این یک شرایط رایج است که بسیاری از ما هر از گاهی در آن قرار گرفته ایم. این لحظه آزاردهنده است که تلفن ما به ما پینگ می‌کند که باتری آن 10 درصد است یا صفحه لپ‌تاپ ما سیاه شده است، زیرا ما مدام هشدارها را نادیده می‌گیریم – فقط برای اینکه به اطراف نگاه کنیم و متوجه شویم که هیچ سوکتی در این نزدیکی وجود ندارد. در این لحظه است که لامپ آویز آورو واقعا می درخشد طراحی شده توسط استودیو طبیعی برای مارتینلی لوس، چراغ دارای یک ویژگی پنهان است: قسمت پایین سایه آن یک سوکت را پنهان می کند که به شما امکان می دهد دستگاه های خود را درست روی میز تغذیه کنید.

لامپ آویز سفید برق لپ تاپ

لامپ های آویز سفید، نارنجی و آبی روی میز ناهار خوری

چراغ های آویز نارنجی و آبی روی میز ناهار خوری

Avro که در چهار رنگ مختلف (نارنجی، آبی روشن، سفید و مشکی) موجود است، هر میز ناهارخوری را به فضای کاری تبدیل می کند. دیگر نیازی نیست که پریز خالی پیدا کنید یا اطمینان حاصل کنید که سیم هایتان به اندازه کافی بلند هستند تا به دیوار برسند. با وصل کردن چند سوکت، می‌توانید کل دستگاه‌های یک تیم را برق دهید.

چراغ آویز قرمز از نزدیک

چراغ آویز قرمز از نزدیک

چراغ آویز سفید

چراغ آویز نارنجی

چراغ آویز مشکی

چراغ آویز آبی روشن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لامپ آویز Avro به ادامه مطلب مراجعه کنید martinelliluce.it.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید