به بخش لوازم خانگی هر جعبه‌فروشی بزرگی بروید و فکر می‌کنید در دنیایی کاملاً تک رنگ زندگی می‌کنیم که تنها گزینه‌های قابل دوام ما ضد زنگ، سیاه یا سفید است. این گیج کننده است، توجه داشته باشید که خانه های نسل های گذشته تا دهه 1980 پر از رنگ بودند، قبل از اینکه برس و فولاد ضد زنگ از خاستگاه های لوکس و سودمند خود فراتر رفت و به یک استاندارد خفه کننده تبدیل شد. که دیدن آن را نسبتاً با طراوت می کند سامسونگ در جذاب کردن ترندهای اخیر که رنگ های بیشتری را به اجاق خانه دعوت می کند، از آشپزخانه شروع کنید، جدی بگیرید.

همین بی‌نظیری مدت‌ها گزینه‌های محدودی در اتاق رخت‌شویی دارد، فضایی سودمند که به تازگی توجه ویژه‌ای را به خود جلب کرده است که فراتر از عملکرد عملی است. ما را باور نمی کنید؟ کافی است به پینترست رجوع کنید و “اتاق لباسشویی” را جستجو کنید، سپس به انواع فضاهای شیک طراحی شده برای شستشو و انعطاف پذیری نگاه کنید.

مجموعه ماشین لباسشویی و خشک کن سفارشی سامسونگ ناوی برس خورده در آشپزخانه کنار هم.

که باعث می‌شود جدیدترین تلاش سامسونگ تلاشی حساب شده برای تزریق سلیقه‌ای رنگ بدون فشار دادن مرزها باشد. هم بسیار در قلمرو گزینه‌های پانل‌های جسورانه‌تر و لذت‌بخش‌تر این برند که به یخچال‌هایشان جان تازه‌ای بخشیده‌اند (اکنون آن رنگ‌های سبز و زرد را برای ما بیاورید!).

جزئیات صفحه وسط ماشین لباسشویی و خشک کن، برای کنترل آسان در دسترس قرار گرفته است.

سفارشی 5.3 cu. ft. Ultra Capacity Washer آنقدر جادار است که می‌تواند با یک بار شست‌وشو، یک تسمه‌دهنده کینگ سایز را ببلعد – ظرفیتی رویایی برای ما تخت‌خواب‌های بزرگ.

را لباسشویی سفارشی هوش مصنوعی سامسونگ جفت ماشین لباسشویی و خشک کن هنوز در رنگ‌های استیل نقره‌ای کاملاً خوش سلیقه و مشکی برس‌شده شیک موجود است. اما درست همانطور که اپل اخیراً با رونمایی از جدیدترین رنگ نیلی خود در مک بوک ایر جدید ما را شگفت زده کرد و ما را شیفته خود کرد. نیروی دریایی برس خورده سامسونگ رنگی است که بیشترین رویاهای به روز رسانی اتاق لباسشویی را تحت تاثیر قرار می دهد.

ماشین لباسشویی و خشک کن نقره ای برس خورده که به صورت عمودی در کمد لباسشویی کوچک چیده شده اند.

در حالی که Brushed Navy گزینه مورد علاقه ما است، نقره ای استیل تقریباً به همان اندازه زیباست و از نظر زیبایی شناختی بهتری برای تنظیمات خاصی که افزودن رنگ اولویت ندارد، مناسب است.

هر گزینه ای که انتخاب شود، پشت سر هم می تواند قرار گیرد کنار هم یا انباشته برای بهره وری از فضا، با گزینه ای برای تغییر هر زمان که ترجیح یا نیاز دیکته می کند. قطعاً گزینه‌ای نیست که بتوانیم با جفت واحدهای ماشین لباسشویی و خشک کن Kenmore به ارث رسیده‌ایم که احتمالاً قبل از رایج شدن چنین تنظیماتی و تبدیل شدن به استفاده از غلاف مواد شوینده (یا بلعیدن) به وجود آمده بودند، آن را درک کنیم.

READ  Soho House Austin مدرنیسم تگزاس را با تأثیرات اسپانیایی ترکیب می کند

ماشین لباسشویی و خشک کن نقره ای ساید بای ساید با کابینت رختشویی سبز رنگ احاطه شده است

سامسونگ ادعا می کند که هوش مصنوعی سفارشی آنها در تعیین اینکه کدام چرخه به بهترین وجه با محتویات بار مطابقت دارد، کارآمد است، چرخه های شوینده و شستشو را با توجه به سطح کثیفی و انواع پارچه های حس شده تنظیم می کند. مواد شوینده و نرم کننده پارچه در داخل ماشین لباسشویی ذخیره می شود و در صورت نیاز توزیع می شود. ما هنوز این فرصت را نداشته ایم که ادعاهای هوش مصنوعی تمیزکننده آنها را مورد آزمایش قرار دهیم، اما سامسونگ حداقل استدلال کرده است که در مورد طراحی صنعتی و خانه، رنگ های سفید و آبی خود را در اتاق لباسشویی مخلوط کنید.

ماشین لباسشویی و خشک کن برقی با بار جلویی AI با ظرفیت فوق العاده در Brushed Navy (و Brushed Black or Silver Steel) برای سفارش در دسترس است Samsung.com.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید