قفسه های کتاب می توانند یکی از دلهره آورترین چیزها برای استایل باشند. من همیشه می گویم رویای من داشتن یک اتاق بزرگ با قفسه های کتاب از کف تا سقف است، اما حقیقت این است که خیره شدن به آن قفسه ها مانند خیره شدن به کوه بزرگی است که باید از آن بالا بروم. خوشبختانه، چهار سال در EHD به من آموخت که تقریباً برای هر چیزی یک فرمول استایل وجود دارد. ببینید، ما برخی از فرمول های طراحی قفسه بدون شکست را کشف کرده ایم که EHD سال ها و سال ها از آنها استفاده می کند. اگر احساس می‌کنید گم شده‌اید، گیر افتاده‌اید، یا از تصمیم‌گیری خسته شده‌اید، چهار فرمول زیر بی‌اشتباه هستند و قفسه‌های شما را شبیه به طراحی یک حرفه‌ای واقعی می‌کنند (این شما هستید!).

اول، برای کمک به هدایت تلاش خود، چند قانون اساسی را که به آنها سوگند یاد می کنیم:
1. یک پالت رنگ ثابت را حفظ کنید.
2. شکل ها، اندازه ها و مقیاس ها را با هم مخلوط کنید.
3. کمی سبزی بگنجانید.

اکنون که قوانین اساسی را می دانید، بیایید به فرمول ها بپردازیم.

فرمول شماره 1: 2-3 کتاب به صورت افقی + شی در بالا

طراحی توسط کوربت تاک | استایل شده توسطولیندا هلن،اریک کنت استالبرگ،امیلی ادیت بوسر، وجولی رز | عکس توسطsara ligorria-tramp

اولین نکته ما برای طراحی قفسه های کتاب این است که با چیدن کتاب ها به صورت افقی شروع کنید. این بلافاصله علاقه بصری را افزایش می دهد و به شما اطلاع می دهد که چقدر فضای بیشتری برای استایل دادن به اشیاء غیر از کتاب دارید. وقتی کتاب‌ها را به صورت افقی روی هم می‌چینید، اغلب فضایی در بالا وجود دارد، بنابراین ترفند مورد علاقه ما برای اشغال این فضای بلااستفاده اضافه کردن یک شی در بالا است. این می تواند یک کاسه درب دار، یک میراث خانوادگی گرانبها، یک ظرف قدیمی از سفرهای شما، یا هر چیزی که واقعا دوست دارید و می خواهید هر روز به آن نگاه کنید. در بالا، پشته‌ای از سه کتاب (در اندازه صعودی) با یک ظرف مجسمه‌سازی قدیمی همراه شده است که شکل و رنگ را به قفسه‌های آنها می‌افزاید.

READ  The Link Up: Em's Pantry Org Dupe، ایده هدیه تعطیلات بدون شکست جس، و سرگرمی مورد علاقه جدید ما با ورق بازی سریع
عکس توسطzeke ruelas | از: دفتر خانه با حال و هوای اواسط قرن

در دفتر خانه بالا، جینی کتاب ها و اشیاء را برای ایجاد ظاهری باز و در عین حال جمع آوری کرد. کتاب های افقی با اشیاء گرد و مجسمه ای پوشانده شده اند که حرکت و بافت را به قفسه ها اضافه می کند. اون کاسه درب چوبی چقدر باحاله؟؟

فرمول شماره 2: تکیه به هنر + اشیاء چند اندازه لایه بندی شده در جلو

طراحی شده توسط دی مورفی | یک ظاهر طراحی شده توسط ولیندا هلن | عکس توسطsara ligorria-tramp

افزودن هنر به قفسه‌های خود یکی از نکات مورد علاقه ما در طراحی است که می‌تواند رنگ، شکل، قد و شخصیت را اضافه کند. ما ظاهر آرام هنر تکیه (همانطور که در بالا نشان داده شده است) را دوست داریم که چشم شما را به پشت قفسه ها جلب می کند و آنها را عمیق تر و بازتر نشان می دهد. اکنون ترفند برای استایل دادن به هنر متمایل، لایه‌بندی لایه لایه است. بسته به مقیاس هنر، می توانید 1-3 قطعه را در جلو قرار دهید که ظاهری جمع شده ایجاد می کند و همه دوستان شما را تحت تاثیر قرار می دهد. فقط مطمئن شوید که اشیاء شما از نظر ارتفاع، شکل و مقیاس متفاوت هستند تا درک آن برای چشم شما آسان تر باشد.

طراحی شده توسط ولیندا هلن | عکس توسطsara ligorria-tramp | از: ولیندا “روی فیکسر” خود را به قیمت کمتر از 55 هزار دلار بازسازی و مبله کرد … در اینجا نحوه

اگر چندین اثر هنری دارید که می‌خواهید نمایش دهید، می‌توانید کاملاً هنر را در مقابل هنر قرار دهید. فقط مطمئن شوید که قاب ها اندازه های متفاوتی دارند و لایه کوچکتر در جلو قرار دارد. ما دوست داریم که ولیندا این را در قفسه های سفارشی خود در اتاق نشیمن خود اجرا کند.

فرمول شماره 3: نمایش مجموعه ای از اشیاء با اشکال و ارتفاع های مختلف

من کسی هستم که چیزهایم را دوست دارم. می دانم که تنها نیستم و این چیزی است که ما علاقه مندان به طراحی باید با آن کنار بیایند. من عاشق عینک‌های قدیمی کوپه‌ام، کلکسیون چوب‌های شمع عتیقه‌ام، و بدون کاسه‌ها و ظرف‌های درب دار زیادم چه کار می‌کنم؟ خوشبختانه برای ما، قفسه ها اگر به درستی انجام شوند، ویترین عالی برای اشیا هستند. قانون دوم را از ابتدا به یاد دارید؟ در اینجا بسیار مفید خواهد بود. اساساً، شما می توانید کاملاً چندین شی را در کنار هم قرار دهید تا زمانی که از نظر ارتفاع، اندازه و شکل متفاوت باشند. اگر مجموعه ای از اشیاء مشابه دارید که می خواهید به نمایش بگذارید، فقط مطمئن شوید که یکسان نیستند تا قفسه های شما خیلی یکنواخت به نظر نرسد.

READ  هر اندازه‌گیری از آشپزخانه خانه‌های کشاورزی ما و احساس من در مورد آن پس از شش ماه…

به عنوان مثال، در خانه امیلی در گلندیل، او وسایل داخلی خود را با بسیاری از اشیاء مورد علاقه خود و همچنین برخی از مجموعه ها طراحی کرد. سه رگ سبز رنگ در سمت راست شبیه هم هستند اما یکسان نیستند، بنابراین بدون اینکه خیلی همخوانی داشته باشند شخصیت می‌افزایند.

فرمول شماره 4: 3-5 کتاب به صورت عمودی توسط Bookend یا Object کنار هم قرار گرفته اند

طراحی شده توسط رزا بلتران | استایل شده توسط ولیندا هلن | عکس توسطsara ligorria-tramp

همانقدر که من چیزهایم را دوست دارم، ممکن است کتاب‌هایم را بیشتر دوست داشته باشم. اگر دیدید که اتاق نشیمن من آشکار شد، می دانید که من یک قفسه کتاب دارم که کاملاً به کتاب اختصاص داده شده است. این به من یادآوری می کند که همیشه می توانید قفسه های کتاب خود را فقط با کتاب های خود سبک کنید. با این حال، اگر کتاب‌های زیادی دارید و می‌خواهید در اشیاء بپاشید و چیزهایی پیدا کنید، مطمئناً یک گزینه است. برای به دست آوردن این ظاهر، دوباره با چیدن کتاب های خود به صورت افقی و عمودی شروع کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، می توانید ببینید که اشیاء شما در کجا بیشترین معنا را دارند. با گروه‌بندی کتاب‌های عمودی، پیشنهاد می‌کنیم آنها را با اشیاء یا قفسه‌هایی کنار هم قرار دهید تا فضایی بین عکس‌های تکی در قفسه‌ها ایجاد شود. هرچه شیء مجسمه سازی بیشتری داشته باشد، بهتر است جذابیت و حرکت را به قفسه های خود اضافه کنید.

و شما آن را دارید! این چهار فرمول هرگز ما را ناکام نکرده است و قفسه های یک ظاهر طراحی شده را بسیار آسان و سرگرم کننده می کند.

READ  غیرنظامی از "عظمت" سینماهای اولیه برای دفاتر Sandbox Films استفاده می کند

آیا سوال دیگری در زمینه استایل از ما دارید؟ حتما آنها را در زیر رها کنید. xx

اعتبار تصویر بازکننده: طراحی توسط ولیندا هلن | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: چگونه کوچکترین اتاق خود را بسازیم، دنج ترین اتاق خانه شما + رونمایی از اتاق تلویزیون سارا

پست با این 4 فرمول سبک قفسه کتاب قفسه های خود را زیباتر کنید اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید