یکشنبه تون مبارک ما بسیار هیجان زده هستیم که به شما بگوییم که امیلی قرار است فردا آشپزخانه خود را فاش کند. چشمانت شما را فریب نمی دهد. واقعا فردا اتفاق می افتد. این چنین کار عاشقانه ای بود که برای آنها فضایی بسیار زیبا و عالی بود. امیدوارم که مشتاقانه منتظر دیدن آن باشید:) تا آن زمان این لینک های این هفته است…

تور خانگی این هفته از دومینو استفاده می شود و جشن کاغذ دیواری و فضاهای کوچک است. چه زمانی برت ویلیامز او به یک آپارتمان 442 فوت مربعی نقل مکان کرد، اولویت اصلی او فضای کمد دیواری بود. فکر می‌کنم می‌توان گفت که او خیلی بیشتر از این‌ها به دست آورده است… از جمله آپارتمانی که قبلاً در دهه 80 توسط شریک (یک طراح داخلی) مستاجر قبلی بازسازی شده بود. بنابراین برت و یک همکار/دوستش مهر سبک شخصی خود را روی آن گذاشتند و اجازه دادند به شما بگوییم که اینطور است بسیار خوب آن را بررسی کنید اینجا!

لباس پوشیدن | کفش

بالا | شلوار جین | کفش

از Emily: دو هفته پیش برای یک فیلمبرداری ویدیویی بسیار مخفی و بسیار سرگرم کننده Target به لس آنجلس رفتم (به زودی آن را در شبکه های اجتماعی خواهید دید!). یک بخش سرگرم کننده اضافی این بود که با یک استایلیست عالی کار کردم، تیلور دوپریس، که من را در دو لباس 100% هدف عالی قرار داد (همانطور که در بالا می بینید:)). اولین نگاه، در لباس مشکی کیکا وارگاسدوست داشتم چون کمی شیک اما خیلی راحت بود. من در واقع می خواهم آن را برای روز شکرگزاری بپوشم زیرا بسیار زیبا و جادار است. انقباض صفر در این خانم به علاوه جیب دارد. و چقدر سرگرم کننده است آن پاشنه های پلت فرم?? سپس می دانید که من چگونه یک ظاهر تمام جین را دوست دارم. پیراهن راحت بود اما هنوز هم جذاب بود و شستشو عالی بود. اکنون شلوار لی عالی بودند باز هم، برش و برش خوب، و جزئیات سجاف بسیار زیبا بود. من به شدت آنها را توصیه می کنم. حالا بیایید در مورد آن صحبت کنیم این کفش ها. آنها من را بسیار به یاد ریچل کومی محبوبم می اندازند، اما با کسری از هزینه. من همچنین واقعاً از وجود یک بند تشکر می کنم زیرا راه رفتن آنها را آسان تر می کند. تارگت و تیلور آن را میخکوب کردند.

از کیتلین: من کابوس های بسیار بدی می بینم و اکثریت قریب به اتفاق آن ها مبتنی بر نفوذ در خانه هستند (سرگرم کننده!!! #مبارک)، بنابراین در نهایت تلاش کردم و 180 دلار را برای آن پایین انداختم.یک سیستم 8 تکه SimpliSafeدر تلاش برای کاهش اضطراب شبانه ام. فکر می‌کردم نصب آزاردهنده و سخت خواهد بود، بنابراین آن را برای کمی بیش از یک هفته به تعویق انداختم، اما بسیار سریع و آسان بود – کمتر از 20 دقیقه از باز کردن جعبه تا بازیافت جعبه – و من احساس خیلی بهتری دارم. من در حال حاضر برای اشتراک نظارت حرفه‌ای پولی نمی‌پردازم (اگرچه ممکن است در آینده تغییر کند!) اما با دانستن اینکه زنگ هشدار بسیار بلند من را بیدار می‌کند (و احتمالا یکی دو همسایه، TBH) احساس امنیت بیشتری می‌کنم و خیلی کمتر مضطرب هستم. قبل از اینکه هر قاتلی بتواند:) من عاشق سنسورها و عملکرد از راه دور هستم – می توانم آپارتمانم را از تلفن یا صفحه کلید مسلح یا خلع سلاح کنم – اما ویژگی مورد علاقه من دکمه وحشت است که اگر فشار داده شود زنگ هشدار بلند را به صدا در می آورد (و می تواند اگر اشتراک نظارتی دارید نیز برای کمک تماس بگیرید). می‌دانم که همه مشکلات من را درمان نمی‌کند، اما با دانستن اینکه این زنگ ساعت برای من وقت می‌برد و چند همسایه را در مواقع اضطراری بیدار می‌کند، خیلی راحت‌تر هستم. (مادرم سیستم پیشرفته‌تری برای کل خانه‌اش نیز دارد – دیدن سیستم او انگیزه‌ای برای گرفتن من بود – بنابراین یک گزینه برای همه وجود دارد، از اجاره‌کنندگانی که فقط به چند قطعه نیاز دارند تا مالکانی که همه زنگ‌ها و سوت‌ها را می‌خواهند.) با تاکید. توصیه می کنم، به خصوص برای هر یک از دیگر خانم های انفرادی دیگر من در آنجا!

READ  اخطار: 5 انتخاب متداول طراحی برای تجدید نظر (و به طور بالقوه اجتناب)

همچنین از کیتلین: با یک نت سبک تر – من موسیقی غیر سنتی/ایندی/آلترناتیو کریسمس را دوست داشتم و شروع به کامپایل کردمموارد دلخواه من در این لیست پخشدر سال 2015 (!!!). هر سال به‌روزرسانی می‌شود (چون من دیوانه هستم) و پر از آثار کلاسیک (مانند Fairytale of New York، کریسمس Wrapping، همه چیزهای خوب)، نسخه‌های جدیدتر (مانند LCD Soundsystem موسیقی کریسمس دارد، بچه‌ها!) و عجیب‌تر، برش های عمیق تر (مانند کریسمس در K-Mart توسط Root Boy Slim، که یک جواهر 1978 است که به معنای واقعی کلمه آهنگ مورد علاقه من برای تعطیلات … خوب، فکر می کنم، کل زندگی من است). اگر می‌خواهید آهنگ‌های مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید، دوست دارم پیشنهاد آهنگ دیگری را پیشنهاد دهید:)

از مالوری: شما بچه‌ها اکنون می‌دانید که من در مورد یافتن لباس شکرگزاری کامل چه احساسی دارم (اگر نمی‌دانید من در مورد آنچه باید باشد بسیار دقیق هستم) و زمان آن رسیده که یافته‌هایم را به شما نشان دهم. یک لباس شکرگزاری برای من باید 1. روان باشد (زیرا هیچ چیز بدتر از لباس شکرگزاری خیلی تنگ نیست) 2. به اندازه کافی راحت برای پختن در تمام روز و 3. آنقدر بلند باشد که احساس کنم برای تعطیلات لباس می پوشید. و 4. در حالت ایده آل، به اندازه کافی زیبا برای پوشیدن برای بسیاری از مهمانی ها/رویدادهای بعد از آن 🙂 من همیشه از J. Crew شروع می کنم و بسیار تحت تاثیر قرار گرفتماین لباس مناسب(همه رنگهای مناسب نیز) – از کد فروش برای دریافت 40% تخفیف در btw استفاده کنید!! سپس به Madewell رفتم زیرا همیشه دوست دارم یک گزینه چهارخانه داشته باشم واین یکیهمچنین تمام جعبه ها را بررسی کردم (و من عاشق آن آستین ناز ناز هستم!) + همچنین در فروش عالی است!! در پایان جستجوی من به یافتن رسیداین لباسدر فروشگاهی در لس فلیز و باعث شد قلبم بخواند. این یک ولخرجی است اما کیفیت آن عالی است + می دانم که آن را خیلی زیاد می پوشم، بنابراین دنبال آن رفتم … به علاوه جیب دارد. این الگو “دیزی پاییزی” نام دارد و طبیعت لباس شیفت آن عالی است (اگرچه با کمربند نیز بسیار زیبا به نظر می رسد). اگر شما نیز مانند من در جستجوی مناسب تعطیلات بوده اید، امیدوارم این کمک کند. تقریبا روز شکرگزاری مبارک!!!

READ  FWS_work Residence W را به عنوان یک مکان آرام در شهر طراحی می کند

از آلبی: شاید من آخرین کسی باشم که کشف کنم دانه های میراث بیکر کریک و من از وب سایت آنها سیر نمی شوم! من کاتالوگ بذر کامل 2023 آنها را سفارش دادم و بی صبرانه منتظر رسیدن آن هستم، در حالی که باید در برابر اصرار برای سفارش دادن همه چیز مقاومت کنم. من در منطقه 8B زندگی می کنم، بنابراین فصل باغبانی ما تقریباً به پایان رسیده است، با این حال، می خواهم تا آنجا که ممکن است یاد بگیرم و آماده کنم تا وقتی بتوانیم باغبانی کنیم، بتوانم حس بهتری از کاری که انجام می دهم داشته باشم. من چند کتاب دارم که از آنها برای یادگیری بیشتر در مورد باغبانی در PNW استفاده کرده ام، با این حال، تا زمانی که در سایت آنها قرار گرفتم متوجه شدم که انواع مختلفی از گیاهان، میوه ها، سبزیجات و گل ها وجود دارد. . آنها دانه ای برای زغال اخته لیموناد صورتی دارند و وقتی به شما می گویم مرا غافلگیر کرد … این جادوی آشپزی چیست؟ من بسیار مشتاقانه منتظر دریافت کاتالوگم و ورق زدن آن هستم، همانطور که دخترم کاتالوگ دختر آمریکایی خود را ورق می زند – با اشتیاق و انتظار lol.

از جس: وقتی آخر هفته گذشته در نیویورک بودم، بالاخره در آن توقف کردم فروشگاه WRAY به صورت حضوری. من از نظر فنی به چیزی نیاز نداشتم اما سعی کردم این شلوارها برای سرگرمی و اگر آنها سایز بعدی را داشتند من آنها را با ضربان قلب می خریدم. آنها خیلی باحال به نظر می رسیدند، برش عالی داشتند (که منطقی است با توجه به اینکه طراح قبلاً برای افرادی مانند ریچل کومی کار می کرد) و در حالی که رنگ سبز رنگ پررنگی بود، آنها شلواری بودند که من همیشه می پوشم. یکی از دخترانی که در آنجا کار می کرد به من گفت که این سبک شلوار برای آنها یک اصل اساسی است بنابراین به زودی با رنگ های جدید وارد بازار می شوند. نمی توانم صبر کنم!! اوه، و اندازه WRAY تا 6 برابر می شود که دلیل دیگری برای پشتیبانی از آنها است:)

READ  بهترین فروش روز رئیس جمهور تایید شده توسط EHD

از رایان: در ابتدای امسال، من و شوهرم شروع به استفاده از یک تقویم برای پیگیری هر دو برنامه خود کردیم. او سال پرمشغله دیوانه‌واری را پشت سر گذاشته است (او در آستانه اتمام مدرک کارشناسی ارشد است اما هنوز تمام وقت کار می‌کند و شب‌ها بعد از کار به مراجعین درمانی می‌بیند) بنابراین تقویم مشترک ما در یخچال ضروری است. این چیزی است که اکنون استفاده می کنیم (بسیار ابتدایی است اما کار را انجام می دهد) اما برای سال آینده می خواهم چیزی کمی از نظر زیبایی شناختی دلپذیرتر به دست بیاورم. این یکی بلافاصله توجه من را جلب کرد زیرا ساده، کاربردی و در عین حال شیک است، اما باید بگویم که وجود ندارد که بسیاری تقویم های خوش ظاهر وجود دارد چیزی کم دارم؟؟ آیا خرده فروشان تقویم جالبی وجود دارند که من از آنها اطلاعی ندارم؟ اگر شما هر گونه Recs، لطفا صدا کردن در نظرات!

از بقیه روزت لذت ببر و فردا روشن و زود میبینمت xx

باز کردن تصویر اعتبار: طراحی توسط نه فلش | استایل شده توسطاریک کنت استالبرگوامیلی ادیت بوسر| عکس توسطسارا لیگوریا-ترامپ | از جانب:قوانین طراحی جدید

پست The Link Up: لباس‌های هدف مورد تأیید سبک‌شناسان که او در عکسی که دوست دارد می‌پوشید، سیستم کاهش اضطراب کیتلین، و یک ایده عالی برای هدیه‌ای برای باغبان در زندگی شما اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید