اگر شما هم مثل ما عاشق کالاهای ترازو دست ساز Les Pieds de Biche هستید، می خواهید در مورد برند خواهر جدید آنها بشنوید – بهانه استودیو. Studio Pretext لیوان‌های مجسمه‌سازی و مدرن را از سرامیک خام می‌سازد و ظاهری خاکی و بافت طبیعی را به آشپزخانه و میز شما می‌آورد. سرامیک با همان تعهد به تسلط بر متریال انتخابی خود به استودیو پیشتکس همان چیزی است که terrazzo بتنی برای Les Pieds de Biche است. هر لیوان در مجموعه برند بلژیکی، بافت طبیعی و پالت رنگی مواد را به نمایش می‌گذارد – از ماسه‌سنگ سفید ترد و تراکوتاهای غنی گرفته تا سنگ‌های مرمری قرمز و سفید که مقداری از رنگ‌های خنثی گرم را به کمد شما می‌آورد. لیوان‌های استودیو Pretext که به جای دسته‌های منحنی معمولی با فرم‌های هندسی ساخته شده با دست ساخته شده‌اند، قطعاتی ساده و در عین حال مجسمه‌ای هستند که هنرمندانه برای استفاده روزانه طراحی شده‌اند. برای جشن راه اندازی Studio Pretext در دیزاین میلک شاپ، با بنیانگذار و طراح Studio Pretext گفتگو کردیم. دیامورا کولی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فصل جدید هیجان انگیز.

لیوان بهانه استودیویی

لیوان سفید – MB.II (55 دلار)

لیوان های بهانه استودیویی

لیوان‌های استودیو Pretext که به جای دسته‌های منحنی معمولی با فرم‌های هندسی ساخته شده با دست ساخته شده‌اند، قطعاتی ساده و در عین حال مجسمه‌ای هستند که هنرمندانه برای استفاده روزانه طراحی شده‌اند.

موسس بهانه استودیو دیامورا کولی

بنیانگذار و طراح استودیو Pretext و شرکت خواهر، Les Pieds de Biche، Diamora Coly.

Les Pieds De Biche برای مدت طولانی یکی از محصولات مورد علاقه دیزاین شیر بوده است! چه چیزی شما را به این مسیر خلاقانه جدید ترغیب کرد؟
نقطه شروع برند Les Pieds de Biche همیشه کار با مواد و رنگ ها بوده است – درک آنها و نحوه کار آنها. این مسیر خلاقانه جدید از نیاز من به یادگیری نحوه کار مواد جدید متولد شد. سرامیک یک انتخاب منطقی است زیرا به من اجازه می دهد تا قطعات اختصاص داده شده به غذا را بسازم – یک تازگی بزرگ برای من. علاوه بر این، در نیاز دائمی من به کار با مواد “تمیز”، خاک رس یک ماده طبیعی است که می تواند بازیافت شود. برای من ضروری به نظر می رسید که در فرآیند خلاقیت خود با ارائه قطعاتی در مواد کاملاً طبیعی پیش بروم.

READ  Randle به والدین این امکان را می دهد که در زمان بازی در فضای داخلی کنترل کنند

از تجربه خود در مورد خاک رس برای ما بگویید. چه چیزی شما را به کشف این مطالب کشاند؟
تجربه من با خاک رس تعجب آور است. من عاشق پرداختن به این موضوع بودم. متراکم است، شکل می دهد، جریان می یابد، می چرخد، سفید، قرمز، سیاه است. این یک ماده کامل و پیچیده است که به من امکان می دهد بارها و بارها به کشف فرآیندها ادامه دهم. رابطه من با اشیاء تزئینی نیز تکامل یافته است – که همیشه گلدان های گیاهی، ظروف صابون و لامپ درست می کردم، ارائه اشیاء “زیبا” که می توان روزانه از آنها استفاده کرد بسیار هیجان انگیز بود. Clay به من اجازه می دهد این کار را انجام دهم و این بخش بزرگی از دلیل شروع کار با آن است.

تصویر پردازش بهانه استودیویی

بهانه استودیو پردازش تصویر دستگیره

دسته بهانه استودیویی

دسته های هندسی این برند به لیوان های آن ها ظاهری منحصر به فرد و مجسمه ای می بخشد و یک شی کاربردی و روزمره را به چیزی تزئینی تبدیل می کند.

دسته‌های لیوان‌های استودیو Pretext جزئیات منحصر به فرد و مجسمه‌ای هستند. هنگام ایجاد اینها چگونه به فرم برخورد کردید؟
در فرآیند خلاقانه برای استودیو Pretext، من می‌خواستم به ایده درهم تنیدگی و بافندگی – فرم، حجم، پوچی و پری نزدیک شوم. چگونه می‌توانم قطعاتی بسازم که ایده من از اختلاط، تلاقی، تنوع را نشان دهد. من می‌خواستم دستگیره‌ها مانند یک زینت، یک مجسمه باشند – به یک عنصر کاربردی و زیبایی‌شناختی تبدیل شوند. این دسته است که لیوان را به جسم تبدیل می کند. همچنین این کار است که دستگیره ها را بسیار معماری می کند.

READ  10 رستوران و بار داخلی برتر Dezeen در سال 2023

رنگ بخش کلیدی کار شما با Les Pieds De Biche است، چگونه در این مجموعه جدید به رنگ نزدیک شدید؟
کار رنگی من همیشه در کارم وجود دارد و برای این قطعات می خواستم رنگ ها را خود متریال بیاورد. با مخلوط کردن خاک رس های مختلف، رنگ سنجی ایجاد می کنم. من مواد را برای آنچه هست، آنچه می آورد کار می کنم و از خواص آن به عنوان مبنایی برای خلقت استفاده می کنم. اینگونه بود که توانستم دسته ها را جواهری بسازم، زینتی که از شکل لیوان فراتر رفته و شیء سودمند را به قطعه ای منحصربفرد تبدیل کنم.

لیوان بهانه استودیویی

لیوان سفید – MB.V (55 دلار)

شما گفته اید که سال 2022 سال کشف خواسته های جدید برای استودیو Pretext خواهد بود، سال تاکنون چه چیزی به شما آموخته است؟
تا کنون، سال 2022 مملو از تازگی ها، آموخته ها و تحقیقات است. برای من همیشه لازم بوده است که از منطقه امن خود خارج شوم تا بتوانم خلاقیت خود را دنبال کنم. برای نزدیک‌تر شدن به خودم و دیگران، باید روی خواسته‌های خلاقانه‌ام سرمایه‌گذاری کنم تا قطعاتی را ارائه دهم که مناسب من است و از پوشیدن و دفاع از آنها لذت می‌برم. استودیو Pretext از این تمایل به جستجو، حفاری و کشف مواد جدید، فرآیندهای جدید به منظور شکل دادن به اهداف جدید متولد شد.

@design_milk با دیامورا کولی، موسس استودیو Pretext به گفت و گو نشستیم تا درباره روند او بیشتر بدانیم! Q+A را بخوانید و به بهانه استودیو در دیزاین شیر 🔗 خرید کنید #سرامیک #سرامیک #فرآیند ویدئو #روند #فرآیند سرامیک #designtok #شیر طرح ♬ صدای اصلی – سبزیجات

READ  یک سطل پدالی که در سال 1939 طراحی شده بود، به رنگی تاریخی بازمی گردد

>>> برای اطلاعات بیشتر از Studio Pretext، از فروشگاه شیر دیزاین، اینجا دیدن کنید! <<<

الکسا ویرایشگر بازرگانی در Design Milk است. او با نامزدش الکس و تازی بازنشسته فیبی در میامی فلوریدا زندگی می کند. یکی از علاقه مندان قدیمی هنر و طراحی، اولین ایستگاه الکسا در هر شهر جدید، موزه های هنر است. هنگامی که او در مورد انتخاب های فروشگاه DM مورد علاقه خود نمی نویسد، ممکن است در یک کتاب دفن شود، تلویزیون واقعیت را تماشا کند یا با شریک زندگی و توله اش در اطراف شهرش ماجراجویی کند.

دیدگاهتان را بنویسید