آیا پس از خواندن پست کیتلین در هفته گذشته، الهام گرفتم که کارم را جمع کنم؟ بله، بله من بودم. بنابراین ما اینجا هستیم. کارها در ذهن من تقریباً در حال انجام شدن هستند! این صادقانه طولانی ترین بخش است. زمان هدایت “مغز ایده” من طولانی است و مشتری (من) آزرده خاطر است. اما امروز شما را به سفری می برم تا ترکیب کامل فرش/میز قهوه را پیدا کنید. برای روشن شدن من دوست دارم قالیچه من دارم. از آنجایی که بسیار همه کاره است و در پروژه های بسیاری حضور داشته است، به نوعی به “فرش EHD” تبدیل شده است. و این بود کامل در آخرین آپارتمان من اما برای این مکان، فقط “یکی” نیست.

خوب، بیایید در مورد فرش صحبت کنیم

همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، من قبلاً در جستجوی خود برای یافتن فرش عالی این اتاق یک اشتباه کرده ام…

نیت خیر بود؟ مطمئن. فکر کردم: «آه! چه می‌شود اگر یک تن بافت بیاورم تا به توازن رسمی که در معماری آپارتمان نهفته است/ چگونه قبلاً تزئین کرده‌ام، کمک کنم؟ بنابراین به Etsy رفتم و خریدم این فرش پرز بلند فلوکاتی فقط کمتر از 400 دلار فکر کردم، “چه معامله ای برای یک فرش بزرگ!” اما همانطور که می بینید … درست نبود. در حال حاضر در اتاق خواب من است و بسیار عالی به نظر می رسد. بسیار شبیه ابر است اما TBD روی آن طولانی مدت باقی می ماند.

چیزی که من در واقع از پرش می خواستم یک فرش بربر مراکشی با طرح انتزاعی بزرگ بود. مشکل من با طرح شطرنجی که دارم این است که این الگو برای این فضا و احساسی که می‌خواهم آن را بسیار کوچک می‌داند. بنابراین نه تنها یک بربر مراکشی نیاز من به بافت را برطرف می کند، زیرا آنها معمولاً مخملی هستند، نیاز الگوی/طراحی در مقیاس بزرگ نیز حل می شود. در زیر مدعیان برتر من هستند. من فقط رنگ‌های سیاه و سفید یا سیاه و «طبیعی» را می‌خواهم تا هنر/دکوری که به دست می‌آورم بتواند لحظات رنگارنگ باشد. به علاوه فراموش نکنید که من قبلاً پرده های صورتی زیبایی دارم و با اینکه عاشق رنگ هستم، زیاد نمی خواهم؛)

1. فرش دستباف بربر پشمی | 2. تعادل | 3. فرش سفید و مشکی بربر

هوبا هوبا! Gimme big و gimme bold. من عاشق بیان ساده این گزینه ها هستم. هنوز جالبه ولی خیلی شلوغ نیست فکر می کنم این چیزی است که می خواهم تا “اتاق بصری” بیشتری برای دکور و هنر وجود داشته باشد. من نمی خواهم اتاق خیلی شلوغ به نظر برسد. در حالی که طراحی متفاوت است، من همچنان همان احساس آرامشی را می خواهم که هر بار که وارد آخرین آپارتمانم می شدم، داشتم. ساده و طرح دار بودن قطعات بزرگتر راه من برای رسیدن به این هدف است.

من قطعا دوست دارم این فرش. و در حالی که آن اشکال شبیه به هنر پشت آن هستند، من را آزار نمی دهد. ساده و جسورانه است…اما شاید خیلی شبیه هنر باشد و یکی از موارد دیگر کمی بهتر کنتراست داشته باشد.

از آنجایی که من سیاه و سفید را انتخاب می کنم، شاید بتوانم کمی “وحشی تر” با یک الگوی مقیاس بزرگتر حرکت کنم…

1. سه نفر | 2. فرش سفید و مشکی بربر | 3. عشایر | 4. شی ساده 18 | 5. فرش شطرنجی بربری مراکشی | 6. فرش بربر شیار

READ  فاش شدن ورودی خانه مزرعه (+ نحوه آویزان کردن دیوار گالری روی کاغذ دیواری)

نخندید. می‌دانم که این‌ها طرح‌دار نیستند، اما اگر این مسیر را انتخاب کنم، “بیشترین” هستند که می‌خواهم بروم. من در واقع بسیار به #2 و #5. آنها “مشغله ترین” دسته هستند اما به نظر من سرگرم کننده و باحال هستند. البته، من هیچ چیز خیلی مد روز نمی خواهم، اما صادقانه بگویم که فکر نمی کنم اینها باشند. #3از سوی دیگر، بسیار سرگرم کننده است، اما من نگران ماندگاری آن با تغییر سبک خود هستم. اما برای شخص مناسب، بسیار جالب است. به عنوان یک تمرین سرگرم کننده، تصمیم گرفتم کمی فتوشاپ روی تخته خلق و خو انجام دهم.

من یک دختر چک هستم، بنابراین، البته، من دوست دارم که چگونه در سمت چپ به نظر می رسد. اما آیا واقعاً می‌خواهم یک چک در مقیاس کوچک را به یک چک در مقیاس متوسط ​​تغییر دهم؟ آیا نمی خواهم چیز دیگری را امتحان کنم؟ سپس در سمت راست، من آن فرش را دوست دارم. لیا آن را دارد زیرزمین او الان هم اما به نظر من درست نیست و با هنر همخوانی دارد، مانند گزینه دسته اول.

گزینه ای که من به پیشنهاد امیلی بوسر بسیار در نظر دارم، طراحی فرش خودم است. من قصد ندارم چرخ را دوباره اختراع کنم، اما این راهی است که به طور بالقوه دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهم به دست بیاورم و حتی بیشتر با آن احساس ارتباط داشته باشم. به شما خبر خواهم داد.

خیلی خوب در مورد فرش، وقت آن است که میزهای قهوه را وارد کنید.

گزینه های میز قهوه

عکس توسطsara ligorria-tramp| از: moto zbul: اتاق نشیمن jess

احتمالا حماسه میز قهوه خانه آخرین آپارتمان من را به خاطر نمی آورید. راستش من سعی کردم جلویش را بگیرم. فقط یادم می‌آید که فکر می‌کردم، اگر دیگر مجبور نباشم دوباره به میز قهوه‌خوری نگاه کنم، زندگی شادی خواهم داشت. خوشبختانه، من دوتایی عالی را پیدا کردم که هم از نظر اندازه و هم از نظر عملکردی برای اتاق نشیمن کوچک خود کار کند (لطفاً به بالا مراجعه کنید). حالا، اینها کم و بیش در فضای جدید من کار می کنند، اما کاملاً درست نیستند. بنابراین من بین تعداد انگشت شماری از گزینه ها بازی کرده ام. بیایید در مورد آنها صحبت کنیم.

1. میز پایه پایین در رنگ های مختلف | 2. میز قهوه آلوار | 3. میز قهوه هرا

هر سه اینها مدرن، شیک و دارای سطح بیشتری نسبت به نمونه های قدیمی من هستند. آنها همچنین با هر چیزی که من دارم (و قصد دارم به دست بیاورم) عالی به نظر می رسند. بیایید آنها را در تابلوی خلق و خو ببینیم:

من واقعاً طراحی دو سطحی و شیک سمت چپ را دوست دارم. ساده است اما همچنان جالب است. به علاوه چه کسی مرمر را دوست ندارد؟؟؟ چیزی که من در مورد میز مشکی سمت راست دوست دارم این است که یواشکی یک میز قهوه خوری دو سطحی است اما شکل بسیار جالبی دارد. هر دو مدرن. هر دو بسیار زیبا

این یکی فاقد سطح دوم است اما کنتراست و حرکت آن سنگ مرمر خیره کننده است! حتی مقداری رنگ صورتی در آن وجود دارد که با پرده های صورتی من گره بزند:) مزاحم اصلی این یکی این است که ارتفاع آن فقط 10 اینچ (خیلی کم) و $$$$ است.

READ  Lissoni Architecture نمایشگاه نیویورک را با "نگرش دیگ ذوب" ایجاد می کند.

بنابراین باز هم، همه اینها زیبا هستند، اما من واقعاً می‌خواهم خانه‌ام احساس خوشایندی داشته باشد، نه ارزشمند، و مقدار زیادی مواد طبیعی گرم داشته باشد. من نمی‌خواهم خانه‌ام مانند یک موزه احساس شود و می‌ترسم رفتن به این مسیر بیشتر مرا به آن سمت سوق دهد. به طور طبیعی، من سپس به دنبال میزهای قهوه چوبی رفتم…

1. میز قهوه گرد داخلی / فضای باز پیگان | 2. میز قهوه ای وینتیج و سلتمن | 3. میز قهوه اسپززا | 4. میز قهوه میری | 5. میز قهوه خوری پایه های ستونی | 6. میز قهوه نوآر طبقه بندی شده

آیا اینها فقط به دلیل جنس چوب حال و هوای دوستانه تری ندارند؟ در ابتدا فکر کردم که می‌خواهم تمام مشکی را انتخاب کنم تا به تضاد پرده‌های صورتی و میز با رنگ روشن کمک کنم. سپس فکر کردم، شاید یک سفید مانند #3 در واقع کمک می کند تا قسمت روشن میز را با قسمت تیره مبل من ببندم. اما پس از آن من واقعاً از ایده یک گزینه دو رنگ تیره تر که با آن “صحبت می کند” خوشم آمد صندلی میز من (یکی که در پایین است من حاضر نیستم هرگز رهاش کنم:))

عکس توسطsara ligorria-tramp| از: moto zbul: دفتر خانه جس

در اینجا میز قهوه روشن و تیره به نظر می رسد:

هر دو عالی به نظر می رسند، درست است؟ من دوست دارم سفید و بلوط اما من واقعاً می‌خواهم فضا را خاکی‌تر و زمین‌تر احساس کنم و این به من می‌گوید “سبک و مطبوع”. من واقعاً دوست دارم آن زیبایی مربع (و ممکن است برای بچه ها خوب باشد زیرا گوشه های تیز وجود ندارد). با این حال، در نهایت قلب من با ظاهر دو رنگ بود، بنابراین اوایل این هفته تصمیم گرفتم فقط آن را دنبال کنم!

تعجب! من یکی از آن میزهای قهوه را خریدم

ماه‌ها بود که در Craigslist به این دوست‌داشتنی کوچولو نگاه می‌کردم، اما در آن زمان از محدوده قیمت من خارج بود (سپس آنها در نهایت مایل بودند به 375 دلار کاهش پیدا کنند، بنابراین من هیجان‌زده شدم). ببینید که هنوز هم ارزان نیست، اما برای مدت طولانی در ذهن من بود و برای همان جدول در اندازه بزرگتر در 1stDibs بیش از 1000 دلار قیمت دارد. من فقط شکل جالب، رنگ‌ها و متریال‌های دو رنگ و آن جزئیات خطی در پایین را دوست داشتم. همچنین، متوجه شدم که هنوز هیچ مبلمان قدیمی در اتاق نشیمن خود ندارم. این واقعاً همان چیزی بود که واقعاً از دست رفته بود … برخی از روح! اما خرید وینتیج است بسیار اعصاب خراب است زیرا سیاست بازگشت وجود ندارد. خوشحالم و راحتم که دوستش دارم. این نه تنها قرار است گره بخورد صندلی من و همچنین طرح طراحی کابینت/نیمکت من🙂

در اینجا چند عکس واقعی از برداشتن آن و تشکر از کیتلین وجود دارد که با من آمد تا مطمئن شود که ارزش پول را دارد و من به قتل نرسیدم. سیستم دوستان تنها سیستم است! همچنین بچه هایی که از آنها خریدم بسیار خوب بودند.

در اینجا در انبار (سمت چپ) و در ماشین من (سمت راست) روغن کاری شده است. آن مرد آنقدر شیرین بود که قبل از رفتنم برق بزند و به من گفت هر دو ماه یکبار آن را روغن بزنم این مارک نرم کننده. اکنون، همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، بزرگ نیست. اندازه آن 25 در 15 اینچ است. مبل من 84 اینچی است که به این معنی است که این کدو تنبل کوچک به یک یا دو دوست برای کمک به طولانی تر کردنش نیاز دارد (اینجا قوانین میز قهوه خوری وجود دارد). اساساً، من باید همان ایده میز تودرتو و پوف خود را در آخرین مکان خود انجام دهم. اگر می‌پرسید که آیا می‌توانم از یکی از قطعات قدیمی استفاده کنم. میز مشکی تنها میز است که با آن مطابقت دارد زیرا بلندتر است اما مطمئن نیستم که ظاهر را دوست دارم یا نه. ایده دیگر من این بود که چند بالشتک را برای روی هم چیده و زیر میز جدید لانه کنند. به این ترتیب می توانم چند صندلی راحت تر، رنگ و طرح اضافه کنم. برد-برد-برد، درست است؟

READ  هشت آشپزخانه با کابینت های کف تا سقف که به طرز هوشمندانه ای آشفتگی را پنهان می کنند

زمان آوردن رنگ (و صندلی های بیشتر)

1. تالاسا | 2. چک مالمو کمون | 3. اویو | 4. جاناس | 5. سینتامانی | 6. نوس | 7. سینتامانی | 8. زوری | 9. افسوس

در بالا پارچه هایی هستند که من در حال حاضر به آنها فکر می کنم. من تقریباً مطمئن هستم که دو رنگ مختلف می خواهم (شاید رنگ سومی را در گوشه ای قرار دهم). اکثر اینها از زک + روباه زیرا من عاشق انتخاب آنها برای سبکی هستم که من دنبال آن هستم و کیفیت آنها را می دانم زیرا آن را دست اول در سایبانی که امیلی برای اتاق خواب بچه آنها در لس آنجلس ساخته بود دیدم. بیایید نگاهی به چند ترکیب بیاندازیم، درست است؟

گزینه 1 و 2

برای گزینه یک، تن متوسط ​​شاد رنگ ها و تفاوت مقیاس جزئی بین آنها را دوست دارم. من همچنین دوست دارم که پارچه زرد مقداری صورتی در آن وجود داشته باشد تا با پرده های صورتی ببندد. سپس برای گزینه ی دو، من بد خلقی این رنگ ها و الگوی پارچه آبی را خیلی دوست دارم. فقط مطمئن نیستم که هر کدام از این ترکیب ها درست باشند.

گزینه 3 و 4

در اینجا ما دوباره با آن پارچه آبی رنگ در سمت چپ هستیم اما با یک گزینه بسیار سبک تر (و رنگارنگ) به عنوان پارچه بالش دوم. آبی ممکن است خیلی تیره باشد. اندیشه ها؟ سپس در سمت راست، همان الگوی آبی را داریم اما در رنگی متفاوت. من صادقانه این را دوست دارم اما باز هم هنوز کامل به نظر نمی رسد. من دوست دارم شما هم در مورد آن فکر کنید! در نظرات به من اطلاع دهید 🙂

پس من اینجا هستم! حرکت به جلو و احساس بسیار الهام بخش که یک تسکین است!!!!!!

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط جس بانج | استایل شده توسط امیلی بوزر | عکس توسطسارا لیگوریا-ترامپ| از: Moto Reveal: Jess’ Home Office

The post عذاب MOTO فرش و میز قهوه اتاق نشیمن جس اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید