من واقعاً قصد نداشتم یک پست مد تابستانی بگذارم، بنابراین این یک موقعیت لباس انتخابی بزرگ نیست. اما همانطور که برای ماه خود در خانه کوهستان بسته بندی می کردم، سعی کردم مجموعه کپسولی بیشتری را جمع آوری کنم که بسیار آسان (و سبک) بود. هیچ چیز خیلی خاص یا استثنایی نیست، اما لباس هایی که پوشیدن آنها آسان، زیبا، راحت و برای هوای گرم خوب است.

لباس پوشیدن | صندل | کیسه | بند کیف (مشابه) | کلاه

وقتی این لباس را به صورت آنلاین دیدم، TBH، من را به نوعی خسته کرد، اما به این دلیل است که دیدن جزئیات سخت است و شما هرگز نمی‌توانید تناسب/پوشش را در عکس‌های ثابت روی مدل‌ها درک کنید. من این یک داستان را پست کردم (و امروز دوباره آن را پست خواهم کرد) تا بتوانید نحوه حرکت آن را ببینید زیرا واقعاً خوب حرکت می کند. کتان است اما سفت نیست و خیلی خوب می افتد. حالا که بچه ها کاملاً از مرحله کودکی خارج شده اند، کنجکاو هستم که آیا می توانم یک لباس سفید را تحمل کنم، خواهیم دید! تنها چیزی که هنوز باید آزمایش کنم این است که آیا شما باید آن را بعد از شستن بخارپز کنید (که از نظر تاریخی در مورد آن بد هستم). اوه، و آنقدر ضخیم است که نیازی به لغزش نداشته باشد (که من نیز از آن اجتناب می کنم). من این احساس را دارم که این تابستان را زیاد می‌پوشم، روی کت و شلوار، در باربیکیو – فقط بسیار جذاب است و پوشیدن آن آسان است. کفش ها در این عکس، صندل های زیره ای هستند که در قسمت پایین فوق العاده راحت و چسبنده هستند، می توان آنها را بالا و پایین کرد، اما در صورتی که شما را ناراحت کند، در سمت سنگین تر قرار دارند. کلاه خیلی خوب است می‌توانید آن را در یکی از عکس‌های دیگر زیر ببینید، اما واقعاً کاربردی و کلاسیک به نظر می‌رسد – به هیچ سبکی تمایل ندارد و بند چرمی آن را علی‌رغم هر نسیمی حفظ می‌کند.

READ  10 پروژه برتر داخلی خانه Dezeen که در سال 2021 معرفی شدند

کیف بامز متعلق به Madewell است و من آن را پس از فیلمبرداری پس دادم زیرا متوجه شدم که قبلاً دارم این یکی که هر دو را دوست دارم و به آنها نیاز ندارم. من آن را با آن بند طرح دار قرار دادم (که من آن را دوست دارم) اما با یک بند چرمی قهوه ای نازک همراه است که فکر می کنم با آن بهتر به نظر می رسد، در واقع (از نظر مقیاس).

تی شرت راه راه | شلوار کوتاه | صندل

در اینجا ما فوق العاده بخشنده، نرم و کششی (اما نه چسبنده) داریم. سه راهی گردن اسکوپی که کمی در سمت برش است، اما نه SUPER برش. عشق. شورت به عنوان “آنهایی که سوراخ یا لبه های فرسوده ندارند” شناخته می شوند زیرا من بیشتر لباس های پاره شده Levi’s یا شورت جین زیر. با این حال، گاهی اوقات شما می خواهید کمی کمتر ژولیده به نظر برسید. من یک پیراهن کوچک می پوشم (الان 6 ساله هستم).

کت جین | شلوار کوتاه | صندل

اگر در بازار هستید، این جلیقه خوب است. نه خیلی سفت/سنگین، نه خیلی فلاپی/چروکیده – با ساختار و توانایی لایه خوبی. من اینجا کوچیک میپوشم لطفا به هر دو سبک جیب توجه کنید.

ژاکت | شلوار کوتاه | صندل | کلاه

من قبلاً از اینکه چقدر این را پوشیده ام شگفت زده شده ام “ژاکت تابستانی”. به دلیل دوخت باز سبک وزن است اما به اندازه کافی سنگین است که به خوبی بیفتد (چسبنده نیست). امسال سال سوم با اون شورت و آنها هنوز در دسترس هستند (متاسفانه نمی دانم که هستند یا نه طول بیشتر یا کوتاه تر، متاسفم!). قبلاً بزرگ‌تر بودند و اکنون راحت‌تر می‌شوند 🙂 (اگر معمولاً با Madewell سایز می‌زنید، مطمئن شوید که اینها را انجام می‌دهید – آنها بزرگ هستند و قرار است روی باسن بنشینند، اما اگر اندازه واقعی خود را بخرید ممکن است سقوط کنند. خاموش). را صندل ماهیگیر بسیار عالی هستند – کفی های سفید زیبا، فوق العاده راحت و برای مخفی کردن بونیون عالی هستند، در صورتی که شما نیز از آن برخوردار باشید! اوه و من پوشیده ام آن کلاه یک تن از زمانی که آن را خریدم. این زیبا است و بیش از حد مارک نیست.

READ  تور خانه غافلگیر کننده! ببینید چگونه این طراح یک مهد کودک، اتاق کودک و دفتر خانه را در خانه تاریخی خود در سال 1809 تغییر داد

شلوار کوتاه | تی شرت راه راه | دکمه بالا | صندل | کلاه

همان لباس بالا، با فضای کمی بیشتر پارکبان (من آن را روز قبل با چکمه های کوهنوردی پوشیدم و واقعاً ظاهر را میخکوب کردم). من این تابستان دکمه‌های زیادی می‌پوشم (فکر می‌کنم لباس‌های مردانه کمتر، بیشتر لباس‌های مردانه) و این یکی خوبه. من هنوز آن را نشویید تا متوجه چروک شدن آن شوم (که برای من مهم است) اما شکل، پارچه و استایل خوب است. صندل ها من پارسال خریدم و قوی هستند. فوق‌العاده راحت، با آسانسور کافی، و فقط بسیار “هر روزه”.

صندل | شلوار کوتاه | ژاکت

یکی دیگر ژاکت پیراهن (اما با یک نوار راه آهن زیبا) اگرچه من تمایل دارم این یکی را بیشتر بپوشم، با وزن بیشتری چون لایه بندی آن آسان تر است. را یک راه راه وزن سبک‌تری دارد – بیشتر شبیه یک پیراهن ضخیم است که روی یک پیراهن نازک یا روپوش مناسب است اما روی پیراهن ضخیم‌تر یا گرمکن به خوبی لایه نمی‌شود. کلاهی که در آنجا بر سر دارم، کالای محلی مورد علاقه من از Arrowhead است – از Skypark، پارک ماجراجویی با تم کریسمس در تمام طول سال را می شناسید که من شیفته آن هستم.

دکمه بالا | شلوار کوتاه | کفش ورزشی

من در آن کفش های کتانی همین الان. من یکی از خودم را از دست دادم وانت های شطرنجی اما اینها کفش‌های کتانی تابستانی جامد هستند، که احساس گرافیکی و خنکی دارند و برای پیاده‌روی‌های طولانی بهتر از ون‌ها هستند. و در اینجا می توانید ببینید دکمه وزش شل به عنوان پیراهن پوشیده می شود (لایه نیست).

READ  20 ترکیب جدید و تازه بالش مقرون به صرفه (+ 5 قانون ترکیبی بدون شکست ما)

این پیراهن کتان عالیه. خیلی خوب میپوشه (داستان ها را بررسی کنید)، بسیار سبک وزن است، بنابراین به راحتی پوشیده می شود و حتی در روزهای گرم نیز لایه بندی می شود. اگر مستقیماً آن را از خشک کن بیرون بیاورم، بدون چروک است. این یک ولخرجی است اما اگر به دنبال خرید آن هستید و آن را برای محل کار و روزهای تعطیل بپوشید، فکر می کنم خرید خوبی است.

در اینجا یک نگاه دقیق تر است.

شلوار کوتاه | گرفتگی

تا آنجا که من می توانم بگویم تارگت دیگر این دکمه ها را نمی فروشد، که بسیار بد است (من این یکی را به رنگ سفید و این راه راه صورتی دارم). به خاطر یقه (دکمه های کوچک!) و جیب لباس مردانه خوب است. در حالی که سعی می کردم آن را در سایت آنها پیدا کنم، پیدا کردم این یکی که فوق العاده زیباست، اما من به پیراهن جین دیگری نیاز ندارم. پاپوش ها قد وسط خوبی دارند به نظر نمی‌رسد از زمان قرنطینه خیلی وقت‌ها مجبور به پوشیدن کفش‌های پاشنه‌دار شوم ریچل کومیز از سه سال پیش هنوز مورد علاقه من برای لباس پوشیدن هستند، زیرا هر روز این لباس ها بسیار راحت تر هستند.

نوشته لباس‌های تابستانی آسان امیلی که هنوز هم باعث می‌شود او را کنار هم بگذارد اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید