یکشنبه و آخر هفته طولانی مبارک! برنامه های سرگرم کننده ای دارید؟ امیدواریم! ما همچنین می خواهیم تولد دیگری را به امیلی تبریک بگوییم (روز اول بود)! ما بی نهایت از او قدردانی می کنیم و امیدواریم همانطور که او هست فوق العاده باشد. افشای کامل ما این پست را قبل از تعطیلات خود نوشتیم، به همین دلیل است که ما هنوز جزئیات جشن را نداریم:) نگران نباشید، ما سه شنبه آینده به فعالیت بازگشته ایم. بنابراین در حال حاضر از این لینک ها لذت ببرید و اگر به دنبال فروش هستید حتما پست فروش روز کارگر ما را بررسی کنید.

طراحی شده توسط جوزفین فوسی | عکس توسط آقای. تریپر | از طریق دیده نشده

خانه گردی این هفته در واقع خانه‌ای است که می‌توانید در آن بمانید، اگر برای خرج کردن دارید. عبارت “من می خواهم به آنجا بروم” از قسمت 30 راک بلافاصله به ذهن می رسد. این اجاره تعطیلات سطح بالا دارای “یک دربان اختصاصی، استخر شنا، سینمای روباز، تئاتر در فضای باز، یک سالن بدنسازی، یک دادگاه بولس، یک خانه بازی کودکان، و توانایی استخدام سرآشپز به صورت درخواستی” است. اوه، و تا 16 می‌خوابد. بنابراین نه تنها از نظر بصری خیره‌کننده است که در کنار صخره‌های آهکی ساخته شده‌است، بلکه می‌توان با یک انگشت به هر خواسته‌ای پاسخ داد. فکر می‌کنم بیشتر ما مجبوریم از دور به آن نگاه کنیم، اما عجب رویایی است. دیدن بقیه عکس های زیبا را به شدت توصیه می کنیم اینجا🙂

از امیلی: من همیشه کت های Lululemon را دوست داشتم. به طور معمول یک فرد بنفش بزرگ نیست، اما من یک بنفش قدیمی دارم که یک دسته پوشیده بودم (شاید آن را در داستان ها دیده باشید). این دیگر در دسترس نیست اما این یکی شبیه است. من هرگز با یک ژاکت از آنها راضی نبودم.

READ  چگونه آلبی با تجربه مریدین دنیای (طراحی) را که می خواست ببیند ایجاد کرد ... و شما می توانید بخشی از آن باشید!

از کیتلین: چند ماه پیش، یک تبلیغ IG برای زنی که اینها را می سازد دریافت کردم عینک دستی باورنکردنی در Etsy و من از آن زمان به آنها فکر نمی کنم. مانند … نگاه کنید این میوه های کوچک! با من شوخی می کنی؟ یا این نسخه تعطیلات، با گوزن های شمالی کوچک و پنگوئن ها و آدم برفی ها! یا اینها مجسمه های حیوانات کوچک!!! آنها خیلی ناز هستند، درست است؟

از Jess: امروز به شما یک لیست پخش تضمینی می دهم که شما را در یک لیست پخش با روحیه خوب قرار می دهد…خانه مادربزرگ (باحال ترین مادربزرگ اگر از من بپرسید). این همه چیز از عشق توسط نات کینگ کول به رویاها توسط Fleetwood Mac به سوابق خود را قرار دهید توسط کورین بیلی رائه فقط تعداد بی نهایتی از آهنگ های باورنکردنی وجود دارد. در حال حاضر، تو مرا بفرست توسط آرتا فرانکلین در حال بازی است که من تایپ می کنم! ممنون از دوستم امیلی برای این ضبط عالی 🙂

همچنین از Jess: من این ویدیو را در TikTok دیدم @graceful_design_diy در مورد یک اکستندر مته انعطاف پذیر و حالا بدانید که برای کریسمس برای خودم، پدرم و برادرم چه می‌خرم. بسیار هوشمند، به ظاهر آسان برای استفاده، و بسیار مقرون به صرفه. چگونه من نمی دانستم این وجود دارد؟!

از مالوری: اینها راحت ترین شورت ها هستندمن تا به حال پوشیده ام. خیلی نرم، من دوست دارم آنها را در رختخواب بپوشم یا در اطراف استراحت کنم، اما دوست دارم که اگر می خواهید آنها را برای تمرین بپوشید، طراحی شده اند. من رنگ هدر سیاه را دارم و واقعاً به آنها علاقه دارم، اما آن آبی روشن نیز بسیار زیباست!

READ  نمایشگاه Unravel Barbican به بررسی قدرت خرابکارانه منسوجات می پردازد

همچنین از Mallory: کسی recs برای دستمال مرطوب الکترونیکی دارد؟ من برای چند صفحه نمایش تمیز جیر جیر آماده هستم – تلویزیون، کامپیوتر، و غیرهاینها خوب هستند?? شما بجه ها چه استفاده می کنید؟؟ دوست دارم هک های تمیز کردن الکترونیکی خود را در نظرات بشنوم لطفا و از شما متشکرم!!! 🙂

از رایان: دو هفته پیش، کیتلین به اشتراک گذاشت پاشنه های عروسی مورد علاقه او و این هفته من را به اشتراک می گذارم! من همیشه با پوشیدن کفش های پاشنه دار در عروسی ها مشکل دارم، زیرا دختر شما دوست دارد روی زمین رقص بیاید. اگر روزی مرا در عروسی ببینی، تا آخر شب مرا با کفش‌های کاملاً درآورده، روی زمین رقص خواهی یافت. به من اعتماد کن، من نمی خواهم اینطور باشم. در اوایل این ماه، من یک عروسی دیگر برای شرکت داشتم (فصل عروسی عزیزم) و به یک جفت پاشنه جدید برای هماهنگی نیاز داشتم. لباس من. در نهایت گرفتم اینها که واقعا عالی هستند آنها خیلی گران نیستند اما پاشنه آنها به اندازه جهنم محکم است (بسیار مهم) و ساده و در عین حال جذاب هستند و با همه چیز سازگار هستند. و حدس بزنید چه؟ من آنها را در عروسی پوشیدم و یک بار آنها را در نیاوردم. من الان جایزه ام رو قبول میکنم خیلی ممنون!!

با تشکر از شما برای یک هفته خوب و شما را در تمام سه شنبه!

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط ژوزفین فوسی | عکس توسط آقای تریپر | از طریق دیدنی

The Link Up: Em’s Go-To “Jacket Active” Shop، راحت ترین شورت مالوری، و هدیه عالی (و مقرون به صرفه) برای شخصی که در زندگی شما انجام می دهد اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

READ  The Link Up: The Paint Color Em برای یک اتاق جدید استفاده می شود، چراغ سقفی مقرون به صرفه که Mal تازه خریدم، و یک نمایش قدیمی که نمی توانیم تماشای آن را متوقف کنیم

دیدگاهتان را بنویسید