یکشنبه و عید پاک برای کسانی که جشن می گیرند مبارک! امیدواریم یک روز گرم و زیبا باشد که مملو از غذای خوب و همراهی خوب باشد:) بنابراین چه با تعداد زیادی از اعضای خانواده باشید یا یک روز آرام را به تنهایی سپری کنید، پیوندهای این هفته در اینجا آمده است.

خانه گردی این هفته، طراحی شده توسط کلویی توزر و شریک زندگی او جک کلیسلد، خانه ای گرم و با رنگ خنثی با رنگ ها و هوس های زیاد است! خیلی قشنگه و باید بری آن را بررسی کنید<3

از امیلی: من بالاخره شکست خوردم و به تیم “علاقه مندان به مکعب بسته بندی” پیوستم و پسر این کار را انجام داد که من را تبدیل به یک لاف زن بسته بندی کرد. برای تعطیلات بهاری کاملاً در اوج بازیم احساس می‌کنم، می‌دانم دقیقاً در هر نقطه‌ای همه چیز کجاست. البته من هیچ تحقیقی نکردم همین الان از Target خریدم (چند اندازه وجود دارد) که دارای مش هستند (اما کاملاً شفاف نیستند) و بسیار در آنها قرار می گیرند. من بیشتر را در چمدانم می گذارم (سعی می کنیم هرگز چک نکنیم) و سپس چند سیم پر از سیم های فنی و لوازم بهداشتی را در کیفم گذاشتم.

از کیتلین: من #خوشبختم که در فاصله چند قدمی بزرگترین اختراع غذایی لس آنجلس زندگی می کنم: شیرینی پر شده با پنیر خامه ای سیر از باگل کالیک. (هر چیزی که تصور می کنید، بهتر است – باید ببینید یکی از اینها به چه شکل است.) من در مورد Calic Bagels احساسی دارم که دیگران ممکن است در اوایل دهه 2010 در مورد کرانات یا کیک فروشی ها احساس کنند – مثلاً باید وجود داشته باشد. همیشه در اطراف بلوک خط بکشید! به هر حال، کالیک علاوه بر نان شیرینی ستاره ای به نام خود، انواع مختلفی از کره را نیز درست می کند، از جمله کره Cacio e Pepe که بسیار خوب است – من و دوست پسرم وان هایی از آن می خریم و او آن را روی مقداری نان برشته در کنار مقداری پاستا می اندازد. او شام درست می کند (اگر دهانتان آب نمی‌آید، باید اینطور باشد! باید برای آن بمیرید). کمی از آن را در یخچال یا فریزر برای مناسبت های خاص داشته باشید. این باعث می شود یک تکه نان تست معمولی طعم یک غذای رستورانی 5 ستاره را بدهد!)

READ  ده خانه تعطیلات مکزیکی که با رنگ های خاکی مشخص می شود

از جس: من برای جدیدترین دور یافته های K-Beauty بسیار هیجان زده هستم! بهترین بخش این است که آنها نیز بسیار مقرون به صرفه هستند:) من دریافت کردم این ضد آفتاب صورت که اتفاقاً در یک تبلیغ 2 به 1 بود، این مرطوب کننده صورت، و این پاک کننده. FYI من در مورد مواردی تحقیق کردم که برای پوست خشک/حساس خوب است، بنابراین اگر این نوع پوست شما نیز هست و نیاز به ذخیره مجدد محصول دارید، اینها ممکن است گزینه های عالی برای شما باشند:)

از مالوری: من اخیراً گیر کردم این سینی تراورتن از آمازون و بسیار تحت تأثیر کیفیت هستم! این سنگین است و لبه های آن بسیار زیبا است! اگر به یک سینی محکم (و منظورم جامد) نیاز دارید، این سینی واقعاً عالی است و به خوبی در هر جایی پیش می رود!

از گرچن: من یک به روز رسانی هیجان انگیز دارم که از راحتی تخت مقاله جدیدم به شما می رسد! این هفته، من دارم MOTO اتاق خوابم را تمام می کنم و نمی توانم از این که چگونه همه چیز به هم می رسد خوشحال باشم – که مسلماً آنقدر سریع بود که حتی فرصتی برای معرفی پروژه نداشتم! (پست های مفصل در مورد این همه خیلی خیلی زود منتشر می شود!) من نمی خواهم خیلی چیزها را تقدیم کنم، بنابراین این را می گویم: مقاله اکنون بستر را ارائه می دهد و من در واقع عاشق هستم. من به شما از خوابیدن در آن خودم، آنها می گویم کاور لحاف نخی گاز لنی بسیار نرم، بسیار زیبا است و بافت ظریف کاملی را به فضای من اضافه می کند. من با رنگ زغالی رفتم و از آن و نحوه عملکرد آن با بقیه اتاق بسیار راضی هستم. رنگ غنی است اما خیلی تیره نیست و بافت چروکیده آن بسیار برجسته است. نمی توانم صبر کنم تا آن را به نمایش بگذارم!

READ  نحوه سفارش یک نردبان کتابخانه نورد + قیمت، زمان تحویل، و گزینه‌های مختلف سبک/پایان

از آرلین: دوستان این هفته یک مورد خوب دارم. یک پیراهن 20 دلاری که جا می شود و می پوشد انگار 100 دلار است … بنابراین من سه تا از آنها را خریدم. من به طور تصادفی این دکمه کتانی را در سفر اخیر تارگت دیدم و می‌توانم فوراً بگویم که آن چیزی است که دوست دارم آن را بپوشم و احتمالاً در بهار و تابستان بارها و بارها آن را بپوشم. به علاوه، با توجه به قیمت، نمی‌توانم از هر رنگی که در انبار داشتند بگذرم (آن‌ها چند رنگ دیگر آنلاین دارند که در فروشگاه نداشتند). و اجازه دهید به شما بگویم، دقیقاً همان چیزی است که امیدوارم باشد. نرم، خوب می‌شوید، خوب می‌پوشد، نازک می‌شود اما گونی سیب‌زمینی ندارد، کوتاه است اما بریده نشده است. بعلاوه، من عاشق جیب جلویی بزرگ با تغییر الگو هستم تا بدون برچسب قیمت Madewell احساس بسیار خوبی داشته باشم.

مثل همیشه، از اینکه سر زدید و فردا همه را می بینید، متشکرم! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط امیلی هندرسون و کیت آرندز | عکس توسط ژنیو گاروپپو | از: A Boathouse Makeover with The Frame

دیدگاهتان را بنویسید