یکشنبه همه مبارک! این باند دوباره در پورتلند دور هم جمع شده بودند، جایی که بالاخره در Farmhouse IRL دیدیم! باور نکردنی بود… همانطور که انتظار می رفت. همچنین، در هفته گذشته، عکس‌های فاش بیشتری اتفاق افتاد، بنابراین برای آن‌ها آماده باشید:) تا آن زمان، لینک‌های ما اینجا هستند…

تور خانگی این هفته یک ماجراجویی وحشیانه است! اگر Architectural Digest را دنبال می کنید، احتمالاً حدس زده اید که ما در مورد سنگ قهوه ای بروکلین لیلی آلن و دیوید هاربر صحبت می کنیم. این پر از انتخاب های غیرمنتظره است، مانند فرش در حمام (چه چیزی؟)، اما غیرممکن است که با همه انتخاب هایی که آنها و طراحشان بیلی کاتن انجام داده اند، مورد توجه قرار نگیرید. همچنین، همه ما در مورد اینکه این خانه چقدر مخالف است صحبت می کردیم تور شیروانی دیوید در سال 2019. دیدن تفاوت ها واقعا سرگرم کننده است. پس لطفا برو چکش کن و شما باید ویدیو را تماشا کنید.

از Emily: هک کفشی که مشکلات بند برایان را حل کرد:) ما باید خجالت بکشیم که این باعث شادی زیادی در خانه ما می شود، اما شما می دانید که من در مورد بند ها (نه به آنها) چه احساسی دارم و با این حال من چکمه را دوست دارم و برایان هم همینطور. در حالی که بند انداختن قرمزهای جدیدش چند ماه پیش او از مقدار تلاشی که می کشید آزرده خاطر بود (این از طرف مردی است که 8 راند بوکس انجام می دهد و سگ ها را هر روز می دود – او تنبل نیست، اما این به طور خاص برای او آزاردهنده است). بنابراین برایان پیدا کرد این توری های کشدار و او هرگز برنمی گردد او به همه دوستانش می گوید و همه آنها هم عصبانی می شوند. آنها شبیه بند های معمولی هستند، اما می توانید به جای بستن بند، گره زدن، گره زدن، باز کردن، گشاد کردن و غیره آنها را باز کنید تا روی کفش بلغزند. به نظر می رسد در حالی که بسیار آسان تر است.

READ  آیا این حصیری جدید است؟ خرد کردن نی مداد، توصیه منبع قدیمی + 24 قطعه برای خرید هم اکنون

از کیتلین: مادرم اینها را برایم آوردشلوار گرمکن با آستر شرپابرای کریسمس و اوه خدای من، آنها باورنکردنی هستند. من فوق العاده سرد می دوم و اینها هستندوظیفه ی سنگیننان تست – اگر صادقانه بگویم حتی کمی حجیم هستند – اما آنها بسیار نرم و راحت و گرم هستند. وقتی به لس آنجلس برگشتم، تصادفاً آنها را در دلاور رها کردم و مجبور شدم از مادرم بخواهم آنها را بفرستد (ممنونم برندا!) زیرا نمی خواستم تا سفر بعدی به خانه منتظر بمانم تا دوباره آنها را بپوشم – آنها خیلی خوب هستند. اگر شما هم طعمه قبوض بنزین در کالیفرنیا شده اید (یا اگر فقط سردتان است، مثلاً ماه فوریه است)، نمی توانم آن ها را به اندازه کافی توصیه کنم. می دانید وقتی ابتدا پاهای خود را بعد از مدتی اصلاح می کنید و سپس تمام پارچه ها برای مدتی واقعا نرم می شوند چه احساسی دارید؟ این همان چیزی است که این شلوار ورزشی همیشه احساس می کند. آنها در حال حاضر در فروش هستند، بنابراین اگر شما هم یک آدم بستنی کوچک هستید، GO GO GO و یک جفت بگیرید!

از رایان: اگر به برنامه های مسابقه آشپزی علاقه دارید، این برای شماست. زودپز یک برنامه آشپزی جدید در نتفلیکس است که در آن 11 سرآشپز باید زیر یک سقف زندگی کنند و در چالش های مختلف آشپزی با یکدیگر رقابت کنند و به یکدیگر رای دهند. اتحادها ایجاد می شوند و شکسته می شوند، کمی دستکاری اجتناب ناپذیر است، و آنها غذای واقعاً زیبایی درست می کنند که من را گرسنه می کند. مثل اینه که بازمانده ملاقات می کند سرآشپز برتر من و شوهرم آن را دوست داریم و امیدوارم برای یک فصل دیگر انتخاب شود!

READ  ابزار تمرینی بسیار زیبا که در آن احساس خوبی دارم

از مالوری: اگر اصلاً مرا می‌شناسید، می‌دانید که من به نسپرسو وسواس دارم، پس لطفاً بدانید که من به نسپرسو تقلب نمی‌کنم. من در بازی قهوه‌ام نیاز به یک سوئیچ داشتم (بین «اسپرسو» نسپرسو رفت و آمد می‌کنم و یک فنجان قهوه سنتی و واقعی می‌خواهم. به من هدیه داده شد.این قهوه ساز زیباچندی پیش و با موفقیت می‌توانم بگویم که این تنها چیزی بود که به آن نیاز داشتم (من از ترکیبی از آسیاب‌های قهوه فیلز استفاده می‌کنم – نصف آب رقص، نصف قهوه فندق – و خوشمزه است). این یک پسر کوچک کوچک است، بنابراین برای کسی که در یک فضای کوچک مانند یک آپارتمان یا یک خوابگاه زندگی می کند، عالی است، یا اگر فقط یک نفر از آن استفاده کند عالی است (من توصیه نمی کنم از این برای پر کردن فنجان های قهوه 12 نفر استفاده کنید. صبح – حداکثر 2 فنجان از آن دریافت خواهید کرد) اما فوق العاده یکپارچهسازی با سیستمعامل و شایان ستایش است. اگر در بازار هستید یا کسی را می شناسید که آن را دوست دارد (این یک هدیه عالی خواهد بود) من آن را به شدت توصیه می کنم. من به رنگ سبز گرفتم و واقعا خوشحالم میکنه 🙂

از جس: بازدید از دوستان بهترین راه برای اطلاع از محصولات جدید مورد علاقه آنهاست! بنابراین وقتی آخر هفته گذشته در نیویورک بودم، بهترین دوستم و هم اتاقی اش (همچنین دوست من:)) در مورد این صابون صاف کننده جدید از برند خدمات سافت. آنها می گویند که باعث می شود پوست شما احساس باورنکردنی و کره را نرم کند. اگر به سایت آنها بروید، مزایای دیگری نیز وجود دارد. بنابراین در حالی که می دانم شما دوستانم را نمی شناسید، توصیه های آنها را بسیار جدی می گیرم و شما نیز باید همین طور. من نمی توانم صبر کنم تا آن را امتحان کنم!

READ  The Link Up: رمان عاشقانه Em And Her Friends All Loved, Sweatshirt رویای سفر کیتلین و بهترین راه برای پنهان کردن پرده های عمودی

روزهای خوبی را سپری کرده و فردا می بینمت. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی شده توسطجس بانج | استایل شده توسطامیلی بوزر | عکس توسطسارا لیگوریا-ترامپ | از: دکوراسیون اتاق خواب مدرن رمانتیک احساس خوبی که جس برای دوست عزیزش انجام داد (همه تشکر از فروشگاه شرکت)

The Link Up: The Stretchy Lacess of Stretchy Brian and his Friends Are Freaking Over, شلوار گرمکن کیتلین و نمایش آشپزی مورد علاقه ما اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید