یکشنبه و اولین یکشنبه ما در ماه مارس مبارک! همانطور که احتمالا دیروز دیدید، امیلی چیزهای هیجان انگیزی در راه است و به کمک استخدامی و چند اتاق برای بازسازی نیاز دارد. اگر در منطقه PDX زندگی می کنید و ممکن است علاقه مند باشید، اکنون آن پست را بخوانید. برای بقیه افراد غیر PDX، بیایید مستقیماً به این پیوند برویم.

خانه گردی این هفته بیشتر یک تور خانه / دفتر است و آن را. است. زیبا. Ghia یک شرکت آپریتیف بدون ارواح است که در خانه Tudor در Beachwood Canyon، LA کار می کند. ما نمی توانیم از آنچه که به نظر می رسد نقاشی های دیواری با دست نقاشی شده است، بگذریم. آنها بسیار خیره کننده و پذیرا هستند. در واقع، هر جزئیات طراحی مانند یک آغوش شیک است. برو چکش کن!

از Emily: اگر برای خبرنامه جدید Substack اورلاندو ثبت نام نکرده اید، تیر گمشده، پس من به شدت توصیه می کنم که همین الان این کار را انجام دهید. این اورلاندو است که در مورد هر چیزی که می خواهد صحبت می کند و مثل همیشه بسیار سرگرم کننده است. من فکر می‌کنم همه ما وقتی یک پست اورلاندو در اینجا نشان داده می‌شود هیجان‌زده می‌شویم، بنابراین اکنون می‌توانید طنز و گرمای او را حتی بیشتر داشته باشید. می توانید پست های گاه به گاه را به صورت رایگان دریافت کنید یا با 8 دلار در ماه مشترک شوید. اگر یک سال تمام را بخرید کمی تخفیف دارد. من خیلی خوشحالم که داریم اورلاندو بیشتری می گیریم 🙂

READ  ده فضای داخلی مسکونی با گودال های گفتگوی دنج

همه دیدید دیوید کوارلز، خط جدید کاغذ دیواری IV با کاغذ تعقیب؟؟ نه تنها فوق العاده است، بلکه این طرح ها از زنان قوی زندگی دیوید الهام گرفته شده است. شما می توانید شادی ناشی از رنگ ها و الگوها را احساس کنید. سپس برای تکمیل آن، این کاغذها یا در مواد سنتی یا پارچه های علف مصنوعی عرضه می شوند! او به همان اندازه با استعداد است که مهربان است (بخوانید: بسیار) پس بروید آنها را بررسی کنید و اکانت اینستاگرامش!

از جس: من آنی خریدماین پیراهن راه راهروز قبل از سفرم به پاریس و بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادم. این بسیار نرم، نازک است (برای لایه بندی بسیار عالی است)، و رنگ “قهوه ای” کاملاً خنثی است. تقریباً با هر لباسی همراه بود. و برای تکمیل آن، در حال حاضر با قیمت 12 دلار به فروش می رسد.

همچنین از جس: من می خواهم مرکباتم را قطع کنماینجوری الان.

از مالوری: به فکر گرفتناین لباسبرای پوشیدن در عروسی دوستم اما من روی حصار هستم – من شبح را دوست دارم اما آیا رنگ برای مهمان عروسی زیاد است؟ این در پالم اسپرینگز است، بنابراین من احساس می‌کنم می‌توانم کمی روشن‌تر شوم، اما شما به من بگویید. من پلیسی کنم یا نه؟!؟!

از: رایان: من یک پادکست جدید و زیبا برای به اشتراک گذاشتن دارم. نامیده می شودمادرم مرا ساختو توسط نویسنده ای به نام جیسون رینولدز که بسیار شاعرانه در مورد زندگی، تربیت خود و البته مادرش صحبت می کند، میزبانی می شود. او همچنین در پادکست حضور دارد و بخشی از گفتگوی بی‌درنگ داستان‌گویی است و بسیار خوب است. صدای او بسیار آرام بخش و نحوه صحبت او بسیار شاعرانه و نفس گیر است. مادر او شیرین ترین و عاقل ترین است. من خیلی دوستش دارم و امیدوارم گوش کنید.

READ  ده مورد از محبوب ترین نمایش های مدرسه Dezeen در سال 2021

از کیتلین: کم جذاب ترین محصولی که می توانید تصور کنید چگونه است؟ زیرا این چیزی است که من می خواهم با شما در میان بگذارم و به شما نیاز دارم که انتظارات خود را مدیریت کنید. هفته پیش خریدماین پیستون سینک(اوه عزیزم!!!) بعد از اینکه سینک آشپزخانه من ظاهراً یک سری چیزها را برگرداند و حاضر به آبکشی نشد (#سرگرم کننده!! #مبارک!!). من نمی‌خواستم از مواد شیمیایی استفاده کنم و همچنین نمی‌خواستم صاحبخانه‌ام را اذیت کنم، بنابراین این را همان روز تحویل دادم و خیلی سریع مشکل را برطرف کرد. سینک من به معنای واقعی کلمه هرگز بهتر تخلیه نشده است! من اکنون آن را زیر دوش خود نگه می دارم (آیا این ناخوشایند است؟) و در اصلاح تخلیه کندم (که هر هفته فقط با محصول مسدود می شود – حتی اجازه نمی دهم موها وارد شوند) بازی را تغییر می دهد. من اکنون قبل از اینکه آب را خاموش کنم و بیرون بیایم چند فرو رفتن کوچک انجام می دهم و هر بار تفاوت باورنکردنی است. به نظر می‌رسد که بیشتر دوستان من یک پیستون به اندازه سینک ندارند، بنابراین به شدت توصیه می‌کنیم که یکی از آن‌ها را به توپخانه اضطراری خود اضافه کنید (می‌دانید، قبل از اینکه روی درانو غوطه‌ور شوید یا برخی از معجون‌های خانگی تمیز کردن فاضلاب را امتحان کنید)! 10/10.

ممنون که سر زدی و فردا می بینمت. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط آنا اسپالر من از طریق کاغذ تعقیب

پست The Link Up: خبرنامه ای که ما فوراً در آن ثبت نام کردیم، ابزار ضروری خانه کیتلین و پیراهن آستین بلند کره نرم 12 دلاری جس اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

READ  بیجوی جین کلبه بامبو و مبلمان سنگی را برای نمایشگاه پاریس ایجاد می کند

دیدگاهتان را بنویسید