تابلوهای بزرگ، لوازم بزرگ و رنگ های صورتی در مکان جدید Glossier در لس آنجلس که توسط تیم داخلی این برند زیبایی طراحی شده است.


این فروشگاه در پلان L شکل در امتداد خیابان ملروز و وست نول درایو در هالیوود غربی امتداد دارد. این فروشگاه در چند بلوک از فروشگاه سابق LA Glossier قرار دارد که در سال 2020 به دلیل ویروس کرونا تعطیل شد.

نمای فروشگاه
فروشگاه جدید Glossier در لس آنجلس در امتداد خیابان Melrose و West Knoll Drive قرار دارد

برای فضای جدید، تیم طراحی داخلی شرکت برای الهام گرفتن به استودیوهای کلاسیک هالیوود روی آوردند. اولین مرجع در نمای بیرونی چشم نواز مغازه قابل مشاهده است.

این تیم گفت: “فروشگاه که تقریباً کل بلوک را اشغال کرده است، دارای حروف غول پیکر و بیلبورد مانند Glossier در نمای خود است – نسخه براق علامت هالیوود.”

فروشگاه گلاسیر در لس آنجلس
فضای داخلی فروشگاه با رنگ های صورتی خاص این برند تزئین شده است

طراحان همچنین مطمئن شدند که رنگ های صورتی مشخص این برند را به کار می برند.

این تیم گفت: “صورتی رنگ برند ما است، و اگرچه سایه در هر فروشگاه بر اساس آنچه که به بهترین وجه با فضا و مفهوم مطابقت دارد متفاوت است، ما همیشه آن را در پالت خود قرار می دهیم.”

در
“Glossier Globe” زیر یک روزنه دایره ای در سقف قرار دارد

فروشگاه LA شامل سه منطقه مجزا است که هر کدام دارای نمایش محصولات و عناصر سفارشی هستند.

به محض ورود، بازدیدکنندگان با یک کره بزرگ ساخته شده از کروم صیقلی روبرو می شوند که بر روی یک سکوی گرد قرار گرفته است. در بالا یک دهانه دایره ای وجود دارد که به سقف بریده شده و با یک چشم پوشیده شده است.

READ  The Dining Nook Restyled - یک حرکت تصادفی به سبک بازگشت به التقاطی
میز تست آرایش
میزهای تست آرایش در سراسر فروشگاه موجود است

در اطراف “گلوسیر گلوب” صندلی هایی به سبک آمفی تئاتر قرار دارد که از سه نوع سنگ مرمر پرتغالی در رنگ های صورتی و خاکستری ساخته شده است.

این تیم گفت: “مرمر ماده مهمی در طراحی فضا بود که به آن حس ماندگاری و ماندگاری می بخشید و در عین حال مانند یک فضای جمعی دعوت کننده است.”

پوماد نظافتی بزرگ
لوازم آرایشی بزرگ حس سرگرمی را به فضای داخلی می بخشد

فراتر از ورودی دو منطقه محصول وجود دارد. یکی مربع شکل است و دارای سقف 18 فوتی (5.5 متری) و میزهای تست آرایش است که با امضای گلوسیر “شما آینه های خوبی به نظر می رسید” کامل شده است.

ایستادن در یک گوشه، نمایش عظیمی از پوماد نظافتی به نام ابرو پسر براق است که تقریباً به سقف می رسد.

آلومینیوم برس خورده
“نوار مرطوب” از آلومینیوم برس ساخته شده است

منطقه دیگر محصول دارای کانترهای صورتی با محصولات مراقبت از پوست و بدن است. در مرکز اتاق یک “نوار مرطوب” دایره‌ای قرار دارد که در آلومینیوم برس خورده پیچیده شده است – ماده‌ای که با دیوارهای گچ‌کاری شده فروشگاه تضاد دارد.

سایر عناصر طراحی داخل مغازه شامل کفپوش بتنی و گل آرایی توسط بریتنی اش از لس آنجلس است. برچ.

تیم گفت: “کار او زیبا، هنرمندانه و مدرن است – و واقعاً با فضاهای ما ترکیب می شود.”

ستون های فلوت صورتی در فروشگاه Glossier LA
ستون های فلوت صورتی برای تزئین اضافه شدند

این فروشگاه همچنین دارای ستون‌های غیر ساختاری و فلوت‌دار ساخته شده از فایبر گلاس ریخته‌گری است. ستون ها از طریق یک سقف افتاده با برش های گرد بالا می روند.

عبور از منافذ نور اثیری از وسایل LED با تنظیم روشنایی و دما سفارشی است.

فروشگاه هیچ پیشخوان سنتی ندارد. در عوض، مشتریان به یکی از کارکنان رومینگ، به نام ویرایشگر، می گویند که مایلند کدام محصولات را خریداری کنند و اطلاعات در iPad وارد می شود.

تیم گفت: «سپس نام مهمانان خوانده می‌شود و از آنها دعوت می‌شود تا سفارش خود را از پیشخوانی که در پشت اتاق است، تحویل بگیرند.

استودیوهای هالیوود به فروشگاه اطلاع دادند
صندلی های آمفی تئاتر از سنگ مرمر صورتی و خاکستری ساخته شده است

این فروشگاه همچنین دارای یک منطقه بیرونی به نام Glossier Alley است که قرار است در این ماه افتتاح شود. این فضا مملو از تاپیاری‌های سرسبز، یک کافی‌بار و کافه، و یک فواره مرمری بزرگ سورئالیستی است که توسط دو هنرمند محلی برادران هاس ایجاد شده است. این شرکت قصد دارد کنسرت ها، بازارهای کشاورزان و رویدادهای دیگر را در این فضا ارائه دهد.

Glossier که در سال 2012 به عنوان یک شرکت آنلاین راه اندازی شد، دو سال بعد فروشگاهی را افتتاح کرد که در دفتر مرکزی خود در نیویورک قرار داشت که توسط رافائل د کاردناس طراحی شده بود. در سال 2018، یک فروشگاه سه طبقه در سوهو را که توسط Gachot Studios و PRO طراحی شده بود، رونمایی کرد. همچنین تعدادی فروشگاه پاپ آپ ایجاد کرده است.

صندلی مرمری به سبک آمفی تئاتر
این سه نوع سنگ مرمر از پرتغال تهیه شده است

پس از بستن مکان‌های آجر و ملات خود در سال 2020 به دلیل همه‌گیری، این شرکت شروع به سرمایه‌گذاری مجدد در حضور فیزیکی خود کرده است.

تابستان گذشته، یک فروشگاه دائمی در سیاتل افتتاح کرد که با تزئینات صورتی و مجسمه‌ای که قارچ‌های مصنوعی را جوانه می‌زند، مزین شده بود. این شرکت ظرف چند ماه آینده فروشگاه های خود را در لندن و میامی افتتاح خواهد کرد.

READ  خلاصه ماه می + لیست پخش موسیقی
تابلوهای براق کننده به سبک بیلبورد
فروشگاه لس آنجلس Glossier نزدیک به مکان سابق این برند است

این شرکت به خود می بالد که رویکردی آزمایشی برای طراحی های مغازه خود دارد.

این تیم گفت: “به عنوان اولین شرکت دیجیتال، Glossier این آزادی را دارد که در خرده فروشی آزمایشی کند.” فروشگاه‌های ما هرگز صرفاً به فروش محصولات نبوده‌اند، بلکه از همه دعوت می‌کنند تا در نوع جدیدی از تجربه زیبایی شرکت کنند – تجربه‌ای که اولین کشف زیبایی را برای مردم تسهیل می‌کند و Glossier را به صورت سه بعدی.

عکاسی توسط Glossier است.

دیدگاهتان را بنویسید