برند زیبایی آنلاین Glossier یک فروشگاه فیزیکی در سیاتل افتتاح کرده است ، جایی که مبلمان صورتی کم رنگ مجسمه ای را در بر می گیرد که رویش قارچ مصنوعی جوانه زده است.


طراحی فروشگاه سیاتل که به تازگی افتتاح شده است بر اساس یک پنجره بازشو در سال 2019 در شهر ، که فقط چهار بلوک دورتر واقع شده بود ، بود.

تپه ای پوشیده از خزه در فروشگاه Glossier
مجسمه ای شبیه تخته سنگ که رویش قارچ و گل می نشیند ، در قلب فروشگاه گلسیر سیاتل قرار دارد

واقع در محله Capitol Hill و طراحی شده توسط تیم داخلی Glossier ، فضای خرده فروشی 6200 فوت مربعی (576 متر مربع) چهار برابر بزرگترین پاپ آپ است و بزرگترین فروشگاه فیزیکی مارک تا به امروز را نشان می دهد.

مارک تجاری می گوید: “Glossier به عنوان اولین شرکت دیجیتالی آزادی آزمایش خرده فروشی را داشته است به گونه ای که شرکت های زیبایی تا حد زیادی به آجر و ملات وابسته نیستند.”

پیشخوان های صورتی کم رنگ محصولات را نمایش می دهند
حداقل شمارنده های صورتی کم رنگ برای نمایش محصولات استفاده می شود

مجسمه ای بزرگ در مرکز فضا طوری طراحی شده است که شبیه تخته سنگی پوشیده از خزه و قارچ های رنگارنگ ، تحت تأثیر فلور منطقه شمال غربی اقیانوس آرام است.

این بر اساس نصب منظره ای است که طراح لیلی کوانگ برای پاپ آپ ایجاد کرده است ، که دارای تپه های پوشیده از گیاه و شکوفه های صورتی بنفش نیز می باشد.

تاپ های پیشخوان موج دار
محصولات زیبایی روی میزهای موج دار قرار می گیرند

تیم طراحی می گوید: “قارچ ها توانایی شگفت انگیزی برای رشد و شکوفایی در بعیدترین مکان ها دارند و ما می خواستیم این پدیده را در مفهوم طراحی خود زنده کنیم.”

“سنگ های پوشیده از خزه در زیر بنای فروشگاه نفوذ می کنند و قارچ های غول پیکر ویلی وونکا از طریق معماری براق و حداقل جوانه می زنند.”

READ  اسپیس کپنهاگ رستوران Esmée را با فضای داخلی پر از گیاه طراحی می کند

در اطراف مجسمه پیشخوان هایی به رنگ صورتی کم رنگ وجود دارد که محصولات Glossier را روی سطوح موج دار به نمایش می گذارد.

طاق نماهایی با گوشه های پهن و کناره های کاشی صورتی رنگ ، ناحیه مرکزی را از حاشیه جدا می کند ، جایی که کالاهای بیشتری در کنار آینه ها برای آزمایش قرار می گیرد.

فضای نشیمن طوری طراحی شده است که مانند منظره ای تراس دار به نظر برسد
یک فضای نشیمن عمومی به گونه ای طراحی شده است که شبیه یک چشم انداز پله ای باشد

در کنار پنجره های بزرگ ویترین مغازه ، شکل تپه ای پلکانی با انباشته ای از بالشتک های نازک مسطح که با پارچه ها و چرم های سبز رنگ مختلف پوشانده شده اند ، برانگیخته می شود.

دیوارهای اطراف فروشگاه با گچ با بافت روشن رنگ آمیزی شده اند ، در حالی که تخته شطرنجی از کاشی های بژ و صورتی غبارآلود کف را پوشانده است.

تأییدیه از خریداران به فروشگاه استقبال می کند

در نمای بیرونی ، درها و پنجره های پنجره با رنگ رژگونه تیره رنگ آمیزی شده اند تا با آرم Glossier مطابقت داشته باشد و با آجرهای خامه ای ساختمان تفاوت داشته باشد.

Glossier در سال 2012 به عنوان یک برند زیبایی آنلاین تأسیس شد ، اما از آنجا که چندین تجربه خرده فروشی فیزیکی را باز کرده است-اگرچه همه آنها سال گذشته به دلیل نگرانی های ایمنی در مورد همه گیری کووید -19 تعطیل شدند.

نمای بیرونی براق تر سیاتل
رنگ آمیزی پنجره ها و درها با رنگ قرمز تیره نمای بیرونی کرم رنگ را نشان می دهد

آنها شامل یک فروشگاه شاخص با گچ بری های صورتی ملایم و اتاق پسرانه در نیویورک بودند ، جایی که دفتر مرکزی شرکت توسط رافائل د کوردناس نیز طراحی شده است.

READ  در سبدهای فروش سالگرد Nordstrom ما چیست (هشدار: تعداد زیادی چکمه زیبا وجود دارد)

فروشگاه سیاتل در خیابان 1514 خیابان 1514 نشان دهنده بازگشت نام تجاری به خرده فروشی فیزیکی است ، و پیش بینی می شود که پاسگاه های لس آنجلس و لندن قبل از پایان سال 2021 افتتاح شود.

دیدگاهتان را بنویسید