بیایید با گفتن روز مادر مبارک این توله سگ را از پا در بیاوریم! ما امیدواریم که همه کسانی که جشن می گیرند روزی را داشته باشند که لیاقتش را دارند و برای کسانی که به هر دلیلی جشن نمی گیرند، ما همچنین امیدواریم که برای مراقبت از خود وقت بگذارید. پس دوباره روز مادر، یکشنبه مبارک و لینک آپ مبارک<3

خانه گردی این هفته ترکیبی واقعی از جدید و قدیمی است. اغلب زمانی که مردم سعی می کنند «ایتالیایی» یا «فرانسوی» یا *کشور اروپایی را وارد کنند*، سن و سالی که برای رسیدن به آن تلاش می کنند را ندارند. معمولاً بدون بودجه زیاد و مواد مناسب کار آسانی نیست. با این حال، زمانی که هنرمند یولانده گری ملک دو آپارتمانی خود را در سال 1998 خریداری کرد، او می خواست آن را الهام گرفته از پولیایی کند. ما می گوییم که او آن را میخکوب کرد (و از مواد بازیافتی زیادی استفاده کرد … مانند 10000 آجر سفید که از یک بلوک دهه 1930 در ساحل بوندی به دست آورد). برو خودت ببین

از امیلی: مادرشوهرم پوست زیبایی دارد (او 75 سال دارد) بدون اینکه کاری انجام دهد، بنابراین من بالاخره خریدم این ویال های ویتامین C/هیالورونیک اسید که او و چند نفر از دوستانش به آن سوگند یاد می کنند (او آنها را در هر راهنمای هدیه بومری که ما نوشته ایم قرار داده است). و همه آنها پوست شما را درخشان و شاد می کنند. این یک تفاوت واضح است. من 1/2 را هر روز صبح می زنم (طبق دستورالعمل – اما شما باید شیشه شیشه را بشکنید – این بسیار علمی است) و پوست من تازه به نظر می رسد و در تمام طول روز درخشان می ماند. من می گویم که من پوست بسیار خشکی دارم (حتی در اینجا) و در استفاده از چندین کرم در روز عالی نیستم، اما این احساس مؤثر است و فقط به روشی که دوست دارم کنترل می شود. شاید خیلی سفت و جدی به نظر می رسد، که باعث می شود بیشتر از یک لوسیون/کرم/سرم دیگر بخواهم آن ویال را باز کنم و بریزم.

READ  ایستگاه قطار ویسکانسین تبدیل به رستوران هاروی هاوس می شود

همچنین از امیلی: من دائماً تحت تأثیر دوستم هستم شادی برای به کارگیری تلاش هایش در پروژه هایی که جهان را به مکانی بهتر و شادتر تبدیل می کند. کتاب بچه جدیدش، کتاب کودکان درباره اعتماد به نفس به تازگی منتشر شده است و آن موضوع یکی از موضوعاتی است که در اینجا بسیار مطرح می شود. چگونه می توان کودکانی با اعتماد به نفس، شاد و نه همدل تربیت کرد، سخت است! این یک کتاب عالی برای کودکان شما است (و یک هدیه عالی).

از رایان: وقتی این را بخوانید من در رم ایتالیا خواهم بود (اولین سفر کودک!!). یکی از چیزهایی که بسیار خوشحالم که قبل از سفر به یاد آوردیم یک بالش گردن خوب است. معروف است که من سخت ترین زمان را برای خوابیدن در هواپیما دارم، بنابراین بالش گردن مهم است و این بالش درجه یک است این فوم 100% مموری فوم است و به گونه ای شکل گرفته است که از گردن شما در تمام زوایا پشتیبانی می کند. واقعاً فانتزی به نظر می رسد اما با قیمت 20 دلار بسیار مقرون به صرفه است. من یک طرفدار هستم!

از کیتلین: OH MY GOSH. کاری را که انجام می دهید متوقف کنید، کمی نوشیدنی (یا یک میان وعده. شاید حتی یک نوشیدنی) بخورید. و یک میان وعده؟) و حل و فصل کنید این طولانی خواندن در مورد یک کارشناس قاتل سریالی خودخوانده که به مردم گفته بود شریک زندگی اش کشته شده است، تراژدی را به معاملات کتاب و حضور در تلویزیون و شهرت عمومی تقسیم کرد، و او پس از آن… خوب، شما باید بقیه را بخوانید، اما شامل گروهی مصمم است. کارآگاهان اینترنتی در حال کشف حقیقت واقعی هستند. (شرط می بندم که می دانید این به کجا می رود.) خیلی خوب، خیلی جالب – مطمئناً قطعه بلند مورد علاقه من در سال 2022 تاکنون بوده است.

READ  نمایش و بگویید: موردی برای پیانوی الکترونیکی واقعا زیبا (+ آنچه که ما در مورد آن یک ماه بعد فکر می کنیم)

همچنین از کیتلین: من قبلاً در این پست در مورد ناخن های ژل ایکس در مورد او نوشته ام، اما به معنای واقعی کلمه نمی فهمم که چگونه نیا، مانیکوریست من که به دوست من تبدیل شده است، میلیون ها دنبال کننده ندارد. او در هنر ناخن باورنکردنی است و خوراک او بسیار پر از الهام است! این من است جدیدترین مانیکور و در اینجا یکی از من است در ماه مارس. اگر در لس آنجلس هستید، باید یک قرار ملاقات بگذارید (بهتر می شود: استودیوی او یک پارکینگ خصوصی هم دارد!!!). اگر در لس آنجلس نیستید، به هر حال باید او را دنبال کنید تا ببینید بعداً چه می‌پزد – و سپس مراقب خوراک او باشید، زیرا قرار ملاقات من در ماه مه سه‌شنبه است.

از جس: نمی‌دانم چه چیزی باعث این تغییر شد، اما حدود سه هفته پیش تصمیم گرفتم نوشیدنی‌های سرد روزانه‌ام را به حاشیه بروم و شروع به نوشیدن ماچا لاته شیر بلوط یخی کردم. بله، این یک لقمه برای گفتن است. اما خرج کردن روزانه 8 دلار پس از انعام، حتی برای من، زمانی که می توانستم به راحتی آنها را در خانه درست کنم، بسیار تجملاتی به نظر می رسید. بنابراین با دختر عموی دوستدار ماچا تماس گرفتم تا پودر ماچای مورد علاقه اش را بخواهم و او تحویل داد. او دوست دارد این قوطی بزرگ 16 اونسی این فقط 25 دلار است! و از آنجایی که شما فقط از یک قاشق چای خوری (حداقل با دستوری که من استفاده می کنم) برای من دوام می آورد مدتی. بسیار $$$ ذخیره شده است. من هم خریدم این همزن ماچا و واقعا از این مراسم لذت برده اند.

READ  مواد طبیعی چای فروشی Desinchá را در سائوپائولو توسط SuperLimão پر می کند

از مالوری: من همیشه دوست داشتم این کاسه مرمری از CB2اما متأسفانه، خرید 300 دلاری خریدی نیست که بتوانم آن را پشت سر بگذارم… این فریب (این مطمئناً سنگ مرمر نیست، اما هنوز زیبا به نظر می رسد) از Target یک گزینه واقعاً واقعاً محکم است و 300 دلار به 30 دلار تبدیل می شود … من همین روزها آن را شخصاً دیدم و من عاشق سبک وزن آن هستم!

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط یولانده گری | معماری توسط خوزه گارسیا نگرت | طراحی آشپزخانه توسط دیوید ویتاکر | یک ظاهر طراحی شده توسط تس تیرگود | عکس توسط علیشا گور | از طريق فایل های طراحی

دیدگاهتان را بنویسید