خوب، ما فقط یک انفجار داشتیم آخر هفته تجربه مریدین که باور نکردنی آلبی به تنهایی سازماندهی شده است. این یک تعهد بزرگ بود و در کمال تعجب هیچ کس آن را میخکوب کرد. ما نمی توانستیم بیشتر از این سپاسگزار باشیم که بخشی از آن بودیم و با این همه دوستان جدید واقعاً الهام بخش آشنا شدیم. اگر در مورد آن کنجکاو بودید/می خواستید بروید، ما به شدت توصیه می کنیم سال آینده بروید. امیدواریم شما هم هفته خوبی را سپری کرده باشید و اکنون برای چند لینک و عکس آماده باشید:)

تور خانگی این هفته توسط هایدی کایلیر باورنکردنی طراحی شده است. در این تک عکس، چهار فضا را می بینید و در حالی که همه آنها بسیار متفاوت هستند، با استفاده از رنگ ها، چوب ها و شکل های مشابه، کاملاً با یکدیگر صحبت می کنند. این فقط یک خانه عالی و الهام‌بخش است که به شدت توصیه می‌کنیم نگاهی به آن بیندازید:)

از امیلی: من سه رمان تابستانی/ساحل دارم، آسان است، نمی توانم رمان هایی را که به شما احساس گرما و شادی می دهد (اگر دوست دارید در مورد عشق و عاشقی بخوانید) را کنار بگذارم. من اخیراً عاشق کریستینا لورن شدم که FUN FACT در واقع دو نفر است – دوستان، نام یکی کریستینا است و شما حدس زدید، دیگری لورن است. این کتاب ها شوخی و شوخ طبعی بسیار خوبی دارند – نه LOL بلکه فقط افرادی که دوست دارم فکر کنم با آنها دوست خواهم بود. نمی دانم که آیا داشتن دو دوست که با هم می نویسند به خواندن بهتر آن کمک کرده و به جرات می گویم حتی عمیق تر. نه این که فوق ادبی باشد، اما فقط کارآمد و در عین حال به روش های درست متفکرانه است. آنها کتابهایی به سبک رام کام هستند، نه بیش از حد وابسته به عشق شهوانی، اما هیچ راز کودک مرده وحشتناکی ندارند که به نظر من برای اضطراب من بهترین است (من معمولاً اضطراب ندارم، اما بسیاری از آن سبک “دختری در پنجره روبروی دریاچه” هستند. فیلم‌های هیجان‌انگیز باعث می‌شوند قبل از خواب احساس بی‌قراری کنم، بنابراین دیگر آنجا نمی‌روم). فکر می‌کنم این دو نفر کتاب‌هایی می‌نویسند که من می‌توانم در صفحه اول به آن بپرم و در آن گم شوم. من با آن شروع کردم. معادله همزاد روح (روشن شدن و محلی)، سپس عشق و کلمات دیگر (روشن شدن و محلی) و تازه شروع شده است چیزی وحشی تر (روشن شدن و محلی) این هفته. نگران نباشید – من قاطی کردم افزایش مالیبو (روشن شدن و محلی) در وسط (که من آن را دوست داشتم)، عاشقان کتاب (روشن شدن و محلی) و شروع می کنم هفت شوهر اولین هوگو (روشن شدن و محلی) بعد از این یکی هیچ شرمی در بازی رمان کیندل تابستانی من وجود ندارد

READ  تمرین کارولینای شمالی استودیو ساندهولم رستوران دورهام را بازسازی می کند

از کیتلین: اوه عزیزم. این هفته با دوستی ملاقات کردم که بسیار شیک و آرام به نظر می رسید – مانند شخصیتی در فیلم نورا افرون – و ذهنم را نسبت به او از دست دادم. شلوار بافت گازدار، که بسیار نرم و سبک و جذاب بودند. فکر می‌کردم خیلی گران هستند (علی‌رغم کمربندشان لوکس به نظر می‌رسند) و وقتی فهمیدم قیمت آنها زیر 100 دلار است و در 5 رنگ مختلف، 3 طول مختلف و در اندازه‌های XX-small هستند، بسیار هیجان‌زده شدم. به XX بزرگ. آنها خنک هستند و برای تابستان عالی هستند، اما لزوماً مانند کتانی ها چروک نمی شوند، که باعث می شود در کتاب من حتی بهتر شوند. من یک جفت با لباس مشکی سفارش دادم.

از مالوری: خواهرم آخر هفته گذشته در وگاس فرار کرد (خیلی سرگرم کننده بود) اما متوجه شدم که کلاچ خوبی ندارم که گوشی، رژ لب و کارت اعتباری ام را نگه دارد… متوجه شدم که برای گرفتن یکی از آنها وقت تمام شده است. در فروشگاه، اما خدا را شکر این کیف 11 دلاری در زمان کوتاه ظاهر شد اگر به یک رویداد شیک می‌روید و در لحظه آخر به کیف پول خود فکر می‌کنید (و نمی‌خواهید پول زیادی خرج کنید زیرا قبلاً یک لباس یا لباس جدید خریده‌اید…) این یکی برای شما مناسب است (من آن را در زردآلو گرفتم اما در 10 رنگ مختلف نیز وجود دارد). اگر می‌خواهید لباس‌ها و کفش‌های من لباس‌ها و کفش‌هایم را بپوشانید، من هم در آخرین لحظه از آمازون به آن‌ها می‌روم (راستش این است که تمام این ظاهر «آماده‌شده» بود). لباس 50 دلار بود و من آن را برای ظاهر وگاسی لبه دار کردم. در واقع خیلی ریزش کرد و اگر گرم باشد پرها در زیر بغل شما گیر می کنند، اما فکر نمی کنم بتوانم لباس بهتری برای فرار در وگاس پیدا کنم. سپس کفش ها من واقعاً توصیه می کنم … فوق العاده مقرون به صرفه و عالی برای تابستان! آنها مرا از طریق عروسی به پذیرایی و به کلوپ های وگاس و یک کانتینا تاکو زنگ آخر شب رساندند. در مجموع یک لباس بسیار موفق برای یک زمان بسیار سرگرم کننده 🙂

READ  Note Design Studio یک نوار شراب با رنگ گرم ایجاد می کند که به عنوان یک دفتر کار می کند

از رایان: من نمی توانم ساختن را متوقف کنم این ساندویچ که در سرتاسر فید Tik Tok من بوده است. این ساندویچ سالاد آسیاب نامیده می شود و الف) تهیه آن آسان است، ب) خوشمزه است و ج) نامزدم را فریب می دهد تا فکر کند من آشپز خوبی هستم. من بارها نسخه‌هایی از این نوع ساندویچ را در ساندویچ‌فروشی‌ها داشته‌ام، اما وقتی فهمیدم می‌توانم آن را به همین راحتی در خانه درست کنم و در واقع طعم کیفیت رستورانی دارد، ذهنم کمی متحیر شد. شما واقعاً می توانید از هر نوع پنیر و گوشت ایتالیایی پخته شده استفاده کنید، اما من از بوقلمون، سالامی و سالامی تند استفاده کرده ام، اما ستاره واقعی سس سالاد است که فقط سس مایونز، سرکه شراب قرمز، سیر، پونه کوهی، نمک و فلفل است. همه را با کاهو، پیاز قرمز و فلفل موز مخلوط می‌کنید و روی ساندویچتان می‌چینید و وای… غیر واقعی است. فکر می‌کنم می‌توانید به راحتی آن را برای افراد زیادی درست کنید و برای یک مهمانی استخر یا روز ساحلی عالی است. نمی دونم چی بگم غیر از امتحان کردن و بعدا تشکر!!

لباس! و آشفتگی که باید از بین برم…

از جس: صحبت از عروسی، تغییر بزرگ و هیجان انگیز در طرح لباس مهمان عروسی! این آخر هفته گذشته گام بزرگی در بزرگسالی من بود (او می گوید خیلی با ناراحتی) زیرا مجبور شدم یک واحد ذخیره سازی تهیه کنم. بیشتر از آنی است که در یک دقیقه بتوان انجام داد. یکی از نتایج بسیار هیجان انگیز پیدا کردن یکی از لباس های قدیمی مادرم بود که برای عروسی دوستم مناسب است (نشان داده شده در بالا)! بنابراین از آنجایی که قیمت لباس من اکنون 0 دلار بود، تصمیم گرفتم یک جفت کفش بسیار رویایی تهیه کنم. من خیلی دلم یک کفش شتری رنگ و ایده آل با فرم خنک می خواست. وارد این توله سگ ها. من عاشق پاشنه عجیب و غریب (که در چمن فرو نمی رود)، پنجه مربعی پا، بند های ظریف، و جزئیات بند زنجیر زنجیر جذاب را دوست دارم. FYI من واقعاً یک بند مچ پا می‌خواستم، زیرا من یک ملکه رقصنده در عروسی‌ها هستم و یک قاطر آن را نمی‌برد. می دانم که بیشتر آن را نخواهید دید چون لباس بلند است، اما اینها کفش های بیرون رفتن سرگرم کننده ای هستند که می توانند با لباس های مختلف کار کنند. همچنین، من عاشق برند (Alohas) هستم ماموریت پایداری. اگر در مورد آنها نمی دانید، به شدت پیشنهاد می کنم آنها را بررسی کنید! چکمه های کابویی آبی Em هم از اونا هستن 🙂

READ  لوک مک کللند آپارتمان گرجستانی در لیث را به روز می کند

همچنین از جس: بنابراین بله، من اکنون یک واحد ذخیره سازی کوچک دارم، زیرا پدرم انبار شرکتش را کوچک می کند، جایی که همه وسایل خانواده ما سال هاست در آنجا بوده اند. راستش من خوش شانس هستم که تا زمانی که داشتم به آن دسترسی داشتم. اما بدون خانه ای به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری چیزهایی که هنوز می خواهم (مانند میراث خانوادگی، عکس هایی که امسال قصد دیجیتالی کردن آنها را دارم اما همچنان نگه خواهم داشت، عروسک های دختر آمریکایی، و غیره) باید فکر پرداخت هزینه ذخیره سازی را کنار بگذارم. مقدار زمان نامعلوم باحال باحال باحال. اکنون، من به مشاوره نیاز دارم! راهنمایی در مورد بهترین روش برای نگهداری لباس دارید؟ کیسه های مهر و موم شده وکیوم؟ آیا نکات کلی ذخیره سازی طولانی مدت دیگر وجود دارد؟ من می خواهم این کار را درست انجام دهم و همه چیز را تا جایی که می توانم حفظ کنم.

برای این هفته همین است. امیدوارم بقیه روزتون عالی باشه و فردا همتون رو ببینم. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی شده توسط طراحی هایدی کالیه | عکس توسط حارث کنجار

دیدگاهتان را بنویسید