یکی از نمادین ترین تابلوهای نقاشی جهان، گرفتن آن است لگو درمان با مجموعه جدیدی که امروز راه اندازی شده است. جدیدترین مورد از ایده های LEGO®، در ارتباط با موزه هنر مدرن، است ونسان ون گوگ شاهکار، شب پر ستاره. این مجموعه 2316 قطعه ای توسط ترومن چنگ ساکن هنگ کنگ، یک طرفدار 25 ساله لگو طراحی شده است که طرح را از طریق پلتفرم LEGO® Ideas ارائه کرده است. لگو پس از ارائه طرح خود در جولای 2020 و جمع آوری 10000 حامی مورد نیاز برای پیشرفت آن، سال گذشته چراغ سبز نشان داد و اکنون مجموعه برای خرید موجود است.

این طراحی با تبدیل آن به صورت سه بعدی که جزئیات و عمق بیشتری را به محصول نهایی می بخشد، یک قدم جلوتر می برد. حتی شامل یک مینی فیگور ونسان ون گوگ با قلم مو، پالت، سه پایه و نقاشی مینی است. این به گونه ای طراحی شده است که به دیوار آویزان شود (در پشت یک بست وجود دارد) یا می تواند روی یک میز یا قفسه بنشیند تا شما کار خود را تحسین کنید. از آنجایی که بسیاری از ما هرگز صاحب نقاشی ون گوگ نخواهیم شد، این نسخه لگو یک گزینه سرگرم کننده برای افزودن به خانه شما است.

مجموعه ایده‌های LEGO® Starry Night اثر Vincent van Gogh در حال حاضر در دسترس است lego.com.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

READ  غیرنظامی از "عظمت" سینماهای اولیه برای دفاتر Sandbox Films استفاده می کند

دیدگاهتان را بنویسید