چیزی کاملاً مناسب (و احتمالاً عمدی) جدید وجود دارد لامبورگینی اوروس اس با قدرت 666 (متریک) اسب بخار مشخص شده است. موتور 4.0 لیتری V8 توئین توربو با مهندسی شیطانی برای گشتاور 850 نیوتن متر (نیوتن متر) مناسب است و در نتیجه شتاب 0 تا 62 مایل در ساعت را تنها در 3.5 ثانیه به اندازه کافی شتاب می دهد. اما به همان اندازه قابل‌توجه، طراحی مجددی است که به “سوپر SUV” محبوب این خودروساز ایتالیایی داده شده است که قصد دارد بیان مضحک خودنمایی چیزی را که یک وسیله نقلیه اسپرت می‌تواند ارائه دهد، تقویت کند.

مسلماً تغییرات در اوروس بیشتر تکاملی است تا تحولی محسوس. و این چیز بدی نیست، زیرا بیان اصلی اوریگامی از ورق فلز Urus تبدیل به موفق‌ترین مدل در خودروهای پایدار این خودروساز شد. یک صفحه اسکید استیل ضد زنگ جدید با رنگ مشکی مات به صورت استاندارد ارائه می شود که تا خطوط مشکی جلوپنجره دراز کشیده شده است.

از بین رفته است شکاف گریل شش ضلعی طرح قبلی. خطوط سیاه افقی جدید به طرفین کشیده می شوند که با طراحی جدید سپر جلو با موفقیت هماهنگ شده اند و ظاهر شیطانی جلویی را بدون کم کردن تمام عناصر طراحی که باعث محبوبیت اصلی شده است، ساده می کند.

خریداران همچنین می‌توانند طراحی را با گزینه‌هایی برای تنظیم رنگ بدنه، و گنجاندن اجزای مشکی براق یا فیبر کربنی در پوششی براق و مات، سفارشی کنند. کاپوت جدید رنگ‌شده با فیبر کربن سبک وزن با دریچه‌های هوا مشکی مات، با پوشش اختیاری دریچه‌ها به رنگ مشکی براق، رنگ بدنه یا فیبر کربنی با روکش براق یا مات، با گزینه‌ای برای سقف فیبر کربنی قابل مشاهده برای اضافه کردن فضای اسپرت فوق‌العاده ارائه می‌شود. لمس به شبح

READ  استودیوهای باغ جمع و جور با راه حل های ذخیره سازی منظم

در قسمت پشتی Urus نیز تغییراتی دیده می شود که مهم ترین آنها سپر عقب است. با توجه به رنگ مشکی مات، چشم‌ها به سمت طراحی اگزوز دولوله‌ای جدید این شاسی‌بلند اسپرت از فولاد برس خورده جلب می‌شود. اگر روکش فولادی مورد علاقه شما نیست، گزینه ای برای تغییر رنگ مشکی مات یا براق یا کروم براق اضافی وجود دارد.

گزینه‌های رینگ جدید در کنار چرخ استاندارد ۲۱ اینچی، از جمله رینگ‌های ۲۲ اینچی Nath با پوشش تیتانیوم مات و پرداخت الماس ارائه می‌شوند، در حالی که رینگ‌های ۲۳ اینچی Taigete را می‌توان در جایگزین‌های برنزی و الماسی انتخاب کرد.

داخل Urus S به روز شده با گزینه های رنگ و تریم جدید به روز شده است. جزئیات دریچه و نمایشگر مرکزی موتیف بیرونی چند ضلعی گریل نسل قبلی را حفظ کرده است. یک سیستم ناوبری متصل، امنیت، و خدمات کنترل داخل خودرو همانطور که انتظار می رود وجود دارد، همانطور که برنامه Unica لامبورگینی وجود دارد که می تواند با تلفن یا ساعت هوشمند به عنوان کلید ماشین مجازی استفاده شود.

Urus S هنوز برای بازار ایالات متحده قیمت گذاری نشده است، اما در ابتدا با قیمت برچسب جدی 195538 یورو در اروپا عرضه می شود.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید