حداقل سه بار در هفته، به کمد خود نگاه می‌کنم به این امید که یک لباس بهاری پیدا کنم که در آن به راحتی در کنار هم قرار بگیرم و در عین حال بسیار راحت باشم. این همان چیزی است که برای پنجمین بار در یخچال خود را باز کنید با امید کور که ناگهان چیزی خوشمزه ظاهر شود. اما متأسفانه، من یک کمد جادویی یا یک خریدار شخصی مخفی ندارم که لباس های جدیدی در آن قرار دهد … بنابراین هر بار کوتاه می آیم. من همچنین به تازگی در حال شکار بوده ام زیرا می خواهم حداقل چند گزینه را انتخاب کنم که به این معنی است که من به آنها نیاز خواهم داشت. مقرون به صرفه. از آنجایی که من این مشکل را داشتم، فکر می‌کردم برخی از شما حتماً با همین مشکل روبرو هستید – می‌خواهید چند لباس جدید مناسب بهار اما با قیمت مناسب داشته باشید. بنابراین تصمیم گرفتم برای یافتن لباس‌هایی با قیمت کمتر از 150 دلار به همه خرده‌فروش‌هایی که دوستشان داریم (که در بخش مقرون به صرفه هستند) بروم. اما صادقانه بگویم، اکثر آنها زیر 100 دلار هستند (تعداد زیادی زیر 50 دلار)! من همچنین واقعاً سعی کردم لباس هایی پیدا کنم که مناسب سوتین باشند. شاید ما باید یک بررسی سوتین بدون بند انجام دهیم زیرا می خواهم بهترین ها را بدانم! هیچ رکسی؟؟

حالا، سه شنبه گذشته، من و کیتلین، مال، رفتیم تا ببینیم کتاب جدید ام در طبیعت و یک ناهار جشن بخوریم (رایان در حال حاضر در ایتالیا است و ما اصلا حسادت نمی کنیم:)) از آنجایی که در یک مرکز خرید بودیم، اینطور گفتم: «هی! بیایید چند لباس را امتحان کنیم تا بتوانیم ببینیم و نشان دهیم که آنها در واقع چگونه به بدن ما می رسند!» پس این دقیقاً همان کاری است که ما انجام دادیم. من لباس ها را به چهار بخش تقسیم کردم تا افراد ترجیح دهند نوع لباس را داشته باشند. در اینجا نوع یک است!

لباس های بلند بدون آستین (با نام مستعار زیر زانو)

طبیعتاً ما از Target شروع کردیم و این بود اولین لباس هم من و هم مال امتحان کردیم. ما هر دو واقعا آن را دوست داشتیم! همانطور که در سراسر این پست خواهید دید، رفل ها بسیار زیبا و بسیار پرطرفدار امسال بودند، الگوی جالب اما بی انتها بود، و البته، ما در جیب بودیم. به طور معمول، همانطور که در پست بررسی مایو ذکر کردم، من یک آدم رفلکس نیستم، اما آن را در این لباس دوست داشتم. احتمالاً می‌توانستم اندازه‌های متوسط ​​را افزایش دهم تا سینه‌هایم کمتر مشخص شوند، اما در مجموع، این یک گزینه عالی برای پرتاب کردن و رفتن با قیمت 30 دلار است.

من برای تمام چهره های “تلاش برای احساس زیبا” عذرخواهی می کنم

یکی دیگر لباس هدف که واقعا زیبا و واقعا مقرون به صرفه بود! شخصاً، این کاملاً سبک من نیست، اما فکر می کنم اگر مال شما باشد، گزینه بسیار خوبی است. من می گویم که ممکن است نیاز داشته باشید که یا بدون سوتین یا بدون بند استفاده کنید زیرا سوتین من زمانی که آن را پوشیده بودم بیش از حد خود را نشان می داد. اگر به برش علاقه دارید، هم لباس اول و هم این لباس در رنگ‌ها و طرح‌های دیگری نیز وجود دارد. در واقع، یک تن از لباس‌هایی که انتخاب کردم چندین گزینه رنگی دارند، بنابراین اگر دوست دارید روی آن‌ها کلیک کنید تا ببینید چه خبر است.

توقف دیگری که باید انجام می دادیم Madewell (duh) بود. این لباس ها کمی گران تر هستند (کمی بیش از 100 دلار) اما پسر ما آنها را دوست داشتیم. مال دوست داشت این لباس. تناسب آن عالی بود و او از نرمی پارچه لذت می برد. به علاوه به آن بند بند زیبا نگاه کنید!

دو عدد عیار دیگر (با الگو!). مال دوباره آن برش را تکان می دهد و من در پس زمینه خزش می کنم. این چیزی است که او باید در مورد آن می گفت این لباس: «خیلی راحت بود که نمی‌خواستم آن را برداریم. من لباسی را دوست دارم که در قسمت بالایی آن چیز خشن داشته باشد تا مجبور نباشید سوتین بپوشید (حداقل اگر خانم های کوچک تری دارید این کار را نمی کنید). تنها چیزی که من داشتم این بود که آستین‌ها یقه‌ای قوی داشتند، که زیبا بود، اما چیز من نبود، زیرا من از قبل شانه‌های بزرگی دارم… اما فوق‌العاده چاپلوس، فوق‌العاده راحت، و در کل یک لباس جامد.»

READ  The Link Up: Em's Pantry Org Dupe، ایده هدیه تعطیلات بدون شکست جس، و سرگرمی مورد علاقه جدید ما با ورق بازی سریع

با توجه به لباس من، من این را بسیار دوست دارم. همچنین بسیار راحت است، از قیچی در کمر خوشش می‌آمد و فکر می‌کردم که الگوی آن فنری است بدون اینکه خیلی فنری باشد. من سوتین نمی پوشم اما مطمئناً یک سوتین بدون بند را با آن می پوشم (من فقط یک سوتین مشکی با بند داشتم … واقعاً با این لباس ممنوع است).

بیایید گزینه های بیشتری را ببینیم، درست است؟

1. لباس آستین کوتاه زنانه A-Line | 2. نرم ترین لباس ماکسی کراوات دار آجدار | 3. لباس میدی سوفیا کامی با چاپ بلوک کالاندولای وحشی | 4. لباس نیم تنه کنتراست | 5. لباس پوپلین نخی دکمه دار | 6. سارافون زنانه بدون آستین | 7. لباس زنانه بدون آستین بدون کراوات | 8. لباس چاک پهلو | 9. لباس طرح گلدار مینی | 10. لباس میدی یقه سینک | 11. لباس میدی طبقه دار بند دار | 12. نرم ترین لباس ماکسی آجدار | 13. لباس میدی دودی لوسی | 14. لباس زنانه بدون آستین تک شانه | 15. لباس ماکسی آسان نیم تنه دودی

من کاملا وسواس دارم #2 و شماره 12. من آنها را خیلی بد می خواهم و ممکن است ماشه را روی یکی از آنها بکشم. من فقط فکر می کنم آنها بسیار بامزه و دوستدار Spanx هستند و در کمال تعجب من توسط Summersalt ساخته شده اند. من مطمئن هستم که آنها پس از امتحان کردن لباس شنا با کیفیت هستند. من همچنین عاشق جذابیت بسیار ظریف برش های جانبی کوچک روی آن هستم #8. اغلب برش های کناری خیلی بزرگ هستند و در نهایت چیزهایی را نشان می دهند که ممکن است نخواهید آنها را به نمایش بگذارید. بنابراین اندازه‌های مناسبی برای گفتن کمی «هی هی» به نظر می‌رسند. در نهایت، چاپ gingham و بهار دو نخود در یک غلاف هستند شماره 7 و شماره 15 لباس‌های بهاری عالی هستند (و بسیار معمولی مناسب سوتین هستند!)

می خواهید یک پای کوچک را نشان دهید؟ هوات رو دارم.

لباس های کوتاه بدون آستین (با نام مستعار بالای زانو)

متأسفانه، وقتی در طبیعت بودیم، هیچ یک از لباس‌های کوتاه بدون آستین را که در زیر گرد کردم، پیدا نکردیم. با این حال، اتفاقا داشتم این لباس (به بالا مراجعه کنید) که سال گذشته خریدم و هنوز در برخی از اندازه ها در Nordstrom Rack موجود است. من واقعا آن را دوست دارم! برش عالی است، من عاشق لفاف بندی مصنوعی هستم زیرا لباس های واقعی هرگز روی بدن من کار نمی کنند، و چاپ بسیار سرگرم کننده است.

این لباس دقیقاً آن لباس نیست #4 در زیر اما به اندازه کافی مشابه است که فکر می کردم هنوز هم می تواند مفید باشد. چیزی که من در مورد آن دوست دارم (به غیر از آن بالشتک های فوق العاده شانه) این است که این یک لباس آسان است. اینها بهترین عکس ها نیستند اما شما این ایده را دریافت می کنید. همچنین، من این یکی را لبه دار کرده بودم، زیرا روی من بسیار بلند بود و من آن را بیشتر به عنوان یک لباس بیرون رفتن می خواستم. من مطمئن هستم که مدل روی مدل بلندتر از این است، اما همیشه ایده خوبی است که اندازه‌گیری‌های طول را نیز بررسی کنید.

READ  COS نشان دهنده نقاشی های دیواری قرن 18 در فروشگاه بولزانو با آینه و مش است

خوب، حالا بیایید ببینیم اینترنت چه چیزی به ما ارائه می دهد…

1. لباس راه راه | 2. لباس جین گلدوزی شده | 3. لباس کوتاه کتان هالتر | 4. لباس پد شانه | 5. چاپ سرسره | 6. لباس مینی چاپ گل | 7. لباس تاب دار کوتاه با طرح گلدار | 8. لباس مینی سامی | 9. لباس چک ویشی | 10. لباس پوشاننده مینی پلکانی پیما لوکس | 11. مینی لباس گلدار | 12. لباس کوتاه جین کامی گره‌دار Fit & Flare

باز هم، نه یک دختر سرگردان اما #1 من را نیز وادار به تجدید نظر می کند چقدر آن لباس و سوتین 100% تایید شده است! من شخصاً هالتر گردن بالا را دوست دارم #2، #6، و #8 درست بالای کوچه من هستند #3 و #9 قطعاً لباس‌های بهاری بیشتر است و باعث می‌شود من بخواهم به تعطیلات گرمسیری بروم.

اما هی، شاید شما عاشق آستین هستید و من اینجا هستم تا تحویل بدهم.

لباس های کوتاه با آستین

همه اینها لباس که کیتلین چند هفته پیش در لینک بالا توصیه کرد و اشتباه نمی کند. این عالی است!! همه ما در آن به نظر می رسیدیم و احساس خوبی داشتیم. شاید آن را با کفش‌های کتانی بلند نمی‌پوشانم، اما این فقط حسرت روز کفش شخصی من است. آنها فقط آن را به رنگ مشکی در فروشگاه داشتند، اما در چند رنگ دیگر “بهار-به جلو” موجود است، بنابراین گزینه هایی وجود دارد عزیزم. خواهری واقعی از لباس مسافرتی اگر خودمان بگوییم.

مال گال واقعاً این دو عدد کوچک را تکان می دهد و این چیزی است که او در مورد آنها گفت:این لباس سفید J. Crew خیلی نرم و راحت بود و من عاشق این هستم که جیب دارد (الان برای من برای هر لباسی ضروری است). قسمت بالایی کمی شفاف است، بنابراین فقط یک سوتین همرنگ پوست را با آن بپوشید. لباس صورتی خیلی سرگرم کننده بود اما فکر می کنم باید کم می کردم. در آستین‌ها کمی بزرگ به نظر می‌رسید، اما در غیر این صورت، این یک لباس بهاری مهمانی بسیار سرگرم‌کننده بود و من تقریباً هرگز صورتی نمی‌پوشم (اما این مدل مد روز است) بنابراین چه تندیس جالبی. به علاوه الگوی آن زیبا است.»

و در اینجا افکار او در مورد این لباس های زیبا است:این لباس جین from & Other Stories آنقدر خوب بود که نمی‌خواستم آن را حذف کنم (و به شدت در نظر دارم برای آن برگردم). من ظاهر آن را با اینها دوست داشتم عینک آفتابی جدید من متوجه شدم، به علاوه جزئیات کوچک رفلکس روی آستین و یقه، فروش سختی دارد. تنها مشکل این است که جیب ندارد. این لباس سفید هدف فوق العاده زیبا بود، اما آستین ها بزرگ هستند. مثل اینکه می‌توانید آن‌ها را بپوشید یا بالا بپوشید (این بالا هستند)، و به نظر من زیبا به نظر می‌رسد اما پارچه‌ای زیادی است. من در این اندازه کوچک می‌شدم، و همچنین پشت آن را دوست دارم. به علاوه چک جیبی را می گذراند!»

باز هم آن کفش های کتانی مرا می کشند. چرا تلمبه ناز نپوشیدم؟! به هر حال، احساس می کنم شبیه یکی از اعضای گروه Peanuts هستم اون لباس مادول در سمت چپ، اما اگر کفش‌هایم را عوض کنم و کمی لباس را ببندم، فکر می‌کنم 100% به آن علاقه دارم. و خیلی نرم بود من می گویم اگر تناسب تنگ تری را دوست دارید مانند من و مدل زیر اسپورت هستند، اندازه را کم کنید. سپس لباس در سمت راست، یک گزینه عالی برای لباس راحت و راحت است، اگر به آستین بلند و الگوی سرگرم کننده علاقه دارید. با کفش ها و لوازم جانبی مناسب، این می تواند یک ظاهر بهاری واقعا عالی باشد.

اینم بقیه!

1. لباس پوپلین نخی دور کمر | 2. لباس آستین کوتاه زنانه A-Line | 3. لباس مینی کمر الاستیک | 4. لباس با جزئیات Ruched | 5. لباس چاپ شده با آستین بادکنکی | 6. لباس کوتاه دور کمر دودی | 7. لباس بافتنی قلاب بافی | 8. مینی لباس گلدار آستین بلند | 9. لباس پیراهن راه راه | 10. لباس کوتاه آستین پفی یقه دار | 11. لباس ساحلی دکمه دار پنبه ای | 12. لباس مینی جین حجیم | 13. لباس مینی یقه دار | 14. لباس کتانی کوتاه | 15. لباس کوتاه آستین پفی دودی

READ  به مالکوم کمک کنید تا تصمیم بگیرد کدام صندلی ناهارخوری را برای آپارتمان جدیدش در لندن تهیه کند

باز هم برای من، من دوست دارم یک حلقه خوب از کمر #1 (دوه)، #3، #6، #8، شماره 10، شماره 13، و شماره 14 همه در آن دسته قرار می گیرند. راستش من خریدم #8! این واقعاً شبیه یک لباس همه کاره به نظر می رسد که می تواند به راحتی در پاییز با چند چکمه بلند نیز پوشیده شود. همچنین ممکن است یک لباس قرار اول خوب ؟؟

لباس های بلند با آستین

ما به رده نهایی رسیدیم و در حال شروع هستیم یک لباس که هم من و هم کیتلین واقعا دوستش داشتیم! هر دوی ما به این فکر می کنیم که به عقب برگردیم و آن را دریافت کنیم (به جز من واقعاً نسخه قرمز جامد را دوست داشتم. زیر را ببینید!). این یک پارچه کتان واقعاً زیبا است که از ناحیه کمر به خوبی برش می خورد و واقعاً کارهای خوبی برای دختران انجام می دهد. ما سوتین نپوشیدیم و خوب بودیم! من خیلی دوست داشتم که آستین های پفی را از روی شانه روی آستین قرمز بگذارم تا حال و هوای متفاوتی داشته باشم (دوباره به زیر مراجعه کنید. متاسفم!) به علاوه شکاف به اندازه کافی بدون زیاد بودن است. 10/10.

از مال و لباس عالی او: “من عاشق شکل این لباس هستم – این لباس “هر مناسبتی” عالی است و واقعاً می تواند برای میلیاردها چیز مختلف کار کند. این یک شکاف زیبا در کناره دارد تا الگو را از بین ببرد و وضعیت یقه/آستین خوبی دارد.”

1. لباس طرح گل میدی | 2. لباس میدی تمام روز با آستین پف دار و فلر | 3. لباس میدی دکمه دار چاپ شده | 4. لباس آستین بلند بادکنکی زنانه | 5. لباس چاپ چهارخانه | 6. لباس نخی دوزی شده | 7. لباس گلدار Colorblock | 8. لباس آستین کوتاه زنانه بالدار | 9. لباس میدی آستین کوتاه | 10. لباس پیراهن میدی | 11. خارج از لباس رنگ بلوک شانه | 12. لباس نخی راه راه

من واقعاً همه این لباس ها را دوست دارم و آنچه احتمالاً بهترین بخش در مورد آنها است این واقعیت است که شما می توانید آن را با هیچ نگرانی “سوتین” کنید. این رویا است! برای استایلم، من واقعاً به سمت آن کشیده شده‌ام #1، #3، #6، و شماره 7. اما پسر من به سمت رنگ ها و الگوهای آن کشیده شده ام #5، #8، و شماره 11. در نهایت، من یک نسخه از #4 (همون پارچه) و خیلی راحته و جیب داره!

خوب، من واقعاً امیدوارم که این مفید بوده باشد و اگر شما هم به لباس نیاز دارید، امیدوارم چیزی پیدا کرده باشید که در عین حال که حساب بانکی خود را دست نخورده نگه می دارد، احساس فوق العاده ای به شما بدهد. البته هرگز به دلایل پایداری و معاملات داغ، مغازه های دست دوم، ThredUP، The RealReal، Poshmark و غیره را فراموش نکنید! تعطیلات آخر هفته خود را به خوبی بگذرانید و فردا همگی شما را ببینیم.

دوستت دارم، منظورت باش

دیدگاهتان را بنویسید