یکشنبه و تقریباً هالووین مبارک:) امیدوارم لباس های عالی آماده کرده باشید و آب نبات خوبی در راه شما باشد. اگر آن را در Instastories از دست دادید، Em این هفته از آشپزخانه FARMHOUSE عکس گرفت، بنابراین اگر آب نبات این کار را برای شما انجام نداد، امیدواریم این افشاگری بزرگ در چند هفته آینده انجام شود! اگر از ما بپرسید نوامبر بسیار شیرین خواهد بود. اما تا آن زمان، اجازه دهید وارد این پیوندها شویم.

تور خانگی این هفته یک پروژه خیره کننده دیگر از جیک آرنولد (در بالا نشان داده نشده است:)). جدا از قطعات فوق‌العاده ویژه‌ای که به نظر می‌رسد او و تیمش همیشه پیدا می‌کنند (فریاد به صندلی‌های ناهارخوری تاشو سوئدی دهه ۱۹۴۰ در اطراف گوشه صبحانه)، این خانه برای جیک کمی متفاوت است. در حالی که رنگ های بژ و قهوه ای هنوز پالت رنگ اصلی هستند، این خانه رنگ های دیگری نیز دارد! یک اتاق بنفش، یک اتاق آبی، یک اتاق سبز و یک اتاق سفالی روشن وجود دارد. همه در سمت خاموش تر هستند، اما هنوز هم جالب است که ببینید آنها چگونه با رنگ کار می کنند. اینجا را بررسی کن!

از امیلی: من یک پادکست جنایی واقعی هستم و این هفته در حالی که تا دیروقت بیدار می ماندم و آشپزخانه را آماده می کردم، چیزهای زیادی را پشت سر گذاشتم. بالاخره تموم کردم بابی شیرین. من زودتر آن را رها کردم، زیرا صادقانه بگویم، نمی توانستم باور کنم که کسی برای مدت طولانی (8 سال) به گربه ماهی بیفتد، اما پیچش دیوانه کننده بود. دلسوزی بسیار برای این وضعیت و چنین پادکست خوش تولید. من هم پرخوری کردم دره استخوان (عالی، غم انگیز، ناراحت کننده در رابطه با سیستم عدالت کیفری) و به دنبال خانواده تادت هستم (ناراحت کننده – IYKYK). من نمی توانم هیچ کاری در مورد بچه های گم شده انجام دهم، بنابراین جنایت واقعی را دوست دارم که کمی بیشتر احساس می کنیم برای ما اتفاقی نمی افتد… فرقه ها، دستکاری های بزرگ، زندگی های دوگانه و غیره. صندلی راحتی و برن، البته. همچنین، آیا شخص دیگری دیده است پست اینستاگرام آدام گرانت حدود 3 ساعت در روز بازی های ویدیویی برای بچه ها خوب است؟ احساس می کردم اول آوریل بود یا چیزی…

از کیتلین: من یک می خواستمماشین سبز کوچکبرای SO LONG (از آنجایی که جس یکی دو سال پیش وقتی در مورد ابزار تمیز کردن مورد علاقه همه پرسیدم به من اشاره کرد!) و من هیجان زده هستم که بگویم ارزش صبر کردن را داشت! دوست پسرم برای تولدم برای من یکی گرفت (او به عمق تاریخ پست من رفت تا بفهمد من واقعاً چه می خواهم 🙂 و همه، من آن را دوست دارم. لکه استفراغ گربه‌ای به رنگ چیتو و به‌طور باورنکردنی سرسخت و خطرناک، تقریباً بلافاصله از یک برنزه‌کننده بیرون کشید (TMI، اما در این مورد نه TMI) و من دوست داشتم از آن برای تازه‌تر کردن اثاثه داخلی استفاده کنم. اطراف آپارتمان من آنقدر کوچک و سبک است که ذخیره سازی آن آسان است و من واقعاً از کارایی آن شگفت زده شده ام – اگر حیوانات خانگی یا تکه های روکش دار (یا هر دو!) دارید، این واقعا بهترین ابزار تمیز کننده ای است که می توانید در جیب پشتی خود داشته باشید. قسم می خورم که حکم می کنه 🙂

READ  می گویند مسکن آتی کار از راه دور را تسهیل می کند

از مالوری: از زمانی که کیتلین من را به مزرعه ریو معرفی کرد، بسیار وسواس داشتم و این تنها چیزی است که می خواهم بخرم یا بپوشم. این یک برند برزیلی پایدار است که برای هر خرید یک درخت می کارد + پر از الگوهای استوایی عالی و رنگ های روشن است. من تازه سفارش دادماین لباسو من عاشقم من نمی توانم از دیدن عکس های آن دست بردارم … مطمئناً پس از رسیدن به شما یک خلاصه کامل ارائه خواهم داد!

طراحی شده توسط آلبی ک. buabeng | عکس توسط الی لیلستروم | از: آشپزخانه آلبی آشکار

از آلبی: داستان خنده دار – من این کتاب را سال گذشته برای نمایش آشپزخونه خریدم و در نهایت عاشقش شدم و نگهش داشتم، متقاعد شدم که این کتاب منبعی برای اهداف دختر باغبانی من خواهد بود. با این حال، موضوع اینجاست – من هرگز آن را باز نکردم… تا روز گذشته، بیش از یک سال بعد، lol.باغ گیاهان آشپز: رشد، برداشت، آشپزی (محلی & روشن شدن) واقعاً بامزه ترین کتاب باغبانی کوچک است که به همان اندازه زیبا و اطلاعاتی است. من آن را چند آخر هفته پیش باز کردم زیرا الهام گرفته شده است که دوباره به باغبانی بپردازم، با برخی از گیاهان داخلی شروع کنم. همانطور که منسرانجامشروع کردم به ورق زدن و خواندن صفحات – یک بار که نواری را که روی صفحات داخلی قرار داده بودیم که در طول عکسبرداری افشاگر باز نگه می داشت را حذف کردم lol – از جزئیات دقیق بودن اطلاعات شگفت زده شدم… بدون اینکه غرق شوم. من هم فوق العاده شیفته بودم که متوجه شدماشلی از هیرلوم پوتاگرهمچنین این کتاب را دارد، استفاده می کند و دوست دارد.

READ  اثبات در کف است

از رایان: من همیشه می گویم که ورزش کردن را دوست ندارم زیرا به نظرم فوق العاده کسل کننده است، اما همیشه سعی می کنم راه هایی پیدا کنم که بدنم را به نام سلامتی به حرکت درآورم. اخیراً رفتن به باشگاه سخت بوده است، بنابراین وقتی دوستم در مورد آن به من گفتنایک ران کلوپبرنامه و اینکه چگونه باعث شد او واقعاً از دویدن لذت ببرد، واضح است که برایم جالب بود. او پس از گفتن در مورد دویدن های هدایت شده برای مبتدیان، من را بر روی آن فروخت، جایی که سرمربی نایک ران کلاب، کریس بنت، در طول دویدن با شما صحبت می کند و اساساً به شما یاد می دهد که چگونه از آن لذت ببرید و استقامت ایجاد کنید. بنابراین من آن را امتحان کردم و اگر باور کنید واقعاً از آن لذت بردم. من “طرح آموزشی شروع کنید” را انجام می دهم و آن را بسیار انگیزشی می دانم. فقط 20 دقیقه است و او واقعاً شما را تشویق می‌کند که آهسته بدوید، کاری که من آن را دوست دارم، زیرا اگر احساس می‌کنم به اندازه کافی به خودم فشار نمی‌آورم، تمایل دارم وقتی ورزش می‌کنم، خودم را شکست دهم. بنابراین اگر به دنبال چیزی هستید که شما را بلند کند و حرکت کند، واقعاً فکر می کنم ارزش امتحان کردن را دارد. بهترین بخش این است که رایگان است!

از جس: من اخیراً چند چیز جدید از Sephora خریداری کرده ام که واقعاً آنها را دوست دارم و از آنجایی که رویداد پس انداز تعطیلات فقط برای اعضای آنها در روز جمعه برای Rouge (1/11 برای VIB و سپس 11/3 برای اینسایدر) شروع شد. زمان بندی بی نظیر در اینجا ما می رویم. اولش اینه پودر مومیایی کننده تاری پوست دانسا مایریکز بیوتی خوشمزه. این نور بسیار عالی تا پوشش متوسط ​​می دهد که مورد علاقه من است. همچنین، این یک نام تجاری عالی متعلق به سیاه است که تعداد زیادی محصولات زیبا دارد، بنابراین کل خط او را بررسی کنید! اگر بخواهم کمی درخشش داشته باشم، آن را اضافه می کنم فیلتر بی عیب و نقص هالیوود شارلوت تیلبری بالای بالم صورت من همچنین The PRETTIEST برق لب را از Rare Beauty به نام خریدم بالم لب براق آسیب پذیر در تقریباً خنثی بمانید. من آن را گرفتم زیرا دیدم دوستم آن را پوشیده و دوستش داشتم. این یکی از آنهایی است که برای همه زیبا به نظر می رسد. به شدت توصیه می شود!

READ  8 اتفاقی که در دنیای طراحی رخ می دهد و همه ما را واقعاً هیجان زده می کند ... پس شما نیز باید بدانید

همچنین از جس: اگر پست من را از جمعه بخوانید، می دانید که پدرم در شهر بوده است. او ممکن است چند پروژه دیگر در خانه برای من انجام داده باشد و یکی از آنها بود که پنکه زشت اتاق خوابم را که من هرگز از آن استفاده نمی‌کنم به دلیل اینکه وقتی روشن است برای من خیلی لرزان است، پایین آورد. ما آن را با محبوب من جایگزین کردیم چراغ آویز آکاری نوگوچی. فراموش کردم چقدر عالی بود، درخشش زیبای نرمی که می دهد، بافت و کیفیت باورنکردنی که فقط با نگاه کردن به آن می توانید ببینید. اگر به آن فکر کرده اید یا به یک چراغ آویز نیاز دارید، نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم. آن را در یک دسته از اندازه ها ارائه می شود، بنابراین شما نیز گزینه هایی دارید!

ممنون که سر زدی و فردا همه را می بینم. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط کوربت تاک | استایل شده توسطولیندا هلن،اریک کنت استالبرگ،امیلی ادیت بوسر، وجولی رز| عکس توسطسارا لیگوریا-ترامپ | از جانب: 10 خطر طراحی حمام – چگونه “قوانین” را به روشی که کار می کند زیر پا بگذاریم

پست The Link Up: The 3 True Crime Podcasts Emily Love, The Cleaning Tool Caitlin Wish She Heat زودتر و برنامه رایگانی که ممکن است نظر همه ما را در مورد دویدن تغییر دهد اولین بار در Emily Henderson ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید