هیچ کس نقاشی را بهتر از آن نام نمی برد ناتالی و کالب ایبل، زن و شوهر از بنیانگذاران پس زمینه. بابا سیلور لیک؟ ناتالی می‌گوید لوح خاکستری آبی برای ادای احترام به شریک زندگی‌اش است: او می‌گوید: «این شبیه یک شوخی است. پدر دریاچه نقره ای چیست؟ آنها در سیلور لیک زندگی می کنند. آنها به NPR گوش می دهند. آنها مدرسه را ترک می کنند.» (کالب اضافه می کند: «آنها یک کلیشه راه رفتن هستند.) Silver Lake Dad در کنار Disco Nap (زرد اسیدی ملایم)، خطوط قهوهای مایل به زرد (زرد عمیق)، آبی سردترین رنگ (آبی اشباع شده)، Weekend Upstate ( سبز تیره با رنگ آبی). کالب می گوید: «گاهی اوقات مردم رنگ را به خاطر نامشان می خرند.» “سرف کمپ پرفروش ترین است – آبی تیره بسیار جالب و پویا با ته رنگ سبز است، اما ما مردم را مجبور می کنیم که همیشه به ما پیام می دهند که “من فقط آن را خریدم زیرا می خواستم پس زمینه من کمپ موج سواری باشد.”

?????????????????

این حس سرگرمی، خلاقیت و هدف، خط مبتنی بر LA را تعریف می‌کند، و آنقدر متقاعدکننده است که برند رنگ تنها برندی است که ما از آن می‌شناسیم که دارای خط تجاری است – یا در واقع، “بسیار فروخته شده” همکاری 11 تکه با Madewell، شامل لباس‌های کوتاه، ژاکت‌های سخت، جوراب، کلاه و کفش. ناتالی می‌گوید: «خیلی باحال بود – این اساساً رویایی بود که به حقیقت پیوست. حتی کالب آن را می پوشد. این یونیسکس است و فوق العاده راحت است.”

نمونه رنگی Surf Camp

نمونه سرف کمپ

رنگ رنگ بابا دریاچه نقره ای

بابا دریاچه نقره ای

همچنین در این هفته میلک شیک: ما با این زوج در مورد یافتن جایگاه آنها در صنعتی صحبت می کنیم که اغلب با انحصار معامله می کند (کالب می گوید: «تجربه پنج ستاره با قیمت سه ستاره بهترین در بین همه دنیاست») و درباره «رنگ سال» ” روند – یک رویداد بازاریابی سالانه که به نظر می رسد تیم پس زمینه از کنار گذاشتن آن خوشحال است. ناتالی می‌گوید: «مردم اغلب از ما می‌پرسند که رنگ شیک سال برای امسال – و هر سال – چه خواهد بود، و ما همیشه پاسخ یکسانی داریم. ما Backdrop را ایجاد کردیم زیرا می‌خواستیم یک پالت جاودانه داشته باشیم که برای همیشه زنده بماند. من به شوخی می گویم که سوپرماه رنگ سال ما است، امسال و همه جا – این یک سفید خالص است. چیزی که واقعا همیشه من را در مورد رنگ سال ناراضی می کند این است که وقتی برخی از این موسسات آن را اعلام می کنند، قرار است با آن چه کار کنید؟ قراره بپوشی؟ قراره رنگش کنی؟ هدف از آن چیست؟ رنگ بسیار شخصی است و هیچ کس نباید آن را برای شما انتخاب کند.”

READ  فروشگاه آرو آرشیو در شوردیچ اتاق هایی با رنگ پاستلی دارد

برای دیدن ادامه مطلب، وارد شوید!

اتاق غذاخوری مدرن با رنگ پس زمینه

عکس: @french.ca

اتاق نشیمن مدرن با رنگ پس زمینه

عکس: @kaleykocinski

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید