امیدواریم این پست های یکشنبه لینک آپ کمی در تعطیلات آخر هفته شما باشد. با این حال، با 6، بله 6 تیراندازی دسته جمعی اتفاقی که در هفته گذشته در ایالات متحده رخ داد، ما باید کاملاً آگاه باشیم که اگرچه محرومیت‌ها برای سلامت روان مهم هستند، نمی‌توانیم حساسیت‌زدایی کنیم. ما به صراحت می دانیم که تیراندازی بوفالو نتیجه مستقیم نژادپرستی و برتری نژاد سفید بود و تیراندازی در شهرستان نارنجی نیز یک جنایت نفرت بود. یکی از تیراندازی ها در تگزاس در یک بازار کثیف و بنا به گزارش ها به دلیل “دعوا بین دو گروه از مردم” بوده است. در حالی که این مسائل بسیار عمیق تر از دولت ما و قوانین آن است، به یاد داشته باشید که دوره های میان دوره ای در راه است. استفاده از صداها و آرای ما راه بسیار مهم و عملی برای انتخاب مردم است که در واقع می تواند تغییرات ملموسی ایجاد کند. احساس درماندگی آسان است اما از دست دادن کسی که دوستش دارید سخت تر است. هر شهر یک سازمان فوق العاده برای حمایت از پایان خشونت با اسلحه در صورت امکان است.

بیایید به سمت در آغوش گرفتن شادی حرکت کنیم، شادی در قالب طراحی توسط یک و تنها جاستینا بلیکنی. ما فکر می‌کنیم که وقتی همه ما دیدیم که او و خانه‌اش روی جلد AarchitecturAL DIGEST قرار گرفته‌اند، جهان به طور جمعی خوشحال شد. به طور معمول، ما از استفاده از عکس با افراد در آنها خودداری می کنیم تا بتوانیم روی طرح تمرکز کنیم. اما باز هم، شادی و عشق ناشی از جاستینا و خانواده‌اش، ورود کاملی به خانه آنهاست. دو لحظه باورنکردنی در این خانه وجود دارد که باید به آنها اشاره کرد، بنابراین شما فقط باید خودتان ببینید. اکنون به اینجا بروید.

READ  بهترین شیرآلات مقرون به صرفه برای سینک حمام شما

از امیلی: جمع کردن لباس‌ها، جایی که احساس راحتی، حرفه‌ای و شیک بودن می‌کردم، زمانی که برای رفتن به صبح بخیر آمریکا خرید می‌کردم، بسیار سخت‌تر از آن چیزی بود که تصور می‌شد، زیرا در مد چه اتفاقی می‌افتد؟ بنابراین بالاخره این زیبا را پیدا کردم لباس جین APC AF ساختار یافته بود – ضخیم، طراحی شده، و به هیچ جا نمی رسد، به این معنی که برای تلویزیون عالی خواهد بود. اما کمی سودمند بود (که من آن را دوست داشتم) بنابراین برای بخش GMA، یک پیراهن توری آستین دار و یقه ویکتوریا خریدم تا زیر آن (اینجا فوق العاده مشابه از همان فروشگاه است). بعد اضافه کردم یک گردنبند مروارید با یک طلا طلسم قفل قلب که احساس درستی داشت (و فقط جالب بود). آن‌ها پرزرق و برق‌تر بودند (از Clare V، اما نه جواهرات خوب یا چیز دیگری) بنابراین من برای تکمیل به Madewell رفتم زیرا همیشه باید لایه‌بندی شود – ضخیم‌تر که پیوند خورده است. اینجا و لاغرتر که شبیه بلبرینگ است (در سایت یافت نمی شود). من آن انگشتر قلابی را روی پوستم گرفتم که آن را دوست دارم (اما آن را در موهای نازک خود نکشید – آن موها را از پوست سر شما در می آورد) و دستبند سگک زنجیری از کلر وی نیز. یکی دیگر از Madewell است. سپس حلقه‌های انباشته بیشتری اضافه کردم، بیشتر به این دلیل که روی هیچ یک از انگشتان سوسیس من جا نمی‌شدند (دویدن در خانواده!).

از جس: من به تازگی خریدم واقعا زیبا شلوار جین آبی متوسط ​​با کمر گشاد! بهترین بخش دیگر این است که آنها شلوار جین FRAME هستند اما از Nordstrom Rack هستند، بنابراین 89 دلار (در اصل 248 دلار) بودند. آنها از نظر فنی برش داده شده اند، اما از آنجایی که من 5’4 اینچی هستم، به مچ پاهای من ضربه می زنند که دوست دارم. همچنین FYI آنها برای من کمی “بلندتر”تر از ظاهر آنها در مدل هستند. اوه، و اگر به دنبال سرسره های راحتی شیک هستید، من دوست داشتم اینها و تقریباً آنها را خریدم زیرا آنها بسیار راحت بودند.

READ  نحوه سفارش یک نردبان کتابخانه نورد + قیمت، زمان تحویل، و گزینه‌های مختلف سبک/پایان

همچنین از Jess: اگر به دنبال یک موسیقی جدید عالی هستید، حتما ببینید مای. من عاشق بد خلقی ولی آهنگاش عالیه لذت بردن!

همچنین از جس: من یک غذای ناگت مرغ 10 تکه، 3 سس باربیکیو و یک صندلی می‌خورم. متشکرم!

از کیتلین: OMG GUYS. من یک محصول مراقبت از پوست پیدا کردم که پوستم را به قدری خوب نشان داد که مردی متوجه تفاوت شد و بعد از اولین بار استفاده از آن، ناخواسته یک محصول مراقبت از پوست را از دست داد، “وای، پوستت درخشنده است”!!! این است ماسک خواب Laniege Cica – من آن را از روی هوی و هوس برداشتم، زمانی که در حال گرفتن یک شیشه دیگر از معروف آنها بودم ماسک خواب آب، که من از آن به عنوان یک مرطوب کننده روزانه استفاده می کنم زیرا بافت ژل آن باورنکردنی است – و همه، این ماده جادویی است. پوست من به طور طبیعی بسیار خشک است (مثلاً در بعضی قسمت‌ها پوسته پوسته می‌شود) و به نوعی قرمز است، و این همه چیز را آرام می‌کند. خیلی ضخیم است (ممکن است بیش از حد استفاده کرده باشم زیرا ظاهرم شبیه است پارو سواری مارک زاکربرگ) اما خیلی سریع جذب شد و صبح روز بعد پوستم غیر قابل باور بود – همه جاهایی که معمولاً کمی پوسته پوسته می شوند کاملاً صاف بودند. من قرمزی نداشتم و برخی از نواحی چروکیده ام (یا دختر خطوط خنده عمیقی دارد، حتی در 30 سالگی) کمی کمتر مشخص بود. من فکر می کنم این محصول ممکن است کمی زیاد باشد اگر پوست شما چرب است ( ماسک خواب آب اگرچه ممکن است برای شما عالی باشد!) اما OMG من بسیار هیجان زده هستم. این امتیاز تقریباً عالی در سایت Sephora دارد و شایسته هر بررسی 5 ستاره عجیبی است که دریافت می کند. یک معجزه کوچک در یک شیشه برای همه دوستان پوست خشک من!

READ  آیا ما دوباره تابلوهای ویژن می سازیم؟

از مالوری: خریدم این کابینه برای ورودی من و من آن را دوست دارم، اما در نهایت برای فضای من بسیار عمیق بود (من فکر کردم بعد از اینکه آن را با نوار چسب بیرون آوردم، مناسب juuuuusssttt است… غمگین). لینک کردن آن در اینجا تا شخص دیگری بتواند آن را بخرد و از آن در خانه خود لذت ببرد!! این بسیار خوب طراحی شده است و تنظیم آن بسیار آسان است 🙂

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط جاستینا بلیکنی | عکس توسط جنا پفلی | یک ظاهر طراحی شده توسط بتینا باتی | از طريق خلاصه معماری

دیدگاهتان را بنویسید