تبلیغ Dezeen: در این ویدیوی زیرنویسی که توسط Dezeen تهیه شده است، برندگان جوایز طراحی 2021 قرارداد Shaw، از جمله یک مدرسه موسیقی در شیلی و یک فضای اداری زنده در توکیو نشان داده می شوند.


طراح کفپوش آمریکایی قرارداد شاو در شانزدهمین دوره جوایز طراحی خود، که زندگی، کار، یادگیری و فضاهای شفابخش تاثیرگذار در سراسر جهان را جشن می گیرد، پنج برنده و یک جایزه انتخاب مردم را به رسمیت شناخت.

به هر یک از برندگان 5000 دلار کمک خیریه به نام استودیوی خود به سازمانی به انتخاب خود اهدا شد.

برندگان جوایز طراحی 2021 قرارداد Shaw در ویدیوی Dezeen مشخص شدند
طراح کفپوش آمریکایی Shaw Contract برندگان جوایز طراحی 2021 خود را که شامل فضای اداری توسط Woods Bagot است را معرفی کرد.

Shaw Contract گفت: “برنامه سالانه جوایز طراحی ما دیدگاه خلاق معماران و طراحانی را که الهام‌بخش راه‌های جدید زندگی، کار، یادگیری و درمان هستند، به رسمیت می‌شناسد.”

این جوایز بر طیف متنوعی از استعدادها از سراسر جهان تمرکز می‌کند، طراحی را در عمل جشن می‌گیرد و به طور هدفمند به کارهای خلاقانه و واقعاً الهام‌بخشی که توسط جامعه معماری و طراحی انجام می‌شود، پاداش می‌دهد.»

پنج برنده از میان 46 فینالیست انتخاب شدند که از میان 700 پروژه انتخاب شده از 37 کشور توسط هیئتی متشکل از متخصصان طراحی محدود شدند.

برندگان جوایز طراحی 2021 قرارداد Shaw در ویدیوی Dezeen مشخص شدند
دیگر برندگان شامل یک مدرسه موسیقی در سانتیاگو، شیلی توسط EGBARQ است

شرکت معماری Woods Bagot برای طراحی دفتر مرکزی گروه ABN در پرث برنده جایزه شد.

دو پروژه طراحی دفتر دیگر توسط قرارداد شاو به رسمیت شناخته شد. مقر جهانی Leidos در ویرجینیا، ایالات متحده، طراحی شده توسط شرکت معماری Gensler، و دفاتر شرکت مدیریت دارایی Sumitomo Mitsui DS در توکیو، طراحی شده توسط Signal Inc، هر دو جوایزی دریافت کردند.

READ  یک کابین مدرن فرار در میان درختان

مدرسه موسیقی در سانتیاگو، شیلی، طراحی شده توسط EGBARQ و هتل پارکرویال کالکشن مارینا بی در سنگاپور توسط معماران FDAT نیز برنده جوایز شد.

برندگان جوایز طراحی 2021 قرارداد Shaw در ویدیوی Dezeen مشخص شدند
دفاتر Sumitomo Mitsui DS در توکیو توسط Signal Inc نیز جایزه گرفتند

در کنار برندگان بخش، جایزه انتخاب مردمی نیز به دفاتر شرکت کوکویو تامین کننده مبلمان محل کار توکیو اعطا شد.

در مورد همه برندگان بیشتر بخوانید وب سایت جوایز طراحی قرارداد Shaw.

محتوای مشارکت

این ویدیو توسط Dezeen for Shaw Contract به عنوان بخشی از یک مشارکت ایجاد شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید