در بیشتر موارد، در صورت امکان، همه ما ترجیح می‌دهیم از کیسه‌های قابل استفاده مجدد، دستمال‌های پارچه‌ای و ظروف شیشه‌ای برای نگهداری باقیمانده‌هایمان در یخچال استفاده کنیم. گفته می‌شود، برای لحظاتی که زندگی اتفاق می‌افتد، یا در آشپزخانه‌ای سریع و متکی به بسته‌بندی پلاستیکی کار می‌کنید، اکنون می‌توانید چندین بسته چسبنده کاملاً قابل کمپوست‌سازی دارای گواهی BPI را در بازار پیدا کنید، مانند برای خوب + زفیرو. در حال حاضر، البته، شما همیشه باید تاسیسات کمپوست خود را بررسی کنید تا ببینید آنها چه چیزی را می پذیرند. اما این چسب‌ها با گیاهان PLA و PBAT با پایه زیستی ساخته می‌شوند که استانداردهای شناخته شده بین‌المللی را برای تجزیه بی‌خطر، تجزیه به کربن و آب، در یک کارخانه کمپوست خانگی یا تجاری رعایت می‌کنند. این چسب با کارایی بالا است، با قرار دادن ورق های از پیش سوراخ شده، استحکام یا استحکام را به خطر نمی اندازد. هر دو برند با از بین بردن تیغه و آزاد نگه داشتن این پلاستیک بسته بندی، بسته بندی را کاملاً قابل کمپوست و بازیافت کرده اند.

و سپس وجود دارد بسته بندی عالییک شرکت بیومواد استرالیایی، که جایگزین دیگری برای فیلم چسبناک ارائه می دهد که از پوست سیب زمینی دور ریخته شده و در یک ظرف غیرعادی جذاب و سرگرم کننده با کاتر داخلی بسته بندی شده است.

قسمتی از نگهدارنده کادویی موجدار یاسی رنگ

این پوشش به طور طبیعی در کمتر از 180 روز به غذا و انرژی برای میکروب های موجود در کمپوست شما تجزیه می شود. برای همه مقاصد، اجزای آن ارگانیک هستند – پوست سیب زمینی دور ریخته شده، روغن پخت و پز و نشاسته از ریشه کاساوا – که بیشتر به عنوان تاپیوکا شناخته می شود. بنابراین، اگر بلعیده شود، سمی یا مضر نیست، اما آن را در منو قرار ندهید.

READ  وینچنزو دی کوتیس به چک Burberry در گل سرسبد لندن ادای احترام می کند

بیرون آوردن لفاف چسبنده از نگهدارنده بژ

در حال حاضر، این شرکت مستقر در استرالیا، پوست/پوست سیب زمینی خود را از آیداهو تهیه می کند که به طور چشمگیری ردپای کربن آن را افزایش می دهد. آنها در حال کار بر روی یافتن منابع محلی برای پوست دور ریخته شده سیب زمینی هستند تا به کاهش تاثیر کلی کربن آنها کمک کنند.

تلگراف چسبدار سبز آهکی موجدار در کنار آن

پخش کننده بسته بندی چسبناک بژ موجدار در کنار آن

تلگراف چسبدار مواج اسطوخودوس در کنار آن

بسته بندی چسبنده کلم

گروه بندی تلگراف های لوله موج دار از بسته بندی چسبناک

مانع دیگر این واقعیت است که Great Wrap در محیط‌های دریایی مانند اکوسیستم‌های اقیانوسی تجزیه نمی‌شود یا تخریب نمی‌شود. اما با همکاری محققان دانشگاه موناش ملبورن، آنها به تبدیل ضایعات سیب زمینی به پلی هیدروکسی آلکانوات (PHAs) نزدیک شده اند که می توانند در کمتر از یک سال در اقیانوس ها و دیگر محیط های آبی تجزیه شوند. در سال 2023 آنها در ایالات متحده راه اندازی شدند و ساخت پالایشگاه زیستی PHA خود را آغاز خواهند کرد که هر ساله بیش از 50000 تن زباله سیب زمینی را از محل های دفن زباله منحرف می کند.

و این سیب زمینی کوچک نیست.

برای خرید Great Wrap مراجعه کنید greatwrap.co.

تی جی گیرارد یک طراح غذا و مشاور خلاق و پرطرفدار است که به خاطر اجرای تئاتر، تجربه‌های تعاملی غذا + نوشیدنی مشهور است. او اکنون در کالیفرنیا زندگی می کند، جایی که خلاقیت او از انرژی خورشیدی استفاده می کند! TJ ستون Design Milk را به نام Taste می نویسد.

دیدگاهتان را بنویسید