در آخرین نسخه هفته نامه Dezeen ما خبرنامه اولین فضای خرده فروشی Balenciaga در برلین را نشان می دهد که به معماری مدرنیستی شهر ادای احترام می کند.


در ادامه زیبایی‌شناسی معماری خام این برند، فضای داخلی بتنی یکپارچه فروشگاه با ساختمان نئوکلاسیک درجه II که در آن قرار دارد، در تضاد است. نظر دهندگان در مورد این طرح اختلاف نظر دارند و یکی آن را به “سیستم فاضلاب شهری بزرگ” تشبیه می کند.

این خبرنامه همچنین حاوی این خبر بود که دو تن از معماران برجسته بریتانیا – پیشگامان معماری با فناوری پیشرفته ریچارد راجرز و ویلکینسون ایر یکی از بنیانگذاران کریس ویلکینسون – این هفته درگذشت.

درخت داخل سبزه

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته شامل یک خانه مزرعه ایتالیایی مملو از طبیعت توسط کارلو راتی آسوشیتی و ایتالو روتا، یک ساختمان بلندمرتبه با کاربری ترکیبی در هلند که توسط MVRDV طراحی شده است و جمع‌آوری 10 پروژه معماری بریتانیایی تاثیرگذار در Dezeen این است. سال

مشترک شدن در هفته نامه Dezeen

هفته نامه Dezeen یک خبرنامه سرپرستی است که هر پنجشنبه ارسال می شود و حاوی نکات برجسته Dezeen است. مشترکین هفته نامه Dezeen همچنین به روزرسانی های گاه به گاه در مورد رویدادها، مسابقات و اخبار فوری دریافت خواهند کرد.

آخرین نسخه هفته نامه دیزین را بخوانید. شما همچنین می توانید مشترک Dezeen Daily شوید، بولتن روزانه ما که حاوی هر داستانی است که در 24 ساعت گذشته منتشر شده است.

READ  ده پروژه از دانشجویان دانشکده هنر گلاسگو

دیدگاهتان را بنویسید