برندگان جوایز طراحی مهمان نوازی AHEAD Global 2021 در یک سری مراسم مجازی که از Dezeen پخش می شود، اعلام می شوند. قسمت سوم بالا را از ساعت 13:00 به وقت لندن تماشا کنید.


این رویداد توسط مجله خوابویرایشگر گای دیتریچ است و تصاویری از آن را به نمایش خواهد گذاشت در پیش نامزدها و همچنین محتوای حامیان مالی برنامه جوایز.

جوایز Pater Noster Lighthouse AHEAD Global 2021
فانوس دریایی Pater Noster در سوئد یکی از هتل هایی است که نامزد دریافت جایزه AHEAD Global 2021 شده است.

در جوایز AHEAD پروژه های مهمان نوازی قابل توجه از سراسر جهان را جشن می گیرند و به چهار منطقه مختلف تقسیم می شوند: اروپا، خاورمیانه و آفریقا (MEA)، آسیا و آمریکا.

جوایز جهانی AHEAD نشان دهنده پایان برنامه رویدادهای منطقه ای در سال 2021 است که در آن برندگان در مقابل یکدیگر قرار می گیرند تا بهترین هتل های اخیرا افتتاح شده در سراسر جهان را مشخص کنند.

امسال برندگان در طی چهار مراسم مجازی اعلام می‌شوند که هر روز از 11 تا 13 ژانویه با پخش نهایی در 20 ژانویه برگزار می‌شود که در آن برندگان جوایز انتخاب مردم و جوایز تمجید نهایی مشخص می‌شوند.

در مراسم امروز، دیتریچ برندگان دسته های رستوران، اسپا و سلامتی، سوئیت، هویت بصری و مفهوم جدید را معرفی خواهد کرد.

جوایز جهانی NoMad London AHEAD
NoMad London همچنین نامزد جایزه AHEAD Global 2021 است

روز سه‌شنبه، برندگان دسته‌های بار، باشگاه یا سالن، فضاهای رویداد، اتاق‌های مهمان، بازسازی و بازسازی هتل و هتل جدید معرفی شدند.

دیروز، برندگان در دسته‌های تبدیل هتل، محوطه‌سازی و فضاهای بیرونی، لابی و فضاهای عمومی، کلبه‌ها و کمپ‌های چادری، و هتل توچال معرفی شدند.

READ  همه این Dusen Dusen x Areaware Collab را دوست دارند

این مراسم توسط Dezeen برای در پیش به عنوان بخشی از یک مشارکت درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید. تصاویر با حسن نیت ارائه شده از AHEAD.

دیدگاهتان را بنویسید