دوران دفاتر بژ خسته کننده با چراغ های فلورسنت محرک سردرد و اتاقک های کلاستروفوبیک گذشته است. دفتر مدرن رنگ، راحتی و ارتباط را در بر می گیرد – چیزی که نمونه جدیدی از آن است آرامش دفتر در برلین، آلمان، طراحی شده توسط Ester Bruzkus Architekten. Ester Bruzkus، شریک Ester Bruzkus Architekten می‌گوید: «ما عاشق فضاهای درون فضا، محو شدن درون و بیرون، ترکیب رنگ‌های غیر متعارف و تضاد مواد هستیم.

طبقه اول یک دفتر کار مدرن پر از مبلمان مدرن

Relaxound در محصولاتی تخصص دارد که محیط فیزیکی آنها را با صداهای آرام بخش و طبیعی بهبود می بخشد. اما مهم است که دفتر شرکت این روحیه کاری آرام را بپذیرد، بنابراین فضاهای متمایز – برای کار و بازی – در پلان طبقه ادغام شده و فضایی شاد را برای بهره وری و رفاه ایجاد می کند.

فضای زیر یک نیم طبقه در یک دفتر

فضای زیر یک نیم طبقه در یک دفتر

در داخل این دفتر دو ارتفاع، یک نیم طبقه جدید به صورت عمود بر ساختار موجود ساخته شد تا اتاق های کاری کوچک با درهای کشویی ایجاد شود تا برای کارهای سرپایین یا همکاری های گروهی کوچک استفاده شود. این اتاق‌ها دور از پنجره‌ها قرار گرفته‌اند تا از فضای تاریک‌تر و دنج‌تر استفاده کنند که بیشتر با رنگ آبی آرامش‌بخش و متوسط ​​متمایز می‌شود.

جزئیات چوب معماری دفتر

تیرهای چوبی در معرض دید، ام دی اف و فولاد سیستم به هم پیوسته ای از دیوارها و درها را برای اتاق های پناهگاه کوچک نشان می دهد.

اتاق حریم خصوصی در دفتر مدرن

اتاق‌ها اغلب با لایه‌هایی از چوب MDF از هم جدا می‌شوند و آکوستیک توسط مواد جاذب صدا مانند پارچه، نمد و آلومینیوم سلول باز مرطوب می‌شود.

یک فضای استراحت داخلی به عنوان یک نمایشگاه محصولات Relaxound و محلی برای کارگران برای ادامه وظایف متمرکز خود در یک محیط آرام دو چندان می شود. پیتر گرینبرگ، شریک Ester Bruzkus Architekten، می‌گوید: «طراحی فضای کاری Relaxound برای بررسی این موضوع است که چرا کارمندان اصلاً می‌خواهند به دفترشان بیایند.

READ  PlayLab Inc مرکز "فضای گفتگو" در فروشگاه خرده فروشی لس آنجلس است

فضای استراحت توکار آبی با محصولات روی قفسه ها

فضای استراحت توکار آبی با محصولات روی قفسه ها

اتاق های خصوصی در دفتر مدرن

اتاق های خصوصی در دفتر مدرن

دفتر کار دو ارتفاع با مبل های مدرن

مناطق نزدیک به پنجره‌ها پر جنب و جوش‌تر و غرق در نور طبیعی خورشید هستند که برای معاشرت و همکاری ایده‌آل هستند. در مقابل، رنگ آبی مناطق استودیو را مشخص می کند در حالی که سبز پاستلی فضاهای اجتماعی را مشخص می کند.

دفتر مدرن با فرش زرد رنگ و صندلی مدرن

این منطقه اجتماعی مدرن و راحت است و یک مبل باب هوم توسط Blå Station، دو صندلی راحتی Babette توسط Sofa Company، و یک میز کناری شکاف از HAY که جلوه ای فلزی می بخشد، مدرن و راحت است. فرش کلاسیک Candy Wrapper توسط Nomad فضا را محصور کرده است.

دفتر مدرن با فرش زرد رنگ و راه پله سبز پاستلی

Ada Planters توسط Llot Llov را می توان در چندین منطقه در دفتر یافت.

راه پله سبز پاستلی

ورودی به قسمت نشیمن با دیوار پرده ای

قسمت نشیمن با صندلی بژ و آبی

یک چراغ کف کاپیتان فلینت ساخته شده توسط Flos در فضای استراحت با وسایل مکرر زندگی می کند.

کار با آرامش بخشی از این برند است، بنابراین نه تنها میزها و اتاق‌های جلسه – بلکه سالن‌ها و فضاهای غذاخوری و مکان‌های غیررسمی.

– Ester Bruzkus، شریک Ester Bruzkus Architekten

آشپزخانه اداری

آشپزخانه گروهی با مواد و رنگ های تکراری پوشیده شده است.

طبقه دوم دفتر مدرن

انتقال بین رنگ های آبی و سبز نشان دهنده تغییر محیط است.

طبقه دوم دفتر مدرن که به فضای استراحت نگاه می کند

اتاق خصوصی با درهای شیشه ای

توالت با روکش فولادی

حتی سرویس بهداشتی نیز به عنوان ویترینی از Zwitscherboxes Relaxound عمل می کند. این فضای کاشی‌کاری‌شده با پوشیده از فولاد ضد زنگ، با آواز پرندگان که با کاغذدیواری پردار Uccelli توسط Cole&Son به تصویر کشیده شده، صدای جیر جیر می‌دهد. صندلی Roly Poly توسط Driade رنگ دیگری را ارائه می دهد.

صندلی زرد در سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی با قفسه هایی از محصولات خانه شکل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت پشت این طراحی جسورانه، از آن بازدید کنید esterbruzkus.com.

عکاسی توسط نوشه.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

READ  صفحه نمایش 32 اینچی 4 در فلکس سفارشی سامسونگ در آشپزخانه IMAX است

دیدگاهتان را بنویسید