برندگان جوایز طراحی مهمان نوازی AHEAD Global 2021 در یک سری مراسم مجازی که از Dezeen پخش می شود، اعلام می شوند. قسمت دوم بالا را از ساعت 13:00 به وقت لندن تماشا کنید.


این رویداد توسط مجله خوابویرایشگر گای دیتریچ است و تصاویری از آن را به نمایش خواهد گذاشت در پیش نامزدها و همچنین محتوای حامیان مالی برنامه جوایز.

Six Senses Ibiza یکی از هتل های نامزد جایزه AHEAD Global 2021 است.

در جوایز AHEAD پروژه های مهمان نوازی قابل توجه از سراسر جهان را جشن می گیرند و به چهار منطقه مختلف تقسیم می شوند: اروپا، خاورمیانه و آفریقا (MEA)، آسیا و آمریکا.

جوایز جهانی AHEAD نشان دهنده پایان برنامه رویدادهای منطقه ای در سال 2021 است که در آن برندگان در مقابل یکدیگر قرار می گیرند تا بهترین هتل های اخیرا افتتاح شده در سراسر جهان را مشخص کنند.

امسال برندگان طی چهار مراسم مجازی اعلام می‌شوند که هر روز از 11 تا 13 ژانویه با پخش نهایی در 20 ژانویه برگزار می‌شود که در آن برندگان جوایز انتخاب مردم و جوایز تمجید نهایی مشخص می‌شوند.

در مراسم امروز، دیتریچ برندگان دسته‌های تبدیل هتل، محوطه‌سازی و فضاهای بیرونی، لابی و فضاهای عمومی، کلبه‌ها و کمپ‌های چادری، و هتل توچال را اعلام خواهد کرد.

هتل K5 توکیو، نامزد جوایز جهانی AHEAD
هتل K5 توکیو نیز در میان نامزدهای AHEAD Global است

دیروز، برندگان دسته های بار، کلاب یا سالن، فضاهای رویداد، اتاق مهمان، بازسازی و بازسازی هتل و هتل جدید معرفی شدند.

READ  لینک آپ: دوست‌داشتنی‌ترین و سالم‌ترین اپلیکیشن امیلی، عشق دوباره جس برای ابزار موی دهه 90، و احتمالاً جالب‌ترین موپ تمام دوران

فردا برندگان در دسته های رستوران، اسپا و سلامتی، سوئیت، هویت بصری و مفهوم جدید معرفی خواهند شد.

این مراسم توسط Dezeen برای در پیش به عنوان بخشی از یک مشارکت درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید. تصاویر با حسن نیت ارائه شده از AHEAD.

دیدگاهتان را بنویسید