وقتی برای اولین بار خانه را خریدیم، اتاق خواب‌ها فرش شده بودند، اما مانند بسیاری از خانه‌های قدیمی، فرش دقیقاً قابل نگهداری نبود (از دهه 80 که معلوم شد دیگر «بیست سال پیش» نیست و در عوض اکنون چهل سال پیش است). ما امیدوار بودیم که در زیر فرش، کفپوش چوبی اصلی و زیبا وجود داشته باشد – شاید یک الگوی شاه ماهی یا پارکت، اما فقط یک لمینت عجیب و یک کف کوچک ضعیف بود. البته ما به نصب کفپوش چوبی فکر کردیم، اما پس از فرش کردن اتاق‌های خواب در خانه کوهستانی، بسیار هیجان‌زده شدیم که دوباره این کار را انجام دهیم. خود 27 ساله من در آینده امیلی بسیار گیج شده است که با اشتیاق یک خانم فرش دیوار به دیوار است، اما وقتی این کار به خوبی در اتاق خواب انجام می شود (و شما حیوانات خانگی خطرناکی ندارید، که ما نداریم) خیلی دنج است در آن زمان ما همچنین به دنبال حذف پول از نیروی کار بودیم و اتاق خواب بچه ها را مکانی برای انجام این کار می دانستیم 🙂 افشای کامل، این فرش یک فرش “بودجه ای” نیست (استارک سطح بالا و با کیفیت است) اما ما عاشق آن شدیم این یکی در خانه کوهستان و پس از خرید زیاد، تصمیم گرفتم یک نسخه مشابه اما متفاوت را در اینجا انجام دهم. وفاداری به برند فکر می کنم 🙂

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: خانه کوهستان: رونمایی از اتاق بچه ها!!

این اتاق شروع رابطه عاشقانه من با فرش دیوار به دیوار بود. نه تنها فوق العاده دنج بود، بلکه واقعاً اتاق را از جهات زیادی ساده می کند، و با آن الگوی کوچک، نیازی به اضافه کردن فرش احساس نمی کردیم (هنوز ممکن است اینجا باشیم، btw). ما همان طرح فرش را انجام دادیم اما رنگ متفاوتی در اتاق مهمان داشتیم.

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: نمای خانه کوهستانی (بله، یکی دیگر!): دنج‌ترین اتاق خواب مهمان طبقه بالا

هر دو طبقه برای خانواده ما بسیار خوب است. 4 سال می گذرد و اتاق کودک و اتاق زیر شیروانی بازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است (به ندرت کفش)، اتاق مهمان سبک تر کمتر. هر دو در طبقه دوم هستند بنابراین دسترسی کمتری به بیرون دارند (که فکر می کنم چیز خوبی است). و با پد فوم حافظه در زیر آنها به طور قابل توجهی نرم هستند (به طور جدی، همه به آن اشاره می کنند).

READ  Sunnei استودیوی ضبط سابق را به دفتر مرکزی جدید در میلان تبدیل می کند

تصمیم گیری در مورد فرش این خانه سخت تر بود. ما ایده سبک نگه داشتن آن، کار با فضای Scandi در طبقه بالا را دوست داریم. من قطعاً به این فکر کردم که دوباره آبی سرمه ای را در هر سه اتاق انجام دهم، اما این احساس کاملاً تعهد رنگ بود و ما را از نظر طراحی محبوس می کرد. در ابتدا، ما فرش عملکرد آنها را می خواستیم، دیویسو سفارش داد. بعد متوجه شدیم که تاخیر وجود داشته و 5 ماه تمام شده است. بنابراین پس از آزمایش لکه این یکی (با مربای تمشک) و با بیرون آمدن کامل آن، سراغ نسخه پشمی آن رفتیم که همان حال و هوا را داشت. و اکنون که نصب شده است، بسیار خوشحالیم. TBH من هنوز در بازی فرش دیوار به دیوار تازه کار هستم و آن را فقط در چند اتاق انجام داده ام. اما زمانی که من دارم، در ماه‌های سردتر، هیچ چیز مانند یک اتاق تازه، دنج و دیوار به دیوار فرش شده وجود ندارد.

اما به سرعت برخی از خط حافظه، به واقعا ضربه قبل و بعد از داستان سخت است.

وقتی برای اولین بار خانه را خریدیم…

سپس پس از یک سال ساخت، به نظر می رسد:

روز نصب!

هفته قبل از نقل مکان (و زندگی در اینجا) فرش رسید و پسر این یک دگرگونی بود.

ابتدا پد فرش مموری فوم را روی زمین می گذاریم (به بالا مراجعه کنید). حالا می خواهم چیزی را صدا کنم که ربطی به خود فرش دیوار به دیوار ندارد. در خانه کوهستانی، ما از فوم حافظه زیر آن استفاده کردیم و یادم می‌آید که فکر می‌کردم این کار خاصی را انجام دادیم که هیچ‌کس قبلاً نداشت. سپس وقتی در محل فرش برای یک پد فرش مموری فوم برای این اتاق خریدم، یک پد ضخیم فوم حافظه پیدا کردم و فرض کردم که همان است. از فروشنده پرسیدیم و او گفت: “بله، این غلیظ ترین فوم حافظه ای است که می توانید تهیه کنید.” بنابراین ما آن را خریدیم و آن کادر را علامت زدیم. حالا نکته غم انگیز این است که بعد از نصب آن و فرش متوجه شدیم که یکی نیست. در خانه کوهستانی، یا از فوم مموری دوتایی استفاده می‌کردیم یا (و این همان چیزی است که من فکر می‌کنم) یک پد فرش فوم مموری فرش 1 اینچی، که متناسب با آن برش خورده بود. این یکی هنوز هم دلپذیر است (1/2 اینچ + فرش) اما تجربه “اتاق پر شده” که انتظارش را داشتیم نیست. این ربطی به فرش ندارد، این چیزی است که شما در زیر آن نصب می کنید. حالا دیگر خیلی دیر شده است (فرش به معنای واقعی کلمه منگنه شده است). اما، اگر قصد نصب فرش را دارید، در نظر بگیرید که سرکش باشید و تا حد امکان به یک پد فرش فوم حافظه 1 اینچی نزدیک شوید (یا دو عدد 1/2 اینچی را دو برابر کنید). نصب کننده شما احتمالا فکر می کند که شما دیوانه هستید، btw. برایان بعداً اشاره کرد که ما واقعاً نمی‌توانستیم 1 اینچ را انجام دهیم زیرا فرش بسیار بالاتر از آستانه راهرو بود – قبلاً بسیار بالاتر از کف راهرو بود، بنابراین اضافه کردن 1/2 اینچ دیگر ممکن است به نظر برسد. گنگ و به راحتی بالا کشیده شده است. این همه باید بگوییم، اگر مانند ما دیوار به دیوار بافته‌تر را انتخاب می‌کنید، یک پد فرش ارزان قیمت نگیرید (با یک فرش کشیده، کوسن بیشتری دارید). ما ظاهر بافته شده را دوست داشتیم، در مقابل یک فرش کشیده (که معمولی تر است – نه بد). اما هر دو مزایا و معایبی دارند.

READ  آشیش شاه فضای داخلی رستوران "بصری نرم" را در بمبئی ایجاد می کند

فرش نصب شد!

فرش خیلی خیلی خیلی قشنگه این است دورسی و تنوع زیادی در بافت و رنگ نخ دارد که امیدوارم باعث بخشش بیشتر شود. سبک است اما سفید نیست. این 100% پشم است و همانطور که گفتم وقتی آن را با مربا لکه زدم با رنگ های مختلف عبور کرد. اما هنوز رنگ روشنی دارد و بیایید بگوییم که در طبقه بالا نقاشی با انگشت وجود ندارد. ما اجازه نمی‌دهیم کفش در خانه باشد (و بچه‌ها در این مرحله آنقدر برنامه‌ریزی شده‌اند که بلافاصله هنگام ورود آن‌ها را در بیاورند) و هیچ غذایی در طبقه بالا (به دلیل فرش) وجود ندارد، اما آنها هنوز بچه هستند و در حالی که سگ‌ها هستند. روی فرش ها ادرار نکنید، آنها هنوز سگ هستند و اینجا هنوز در اورگان بارانی در زمستان است. قرار نیست دروغ بگم که روزهایی هست که عصبی میشم که باید یه انتخاب تیره تر یا بخشنده تر میکردیم ولی خیلی خوشگل و نرمه!! ما احتمالاً فرشی را در اینجا یا آنجا نیز می چینیم.

فقط ببینید چقدر زیبا به نظر می رسد. من عاشق تضاد نوار ظریف با الماس‌های پنجره‌ها هستم (و با پروانه‌های کاغذ دیواری Birdie خیلی خوب کار می‌کند). این یک الگوی است که هنوز نیست، و با تنوع رنگ های نخ، واقعا پیچیده و پیشرفته به نظر می رسد.

حالا برای تزیین 🙂

*عکس های خانه مزرعه ای زیبا پیشرفت توسط کیتلین گرین

The post فرش دیوار به دیوار ما در اتاق خواب های فارم خانه اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

READ  لینک آپ: کتاب جدید مورد علاقه Em's ساحل ساحلی، استیک آرایش کانسیلر جس در حال امتحان کردن است، و یک فروشگاه لباس جدید که ما آن را دوست داریم

دیدگاهتان را بنویسید