یکی از دسته‌بندی‌های محصولاتی که ما معمولاً به آن اشاره می‌کنیم، اما معمولاً از آن عبور می‌کنیم، قهوه‌سازهای مبتنی بر غلاف هستند. دلیل آن این است که در حالی که در یک غلاف می‌چرخید و در کمتر از یک دقیقه از یک اسپرسو یا آمریکنو لذت می‌برید، بی‌تردید راحت است، هر کسی که نگرانی کمی در مورد طعم و مزه یا محیط زیست دارد، باید با «گذر سخت» پاسخ دهد. را xBloom قهوه ساز ممکن است به اندازه یک مصالحه نباشد، بلکه راه حلی مبتکرانه که ترکیبی از راحتی یک سیستم مبتنی بر غلاف و طعم دلپذیر یک فنجان قهوه با دقت آماده شده باشد.

xBloom سفید و نقره‌ای روی سینک آشپزخانه در نزدیکی مردی با پیراهن سفید و شلوار جین تیره پر از ظرف آب برای دم کردن قهوه.

اگر شما هم مانند ما هستید، تقریباً به اندازه نوشیدن آن از آیین تهیه قهوه لذت می برید. در حالی که xBloom از غلاف‌هایی مانند نمونه‌های ضایع‌کننده‌تر خود استفاده می‌کند، هر غلاف از الیاف نیشکر 100٪ تجزیه‌پذیر زیست‌تخریب‌پذیر ساخته شده است که هر کدام از دانه‌های کامل از مجموعه‌ای از دستگاه‌های برشته‌کننده قهوه مستقل، کافی‌شاپ‌های حرفه‌ای و حتی مستقیماً از تولیدکنندگان پر شده‌اند. این شبیه تفاوت خرید میوه ها و سبزیجات از بازار کشاورزان در مقابل کنسروهای آنهاست.

اما برگردیم به جنبه تشریفاتی. xBloom عادت آرامش بخش آماده سازی قهوه با دانه کامل را حفظ کرده است. این دستگاه به جای ریختن در یک غلاف، از کپسول‌های قهوه استفاده می‌کند که به صورت دستی در بالای آسیاب سوراخ‌دار تخلیه می‌شوند و مقدار دقیق آن را در هر وعده تضمین می‌کند.

همان کپسول سپس در یک نگهدارنده در زیر قرار داده می شود تا مجدداً به عنوان یک فیلتر بریزی برای دریافت مقدار دقیق آب در یک حرکت مارپیچی استفاده شود. در تئوری، xBloom دمای آب، فشار، جریان، الگو و وزن زمین را با جزئیات دقیق باریستای ماهر محلی مورد علاقه شما با استفاده از یک تراشه RFID که نوع دانه را مشخص می کند، تنظیم می کند.

READ  استودیوهای باغ جمع و جور با راه حل های ذخیره سازی منظم

البته، امروزه هیچ ماشینی بدون اپلیکیشن مربوطه کامل نیست. در این مورد، یک برنامه xBloom کاملاً منطقی است، زیرا به کاربر اجازه می‌دهد تا پارامترهای دم کردن را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کند. هیچ کس مثل قهوه یا شوخ طبعی شما را قضاوت نمی کند، چه تلخ و تیره و چه به طرز عجیبی شیرین.

در کنار این عملکرد، طراحان xBloom به قهوه ساز هوشمند خود یک طراحی مینیمالیستی به همان اندازه شیک، عمودی شیک داده اند که تنها به مقدار کمی از فضای پیشخوان ارزشمند نیاز دارد. نتیجه به نوعی شبیه یک SodaStream است که توسط دیتر رامز تفسیر شده است (و منظور ما فقط به بهترین شکل ممکن است).

نام‌های قهوه‌ای مانند Intelligentsia، Onyx، و Chromatic Coffee Co. همگی به‌عنوان شرکا فهرست شده‌اند، بنابراین xBloom می‌تواند با برشته‌های واقعاً خوشمزه عرضه شود تا از یک وعده دانه‌به‌فنجان در هر زمان لذت ببرید.

xBloom قرار است ابتدا به عنوان Kickstarter با 50 درصد تخفیف همراه با موارد اضافی عرضه شود جزئیات قبل از راه اندازی در اینجا.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید