جای تعجب نیست بالنسیاگا این رویداد کاملاً به یاد ماندنی را برای پنجاه و یکمین نمایشگاه مد خود در پاریس برگزار کردند و به جمع مدگرایان که شانه به شانه نشسته بودند، رژه ای مملو از سلبریتی از مدل هایی ارائه دادند که شامل دوا لیپا، بلا حدید و کیم کارداشیان بود که آخرین مجموعه این برچسب را به تن کردند. فراتر از فاکتور سلبریتی، نمایش بیشتر به خاطر ادغام آن در خاطره خواهد ماند سپرهای دیستوپیایی صورت طراحی شده توسط مرسدس-AMG F1 علوم کاربردی با همکاری غافلگیرکننده ای همراه شده است: بالنسیاگا | کیف بلندگو Bang & Olufsen، یک اسپیکر قابل حمل کاملا کاربردی در شکل با عملکرد یک کیف پول

  بالنسیاگا |  کیف اسپیکر Bang & Olufsen مشکی

شکل کیف فقط زیبایی شناختی نیست، بلکه کاربرد یک کیف پول واقعی را ارائه می دهد. محفظه داخلی از چرم بره ایتالیایی Balenciaga ساخته شده است. کنترل‌های بلندگو در زیر دسته قرار گرفته‌اند و نشان‌های لیزر Balenciaga و Bang & Olufsen در بالای هر قطعه حک شده‌اند.

بلندگوی سوراخ‌دار جلوی کیف بلندگو Balenciaga I Bang & Olufsen به طرز ماهرانه‌ای نشان می‌دهد که این کیف معمولی نیست، با یک محفظه کاربردی واقعی که در چرم پوست بره ایتالیایی Balenciaga پیچیده شده است، که با دست مونتاژ شده است تا وسایل گرانبها را در آن نگه دارد.

مدل لباس مجلسی Balenciaga با تاپ قرمز و شلوار جین با کیف بلندگوی سفید Bang & Olufsen.

بیست دارنده خوش شانس کیف بلندگو Balenciaga x Bang & Olufsen تا 18 ساعت عمر باتری پخش اتصال بی سیم در هر بار شارژ خواهند داشت تا در کنار رضایت از انحصار بودن لذت ببرند.

مدل کوتور Balenciaga با لباس لاستیکی مشکی و ماسک تمام صورت با کیف بلندگوی مشکی Bang & Olufsen.

مدل مد لباس Balenciaga با پلیور آبی با ماسک صورت تمام مشکی که کیف بلندگوی سفید Bang & Olufsen را در دست دارد.

فقط 20 عدد از این کیف‌های بلندگوی نسخه محدود ساخته می‌شوند که هر کدام از یک بلوک آلومینیومی جامد آسیاب شده، سپس با مروارید، آنودایز شده و با دست صیقل داده می‌شوند در کارخانه Bang & Olufsen’s 5 در Struer، دانمارک، قبل از تحویل به جدید Balenciaga. فروشگاه Couture در پاریس افتتاح شد.

READ  هشت حمام مینیمالیستی با فضای داخلی آرام

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید