آژانس خلاق Saint of Athens از کاشی های آبی سرد در سراسر این جواهر فروشی در میکونوس یونان استفاده کرده است تا مارک Gavelloto آن را شبیه به “استخر لوکس دهه 60” کند.


قدیس آتن با کار کرد معماران شیرجه فروشگاه جواهرات را از انبوه فروشگاه های خرده فروشی مجاور متمایز می کند. این شامل کاشی های آبی روشن ، قفسه ها و نردبان استخر است.

درب ورودی فروشگاه gavello
بالا: فروشگاه شبیه یک استخر است. بالا: در میکونوس است

نیکوس پالئولوگوس ، بنیانگذار Saint of Athens گفت: “ما به دنبال راهی غیرمعمول برای ارائه طرح های رنگارنگ و مجلل Gavello بودیم ، بنابراین به یک ایده سورئال و تابستانی رسیدیم.”

او به دیزین می گوید: “مکانهای دیدنی و دیدنی مانند میکونوس خود را در قطبی از سنت سفت و سخت و در مقابل اسراف اجباری به دام می اندازند. اما میکونوس مکانی جهانی است که نیاز به حرکتهای بزرگ و جسورانه دارد.”

فضای داخلی با کاشی آبی
کاشی های آبی روشن ، نردبان و قفسه ها جلوه استخر را ایجاد می کنند

از بیرون ، این فروشگاه مانند هر “فروشگاه معمولی سیکلادیک” به نظر می رسد ، اما با ورود به داخل ، مشتریان به داخل استخر سرپوشیده منتقل می شوند.

با اشاره به استخر ، این فروشگاه دارای کاشی های ترازو آبی روشن ، توپ های ساحلی ، تقویت کننده های راه راه و نردبان استخر روی دیوار است.

فضای داخلی با کاشی آبی
رنگ آبی روشن برای ایجاد حسی مدرن و درعین حال یکپارچهسازی با سیستمعامل انتخاب شده است

طراحان می خواستند ویژگی های استخر شنا باعث ایجاد جلوه ای نوستالژیک شود.

پالئولوگوس گفت: “آبی ملایم ، رنگی که یادآور تجملات استخرهای شهری دهه 60 است ، مبلمان ساخته شده از فلز ، عناصر پرنعمت و نمایش های سفارشی آبی ترازو ، نوعی جهان یکپارچهسازی با سیستمعامل ، اما مدرن ، وس اندرسون است.”

READ  لینک بالا: 3 محصول آرایشی Em برای ظاهری طبیعی، دکمه پایین مورد علاقه کاتلین و عطر ویروسی که ما واقعاً دوستش داریم توصیه شد.

در پشت مغازه ، یک نیمکت و مجموعه ای از کمدهای قرمز رنگ به ظاهر استخر افزوده است. چندین چراغ گرد که شبیه چراغ های استخر هستند ، در انتهای مغازه می چرخند.

هر جزئیات به منظور واقعی تر جلوه دادن فضا است. طراحان معتقدند این “ایجاد یک محیط آشنا و ایجاد یک احساس مایل به تابستان” می کند.

گردنبندهایی که در داخل فروشگاه آویزان شده اند
گردنبند و جواهرات دیگر در سراسر فروشگاه به نمایش گذاشته شده است

برای برآوردن الزامات کاربردی این برند جواهرات ، آینه ها ، کوسن ها و ویترین ها در سراسر آن نقطه گذاری شده است. میخ هایی که شبیه آویزهایی هستند که شناگران حوله های خود را روی آن قرار می دهند نیز برای نمایش جواهرات استفاده می شوند.

یک جزیره پوشیده از کاشی در وسط فروشگاه به عنوان نقطه کانونی در طبقه همکف عمل می کند که مجموعه ای از طرح های جواهرات مارک را در بر می گیرد.

توپ های ساحلی در یک فروشگاه آبی بالا می روند
جزیره ای در وسط فروشگاه مجموعه این برند را به نمایش می گذارد

طراحی استخر روی پروژه های دیگر از جمله Bun Turin by Masquespacio تأثیر گذاشته است که دارای یک منطقه نشیمن تمام آبی است و از کاشی های کم رنگ ساخته شده است که شبیه یک استخر شنا هستند.

عکاسی توسط گاوریل پاپادیوتیس.


اعتبار پروژه:

مفهوم: سنت آتن و الیزابت گاوللو
طراحی داخلی: قدیس آتن
آثار معماری: معماران شیرجه
عکاسی: گاوریل پاپادیوتیس
نمایشگرهای سفارشی: اوربی و اوربی

دیدگاهتان را بنویسید