لیا تی وارد، موسس طراحی LTW، دارایی های هشت رقمی را به تصویر می کشد – همانطور که او می گوید، خانه هایی از “1 میلیون دلار تا 20 میلیون دلار و همه چیز در این بین”. این هفته میلک شیک تعدادی از درس‌های کار با این ویژگی‌های زیبا را به اشتراک می‌گذارد، مانند خانه‌ای 11 میلیون دلاری در کنار آب در دل مار، کالیفرنیا، که نمادی از رویکرد صحنه‌سازی او است، با علامت تجاری «خنثی‌های جسورانه» و سبک ملایم و مینیمالیست.

?????????????????

وارد با ما در مورد برخی از رویکردهای خود در مورد این معاملات با ارزش صحبت می کند، به ویژه در ترجمه معماری خانه به صحنه سازی آن. برای پروژه دل مار، این به معنای بازسازی مجدد پلان متقارن معمار بود: «این خانه کاملاً متقارن است، بنابراین آنچه در سمت راست اتفاق می‌افتد در سمت چپ منعکس شده است». «وقتی آن را به صحنه بردیم، واقعاً از بازتاب این احساسات لذت بردیم. ما تقارن را دوست داریم – فکر می کنم فضاهای متقارن واقعاً متعادل و آرام هستند. به عنوان مثال، در سمت راست اتاق نشیمن، دو صندلی تاکیدی انجام دادیم – و سپس در سمت دیگر، آن را با دو صندلی تاکیدی آینه کردیم. بنابراین این احساس تعادل را ایجاد می کند.» او می گوید این درسی است که در همه خانه ها قابل اجراست. «نیازی نیست که کاملاً یکسان و آینه باشد، همانطور که من توضیح دادم – ممکن است چیزی شبیه این باشد که شما یک صندلی کاملاً برجسته و یک قطعه هنری بزرگ در یک طرف دارید، و سپس می‌خواهید فقط مطمئن باشید طرف دیگر اتاق چیزی دارید که در مقیاس برابر است.» او می گوید.

READ  Moonsetter Is Part Floor Lamp + Part Sculpture

میلک شیک dmtv Leia t ward

همچنین در این قسمت، وارد ما را در شادی‌های بهار در شمال شرقی راهنمایی می‌کند، زمانی از سال که همیشه با داشتن یک حیاط بزرگ برای علوفه‌گیری و یک جفت گیره برای گل‌دهی شاخه‌ها بهبود می‌یابد (در اینجا، او دقیقاً مدت زمان مورد نیاز را به اشتراک می‌گذارد. آنها را برش دهید.) او همچنین در مورد فلسفه خنثی های پررنگ خود صحبت می کند – و اینکه چگونه می توان بدون تکیه بر رنگ های تکان دهنده جسور بود.

او می گوید: «خنثی های جسور» این عبارتی است که ما برای توصیف زیبایی شناسی خود به کار بردیم. ما از رنگ‌های روشن زیاد استفاده نمی‌کنیم – اما با قطعات پررنگ طراحی می‌کنیم یا صحنه‌سازی می‌کنیم. ما واقعاً در مورد مقیاس یک آیتم صحبت می کنیم – چه میز کناری یا یک میز قهوه، ما تمایل داریم از مبلمانی که پاهای نازکی دارند دوری کنیم. برای شنیدن آنچه او به جای آن متکی است – هماهنگ کنید!

میلک شیک dmtv Leia t ward

میلک شیک dmtv Leia t ward

میلک شیک dmtv Leia t ward

میلک شیک dmtv Leia t ward

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید