امیدوارم همه یکشنبه خوبی داشته باشند و آرامش پاییزی در اوج باشد! بالاخره اینجا در لس آنجلس خنک می شود (حداقل برای بخشی از روز) و احساس بسیار خوبی دارد. اما بحث آب و هوا بس است و اجازه دهید وارد این پیوندها شویم…

خانه گردی این هفته خانه است دن جان اندرسون، ژنیو دلینگرو دو فرزندشان دن یک مجسمه ساز است و مسئول چهارپایه های چوبی باورنکردنی در میان بسیاری از قطعات دیگری است که می بینید. ما عاشق اشکال مدرن در آن مواد گرم و طبیعی هستیم. این خانه در ابتدا 900 فوت مربع مساحت داشت و در سال 1959 ساخته شد. آنها به آرامی در حال بازسازی هستند و اندازه آن دو برابر شده است. قطعاً باید ببینید و بخوانید. به اینجا سر بزن اکنون!

از امیلی: پس از سال ها پوشیدن لباس های هدف، بالاخره برایان به خود اجازه داد تا در این کفش ها برای تولد 44 سالگی اش این یک هدیه هنگفت عالی است که برای یافتن او تحقیقات زیادی انجام داد – ما نمی توانستیم باور کنیم که آنها در Madewell هستند!

از رایان: اینها نرم ترین و راحت ترین شورت عرقی است که تا به حال روی بدنم پوشیده ام. من ابتدا آنها را برای خودم خریدم و بعد از اینکه متوجه شدم چقدر شگفت انگیز هستند، به جای اینکه یک لباس ساقدوش به آنها بدهم آنها را برای همه ساقدوش هایم گرفتم (آنها زیبا هستند اما لباس های ساقدوشی که من تهیه کرده ام هرگز دوباره پوشیده نشده اند). سجاف دلفین کوچک در کنار، آنها را نیز واقعا چاپلوس می کند. و قیمت آنها فقط 12 دلار است. 10/10!

READ  کانال های Daytrip ساحل مارگات را در فروشگاه مدرن ترنر نوسازی می کنند

از مالوری: من هرگز در عمرم یک روز قایقرانی نکرده ام اما دیده اماین گرمکن از جانباین مارک زیبامن تا الان نمیدونستم و به شدت در فکر گرفتنش هستم. خیلی دریایی و سرگرم کننده است!! آنها لوازم جانبی و کفش های زیبای زیادی دارند اگر در بازار هستید. و اگر در نزدیکی یک فروشگاه هستید، باید شخصاً به آنجا بروید … آنها بسیار سرگرم کننده هستند!

طراحی شده توسط ویکتوریا فورد

از جس: با دیدن این عکس / DIY توسط فک من روی زمین رفت ویکتوریا فورد! من لزوماً یک دختر بزرگ هتی پاتر نیستم، اما فکر می کنم این یک روش بسیار سرگرم کننده برای تزئین هالووین است که اصلاً ترسناک نیست. من می دانم که هری پاتر و هالووین از نظر فنی ارتباطی ندارند، اما هنوز… این باورنکردنی است. برای یک گام به گام کامل به وبلاگ ویکتوریا سر بزنید!

همچنین از جس: فکر کنم اشاره کردم این صابون دست (که قبلاً در محل صابون ظرفشویی و دست می آید) اما در بین دو مورد مورد علاقه من در تمام دوران ها قرار دارد (و مقرون به صرفه تر است!). من اخیراً یک صابون دست فوق العاده مقرون به صرفه خریدم و واقعاً این کار را برای من انجام نمی دهد. وقتی از صابون Further استفاده می کنم واقعا از شستن دست هایم لذت می برم. به خصوص با نزدیک شدن به تعطیلات، این بوی صابونی است که مهمانان شما آن را دوست خواهند داشت و به یاد خواهند آورد.

همانطور که مطمئنم همه شما می دانید، زنان ایران، در حالی که فوق العاده قوی و شجاع هستند، هنوز به کمک ما برای مبارزه برای حقوق اولیه و برابری جنسیتی خود نیاز دارند. هیچ دلیلی وجود ندارد که مهسا جینا امینی و همه کسانی که در همبستگی جان خود را از دست داده اند، هنوز زنده نباشند. در اینجا یک مقاله است که نه راه را برای حمایت مالی و/یا با صدای شما ارائه می دهد. زنان، زندگی، آزادی.

READ  مادربزرگ ساحلی روند مد سال 2022 برای همه است: در اینجا نحوه دریافت آن آمده است

تا فردا از بقیه یکشنبه خود لذت ببرید. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط دن جان اندرسون و ژنیو دلینگر | عکس توسط لور جولیت | از طریق خلاصه معماری

The Link Up: چکمه‌هایی که برایان بالاخره برای خودش خرید، نرم‌ترین شورت‌های راحتی که رایان تا به حال پوشیده است، و یک DIY که فک‌های ما را روی زمین می‌گذارد، اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید