در حالی که لابی معمولاً فقط یک هدف را دنبال می کند، یعنی ایجاد یک منطقه مقدماتی برای دفتر، معماری و استودیوی طراحی داخلی شرکت. NOA در حال ایجاد یک مورد برای تبدیل آن به یک فضای چند منظوره برای کارکنان و بازدیدکنندگان است. اخیراً دفتر مرکزی خود را به بولزانو، ایتالیا منتقل کرده است، زیرا بیش از یک دهه رشد فضای بیشتری را برای کارمندان، بازدید از مشتریان، رشد کتابخانه مواد و نمایش نمونه‌های اولیه و مدل‌ها ضروری می‌کرد. NOA با استفاده از یک استراتژی آفتاب پرست در طراحی پلان طبقه 1000 متر مربع، یک محیط کار بسیار سازگار ایجاد کرد که خلاقیت و جامعه را تسهیل می کند.

نمای متقارن یک درب NOA با طراحی هنرمندانه با یک الگوی هندسی تکراری، که توسط دو چراغ نصب شده روی دیوار احاطه شده است.

فضای اداری مدرن با میز پذیرش مخملی NOA با پارتیشن زرد مجاور، که با چراغ های آویز آویز و تصاویر قاب شده تکمیل شده است.

منطقه جلسه مدرن با مبلمان امروزی، نورگیر، و NOA.

تیم طراحی از این فرصت استفاده کرد و در مورد نقش در حال تحول دفتر که در چند سال اخیر به شدت تغییر کرده است، فکر کرد. در حالی که کار ترکیبی و از راه دور اکنون رایج است، لوکاس رانگر، یکی از بنیانگذاران NOA، هنوز به اهمیت فضاهای فیزیکی و هدف حیاتی آنها در رفاه و موفقیت کارکنان معتقد است. وی تاکید می کند: “فرصت تبادل سریع ایده ها، ایجاد هم افزایی غیرمنتظره و ایجاد گروه های کاری نزدیک، همگی ارزشی غیرقابل ارزیابی برای پروژه های ما به ارمغان می آورد که بدون فضاهای کاری مشترک غیرممکن خواهد بود.”

لابی اداری مدرن با میز پذیرش، مبلمان مینیمالیستی، و دیوارهای رنگارنگ NOA.

منطقه استراحت اداری مدرن با نورگیر، گیاهان، و صندلی های متنوع، از جمله صندلی NOA.

سالن استراحت مدرن NOA با مبلمان امروزی و پنجره‌های بزرگ.

برای مدرن کردن دفتر بولزانو برای برآوردن نیازهای امروزی، NOA لابی را به فضای مرکزی طبقه، مجهز به صندلی های وسیع برای جلسات رسمی، اجتماعی شدن تیم، گفتگوهای خصوصی و کار انفرادی تبدیل کرد. فضایی موزه مانند با ویترینی به سبک نمایشگاهی از مدل‌های برجسته (شامل مجموعه Silente، اولین محصول NOA)، تابلوهای خلق و خو و جوایز به وجود می‌آید. یک نوار کاملا مجهز، محیطی آرام را تشویق می کند.

READ  مبل ولا به طور ظریفی به زیبایی بادبان ها اشاره می کند

فضای نمایشگاهی مدرن با میزهای نمایشی، گیاهان گلدانی، و نورپردازی NOA محیطی.

گوشه بار خانه مدرن با مبلمان ظریف NOA و نور گرم.

فضای داخلی بار مدرن با رنگ های تیره و صندلی های متضاد رنگ NOA.

سه نفر در حال لذت بردن از مکالمه آرام با نوشیدنی در یک سالن پذیرایی شیک NOA.

محصولاتی از برندهای طراحی مانند Baxter، Billiani، Infiniti Design، Innova Imbottiti، Moroso، Pedrali، P&P Chairs، Sitlosophy و غیره، تجربه اول شخص را به مشتریان می‌دهند.

اتاق نشیمن مدرن با مبلمان متنوع، هنر دیوار، و NOA.

اتاق نشیمن مدرن با مبلمان شیک NOA و گیاهان داخلی.

بیرون، منظره ای از Castel Firmiano در پیش زمینه و فلات Renon در پس زمینه، موقعیت مکانی را مانند یک مکان تعطیلات احساس می کند. تراس بیرونی همچنین دارای یک بام سبز گسترده و یک چمن روی پشت بام قابل پیاده روی است. در طول ماه‌های گرم‌تر، به عنوان یک فضای کمکی برای لابی عمل می‌کند و یک فضای بیرونی اضافی برای آرامش و جوان‌سازی ذهنی فراهم می‌کند.

اتاق کنفرانس مدرن با میز بلند، صندلی‌های متنوع، و دکور هنری NOA.

بازی با رنگ، که تیم طی سال‌ها راه‌حل‌های طراحی داخلی را تمرین کرده است، شش مورد انتخاب شدند تا هم به بخش‌های مختلف کاری NOA (برنامه‌ریزی شهری، معماری، داخلی، مبلمان، نورپردازی و طراحی محصول) اشاره داشته باشند و هم دفتر را به یک تجربه حسی شدید «شیفتگی آزمایش با رنگ‌ها در اوایل، زمانی که رنگ آمیزی کامل شد، خود را نشان داد. اگرچه هنوز مبلمانی وجود نداشت، اما فضا قبلاً داستان منحصر به فرد خود را گفته است.

زنی که در راهرو ایستاده و به تلفن خود نگاه می کند و سایه اش روی NOA انداخته شده است.

حمام مدرن با کاشی‌های بژ، دارای سینک دیواری، آینه‌ای گرد، و کابین دوش شیشه‌ای NOA.

نمایی از یک فضای اداری مدرن از طریق یک درب شیشه ای، با شخصی که روی میزی کار می کند که توسط گیاهان سبز و NOA احاطه شده است.

لابی با یک طرح باز برای ایستگاه های کاری از یک طرف و اتاق های جلسه در طرف دیگر است. امکانات اداری شامل آشپزخانه، کتابخانه جامع مواد، انبار لوازم التحریر، دو دفتر اضافی، چهار اتاق جلسه اضافی، سه سرویس بهداشتی، یک اتاق برای آرشیو مطبوعات و دیگری برای IT است.

ارزش این فضاها در توانایی آنها برای تبدیل به عملکردهای دیگر در صورت نیاز نهفته است. یک طراح داخلی با NOA، کاترینا بتی، توضیح می دهد که «استودیو به عنوان مجموعه ای از فضاها به طور مداوم در حال تغییر تصور می شود. فضاهای داخلی باید بتوانند خود را با شرایط مختلف تطبیق دهند و بر اساس نیازها تغییر کنند. رانگر این احساس را تکرار می کند و بیان می کند که «فضاها در اینجا در دگرگونی دائمی آشکار می شوند. مبلمان دائماً بازسازی می شود.»

READ  آینده لوازم قابل ارتقا: سوئیت آشپزخانه امضا

سه متخصص NOA در یک فضای اداری مدرن درگیر بحث شدند.

NOA با تکمیل دفتر مرکزی جدید خود نشان داده است که دفتر مدرن امروز و آینده آن محیطی دائماً در حال تغییر است که می تواند با نیازهای کارکنان خود سازگار شود تا ایده ها شکوفا شوند و همکاری ها رشد کنند.

اتاق غذاخوری مدرن با طراحی مینیمالیستی، دارای میز چوبی برای NOA، کف‌پوش خاکستری، یک اثر هنری آبی بزرگ روی دیوار، و نورپردازی بالای سر.

شخصی که در یک قفسه بلند در کتابخانه یا قفسه کتاب NOA دست به کتاب می‌زند.

در یک دفتر معماری شلوغ NOA که پر از قفسه‌های کتاب، به هم ریختگی میز، و مواد طراحی است، فردی در حرکت محو می‌شود.

زنی در حال مرور لباس‌های NOA روی قفسه‌های فروشگاه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخلاق NOA و نمونه کارها گسترده بازدید کنید noa.network.

عکاسی توسط الکس فیلز.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید