استودیوی طراحی داخلی Hollie Bowden Interiors فروشگاه و نمایشگاه گل سرسبد جواهرساز راشل بوستون را در لندن ایجاد کرده است.

این فروشگاه که در خیابان ردچرچ شوردیچ واقع شده است، به چهار قسمت اصلی تقسیم می شود – فضای خرده فروشی، منطقه قرار خصوصی، کارگاه و فضای اداری برای تیم 12 نفره جواهرساز.

دیوارهای چوبی و ویتریندیوارهای چوبی و ویترین
فضا ترکیبی از پالت خنثی از شیشه، فولاد و روکش چوب چنار است

هدف این فروشگاه ترکیب یک پالت مواد خنثی از شیشه و فولاد با روکش چوب چنار و روکش‌های موهر مخملی است.

باودن، بنیانگذار Hollie Bowden Interiors به ​​Dezeen گفت: «فروشگاه‌های جواهرات را می‌توان به‌عنوان کاملاً غیرقابل دعوت و انحصاری خواند. من می‌خواستم تجربه‌ای برخلاف آن ایجاد کنم، چیزی که احساس باز و ترسناک می‌کرد و در عین حال خاص و عالی بود.»

ویترین کنسول ویترین کنسول
Bowden و طراح EJR Barnes، نمایشگرهای سفارشی را از فولاد صیقلی آینه ساخته اند

قرار دادن صحنه مرکزی جواهرات یک هدف کلیدی بود راشل بوستون وقتی به تیم باودن توضیحاتی داد.

ریچل بوستون به Dezeen گفت: «اگرچه قطعات ما قابل توجه هستند، اما در نهایت ذاتاً اشیاء کوچکی هستند، بنابراین من نمی‌خواستم مقدار زیادی مبلمان شلوغ یا رنگ‌های تند از تجربه مشتریانی که از قطعات ما دیدن می‌کنند کم کند.»

در پاسخ به خلاصه، هالی باودن یک فضای خرده فروشی جمع و جور 19 متر مربعی در جلو ایجاد کرده است “با الهام از مفهوم جعبه جواهرات که توجه شما را به اجسام کوچک و پیچیده داخل جلب می کند”.

فضای خرده فروشی جواهرات فضای خرده فروشی جواهرات
فروشگاه در خیابان Redchurch به چهار منطقه اصلی تقسیم شده است

باودن به Dezeen گفت: روکش دیوار روکش چنار، کف سنگ آهک و پوشش ویترین ها با ابریشم عاج برای ایجاد جلوه جعبه جواهرات ترکیب می شوند و بر احساس پیله شدن در فضا تأکید می کنند.

او ادامه داد: «من می‌خواستم روی موادی تمرکز کنم که زیبایی آرامی در مورد آنها دارند، که باید از نزدیک به آنها قدردانی کنید.

READ  پس زمینه یک سه رنگ نوستالژیک از رنگ های الهام گرفته از باربی را راه اندازی می کند
نمایشگر پنجره فولادینمایشگر پنجره فولادی
Bowden برای این پروژه خرده فروشی در لندن از یک رویکرد تصفیه شده برای مواد استفاده می کند

این روند اصلاح، از زمان تأسیس استودیوی باودن در لندن در سال 2013، مشخصه سبک باودن بوده است.

او توضیح داد: «طراحی بیش از حد پروژه‌ها با متریال زیاد بسیار مهم است – دادن فضایی برای آواز خواندن به اشیا». من همیشه در تلاش برای کاهش و ساده کردن هستم.»

جواهرات در شیشه های پنجره ای شناور و یک میز نمایش کنسولی که با همکاری هنرمند و طراح ساکن لندن طراحی شده است، نمایش داده می شود. ای جی آر بارنز.

به گفته باودن، این نمایشگرهای سفارشی ساخته شده از فولاد جلا داده شده در آینه، “لحظه ای سرگیجه” را ارائه می دهند که فضا را منحصر به فرد می کند.

برای این کابینت‌ها، باودن و بارنز از زبان طراحی سودمند آرشیوها استفاده کردند که “محافظت را به شیوه ای کاملاً خنثی نشان می دهد، محافظت می کند و سازماندهی می کند”.

یک جلو مغازه یک جلو مغازه
فضای خرده فروشی Hollie Bowden در Shoreditch با اشاره به جعبه های جواهرات طراحی شده است.

باودن می گوید به جای استفاده از حرکات زینتی بزرگ که در خرده فروشی جواهرات رایج است، این رویکرد “نماینده یک روش منحصر به فرد و اصلی برای ارائه جواهرات است”.

او افزود: “ایده “لوکس ظریف” در حال حاضر مانند یک نقطه مقابل طراحی خرده فروشی است که می تواند احساس کند در یک کازینو هستید.”

قاب قاب‌ها ساده و بدون وقفه هستند، نمایش جواهرات را به حداکثر می‌رسانند و مهمانان را تشویق می‌کنند آزادانه در هر منطقه پرسه بزنند.

صندلی قرمزصندلی قرمز
صندلی تاکسی قرمز رنگی که در جلوی فروشگاه قرار گرفته است توسط ماریو بلینی ساخته شده است

صندلی کابین ماریو بلینی با رنگ قرمز عمیق، که در جلوی فروشگاه قرار گرفته است، مطابق با روند داخلی تئوری قرمز غیرمنتظره، که در لوک بوک اخیر ما به نمایش گذاشته شده است، کار می کند.

READ  ده آشپزخانه L شکل با فضای آشپزخانه گسترده

از طریق درگاه باز با روکش فولاد ضد زنگ، فضای عقب برای قرارهای خصوصی پرده می شود. این نمایشگاه بزرگ‌تر 42 متر مربعی در پشت، احساس آرامش و صمیمیت‌تری دارد که منعکس‌کننده سبک هنر دکو جواهرات بوستون است.

چهار صندلی دور یک کف فرش شده چهار صندلی دور یک کف فرش شده
قسمت پشتی فروشگاه برای قرارهای خصوصی رزرو شده است

به محض ورود به فضای عقب، یک فرش قهوه ای پرز کوتاه و مبل سفارشی با روکش موهر Claremont نشان دهنده انتقال از ویترین فروشگاه است.

باودن گفت: “ما می خواستیم دو فضای مجزا، مستقل از یکدیگر و در عین حال با پیوند ظریفی که جواهرات ریچل را منعکس می کند، ایجاد کنیم.”

“در حالی که فضاها متضاد هستند، تداوم فولاد و سنگ آهک امکان تداوم چشمگیر را در سرتاسر آن فراهم می کند.”

یک مبل مخملی موهر قهوه ای یک مبل مخملی موهر قهوه ای
نمایشگاه عقب دارای یک مبل سفارشی است که روکش آن با موهر Claremont است

دیگر پروژه‌های Hollie Bowden Interiors که در Dezeen به نمایش گذاشته می‌شوند شامل یک نمایشگاه جواهرات و یک فضای اداری در لندن با الهام از نور درخشان کلوپ‌های آقایان است.

عکاسی توسط ریچارد راند ترنر.

دیدگاهتان را بنویسید