وای! لینک آپ هفته گذشته در شب کریسمس بود و اکنون شب سال نو است. در مورد روزهای بزرگ صحبت کنید! خوب، ما این هفته گذشته تعطیل بودیم، و امیدواریم که شما هم قبل از اینکه همه ما در یک سال جدید زنگ بزنیم، مدتی تعطیلی داشته باشید. عزیزانتان را محکم در آغوش بگیرید و در سال آینده شما را با یک افشاگری بسیار هیجان انگیز برای شروع ما می بینیم!

خانه این هفتهتور الکترونیکی نمادین ترین خانه ای است که می توانستیم به عنوان آخرین خانه سال انتخاب کنیم … سبک باربی در خانه جنگلی. درست است، سالی که باربی جهان را تصاحب کرد، اکنون یک خانه رویایی با طراحی جنگل‌لو دارد و همانطور که می‌توانید تصور کنید باورنکردنی است! جاستینا کاملا آن را میخکوب کرد رنگ ها، نقش ها، شادی. این یک تور خانه عالی برای تعطیل کردن این سال وحشی است. لذت ببرید!

از امیلی: من به ندرت یک تور خانه ویدیویی کامل YouTube را تماشا می کنم، اما دوست داشتم این یکی خانه مزرعه سوئدی Beata Heuman. احتمالاً به این دلیل است که من از طرفداران او هستم و کار او بسیار خاص است. می‌دانم که او مهارت‌های طراحی دیوانه‌واری دارد و با این حال این خانه در عین حال کاملاً عادی است. اگر حوصله تان سر رفته و می خواهید کسی را تماشا کنید که من خیلی تحسینش می کنم بفرمایید.

از گرچن: سال نو مبارک!! 2023 چه گردبادی بوده است، به بهترین شکل. من هرگز شلوغ تر از این نبوده ام و هرگز شادتر نبوده ام. اما فصلی است که باید به آینده نگاه کرد و با چیزهای قدیمی خداحافظی کرد، که در این مورد چنین است آپارتمان محبوب من. خوشبختانه، این خداحافظی تلخ تنها به این دلیل است که من به مکانی نقل مکان می کنم که هر آنچه می توانم بخواهم دارد، یعنی فضای بیشتر. بنابراین من این هفته اول سال جدید را صرف حرکت خودم می کنم زیاد چیزها از جایی به جای دیگر برای پیگیری همه اینها، من بهترین کار را انجام می دهم: برچسب زدن مانند یک دیوانه. جعبه ابزار آشپزخانه؟ برچسب زده شده است. چمدان پر از کتاب؟ برچسب زده شده است. لباس، لوازم آرایش، کفش، شمع، چوچک، لوازم نظافت، دارو، خاطره ؟؟ همه برچسب زده شده اند. پارسال به خودم وسواس داشتم لیبل ساز Dymo Embossing Label (هنوز هستم) زیرا باعث شد همه چیز در آپارتمان من قدیمی و زیبا باشد و از همه مهمتر، سازماندهی شده باشد. من هنوز هم از نظر مذهبی از آن استفاده می کنم، اما برای این حرکت، تصمیم گرفتم ترکیب کلاسیک Sharpie و tape را پیاده کنم، با این تفاوت که هنوز باید یک فرد عجیب و غریب زیبایی شناسی در مورد آن باشم و از آن استفاده کنم. این نوار نقاش قهوه ای به جای آبی هر چیزی که فرآیند بسته بندی را لذت بخش تر می کند، درست است؟ من فقط ظاهر آن را خیلی دوست دارم، به علاوه برای چندین چیز قابل استفاده است. من ممکن است به سازماندهی با آن در مکان جدیدم روی بیاورم – فقط به دایمو نگویید که دارم او را فریب می دهم!

READ  لینک بالا: بچه‌های جوان اسباب‌بازی عجیب و غریب وسواس دارند که رایان برای خواهرزاده‌اش خریده است، پیراهن مورد علاقه کیتلین که به قیمت 4 دلار به فروش می‌رسد، و مکانی عالی برای یافتن زیور آلات زیبا

از مالوری: روز قبل در باشگاه بدنسازی ام بودم و این شرکت ناز تبلیغاتی انجام می داد و شلیک های B-12 را رایگان می داد. من شک داشتم اما در نهایت می خواستم بیشتر در مورد شوق B-12 بفهمم و باید بگویم که به طرز خوشایندی شگفت زده شدم!! حالا توجه داشته باشید که من پزشک نیستم، پس لطفاً قبل از این تحقیق کنید تا ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر، اما بعد از این تزریق بلافاصله احساس انرژی بیشتری کردم و مطمئناً سروتونین افزایش یافته است. وحشی بود. حالا من از آن دسته ای نیستم که هر هفته واکسن B-12 بزنم، اما ممکن است از مکمل هایی استفاده کنم تا سعی کنم آن را بیشتر در زندگی خود بگنجانم زیرا وای من فواید سلامتی را دوست دارم!

از کیتلین: اگر تصمیمات سال نو شما شامل “استفاده از ضد آفتاب بیشتر” است، پس پسر، آیا من این محصول را برای شما دارم! من وسواس داشته ام این ضد آفتاب مرطوب کننده شبنمی برای چند ماه گذشته – تقریباً نصف هزینه صفحه نمایش درخشان Supergoop است و من در واقع پایان را ترجیح می دهم! (درخشش کمی کمتر است.) بوی ضد آفتابی دارد که من انتظار نداشتم آن را دوست داشته باشم، اما در واقع هر روز صبح یک تجربه احشایی خوب است! خیلی سریع جذب می شود، هیچ قالب عجیبی از خود به جا نمی گذارد و برای انواع مختلف رنگ پوست کار می کند. بیایید همه سال 2024 را با محافظت مناسب در برابر آفتاب شروع کنیم

READ  15 ایده بسیار خوب برای هدیه روز پدر

از جس: من باورنکردنی ترین هدیه کریسمس را برای پدرم در همان لحظه پیدا کردم! وقتی در خانه بهترین دوستم در گاراژ او بودم، دیدم این سازمان دهنده باتری شگفت انگیز روی دیوار آنها می دانم که آنقدرها هم هیجان انگیز به نظر نمی رسد اما قول می دهم اگر روی پیوند کلیک کنید متوجه منظور من خواهید شد. احساس می کنم همیشه یا به دنبال باتری های مورد نیازم هستم یا به این فکر می کنم. بنابراین وقتی این سازمان دهنده (که با یک تستر باتری ارائه می شود) را دیدم، فکر کردم، “اوم، آنها همیشه می دانند باتری هایشان کجاست و اگر تمام می شوند!” من می دانم که پدرم فکر می کند که این خیلی باحال است. اوه، و قیمتش زیر 30 دلار است:) حالا فقط باید بفهمم تا دو هفته دیگر برای تولدش چه چیزی بگیرم…

از آرلین: اگر سینک آشپزخانه شما محل فرود برای صابون، اسپری پیشخوان و برس/اسفنج ندارد، همین حالا توقف کنید و بگیرید. این شیرینی آشپزخانه از Target. چیزی شبیه به این برای ما بازی را تغییر می داد. بطری سحر را روی طاقچه کنار پنجره می انداختیم و همیشه با صابون کهنه پر بود. و اسپری برای پیشخوان ها فقط … در اطراف بود. به هر حال، corraling همیشه بهترین رویکرد برای سازمان است (البته پس از بی نظمی). فقط توجه داشته باشید که در فضای مجازی سفید به نظر می رسد اما در زندگی واقعی کمی خاکستری تر است.

همه شما را در 2 ژانویه می بینیم و سال نو مبارک!

READ  صبر کنید...در اتاق خواب اصلی ما چه اتفاقی می افتد؟ یک پیش نمایش با ناهنجاری های فراوان چون حتی با وجود اینکه سال 2024 است، من دوباره به این موضوع بازگشته ام که انگار سال 2011 است :)

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از جانب: این سوئیت اصلی در اطراف یک پنجره شیشه‌ای رنگی قوسی طراحی شده است – ببینید چگونه آنها این اتاق جدید را قدیمی کردند

دیدگاهتان را بنویسید