در حالی که ما معمولاً مفاهیم طراحی را پست نمی کنیم، نمی توانیم آخرین پروژه را از دست بدهیم طراحی مارک تورپ. تورپ طراحی کرد غرفه دریاچه کریستال به عنوان یک مفهوم پیشنهاد شد در West Catskills در نیویورک در دریاچه ای به مساحت 32 هکتار زندگی کند. این منطقه با جنگل وحشی دریاچه کریستال به مساحت 497 هکتار، تراوش، نهرها، تالاب‌ها، حوضچه بیش‌سوار و تپه‌های غلتان را در خود جای داده است که همگی میزبان گونه‌های بومی بی‌شماری از گیاهان، درختان و گل‌ها، و همچنین حیات وحش و حشرات هستند. .

نمای نزدیک از تصویر مفهومی خانه غرفه مانند شناور روی دریاچه

مکان آرام غرفه، که با قایق قابل دسترسی است، پس زمینه ای عالی برای هدف طراحی شده آن – مدیتیشن، کلاس های یوگا، و گروه درمانی- فراهم می کند. محفظه شیشه ای مناظر طبیعت را از تمام زوایا برای آرامش بهینه تضمین می کند.

تصویر مفهومی از خانه غرفه مانند شناور روی دریاچه

غرفه دریاچه کریستال با روش ساخت و ساز سنتی King Post ساخته شده است که منجر به ساختاری چوبی با اتصالات فولادی سبک، سقف فولادی درز ایستاده و پوسته شیشه ای می شود. این حجم از قطعات سنگین الوار با مفاصل لبه و اتصالات خرطومی میخ دار استفاده می کند.

تصویر مفهومی از خانه غرفه مانند شناور روی دریاچه

برای ارتقای طرح، هم به معنای واقعی و هم به معنای واقعی کلمه، یک پایه بتنی جامد در بستر دریاچه با یک ستون مرکزی قرار داده می‌شود که کنسول‌ها برای تشکیل پایه قرار دارند. تنها با تک اسکله، غرفه به نظر می رسد که گویی در بالای آب معلق است، که باعث ایجاد یک توهم نوری می شود که آن را بی وزن به نظر می رساند.

READ  آمان کیوتو در AHEAD آسیا 2021 جایزه ارزشمند هتل سال را دریافت می کند

تصویر مفهومی از خانه غرفه مانند شناور روی دریاچه

تصویر مفهومی از فضای داخلی خانه غرفه مانند شناور روی دریاچه

معماری توسط طراحی مارک تورپ.
تجسم توسط تروتوپیا.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید