وقتی برای اولین بار در حال رویاپردازی، طراحی و رندر این خانه بودیم، من خیلی کم به ایوان جلو فکر می کردم – نه به این دلیل که به آن اهمیت نمی دادم، بلکه به این دلیل که بزرگترین ماهی من برای سرخ کردن نبود. ماهی های زیادی داشتم، مثل اقیانوسی از ماهی که منتظر سرخ شدن است و به من اعتماد کنید، اینجا بوی بدی می داد. ایوان جلو جایی نیست که اکثر افراد وارد و خارج شوند (به جز مهمانان کاملاً جدید) بنابراین عملکرد آن بیشتر برای جذابیت محدود است (که بسیار مهم است اما به راحتی می توان در پشت مشعل قرار داد). خوشبختانه آنا (ARCIFORM) و تیم او در مورد آن فکر کردند. بنابراین در حالی که من بیش از حد مشغول بازی با کاغذهای بریده شده برای کف اتاق آفتاب گیر کاشی شده بودم – برای ماه ها – یک ایوان جلو و عقب در نقاشی ها زنده شد. و پسر خوشحالم که این کار را کرد. موارد فوق دوست داشتنی قبل از ما هستند، جایی که بیشتر یک پاسیو با قسمت نشیمن بود (و فردا بعد از آن را خواهید دید). بنابراین امروز ما روند تبدیل این درب ورودی و محوطه حیاط را به ایوان جلویی رویایی خود می گذرانیم.

هیچ چیز در مورد حیاط جلوی اصلی وجود ندارد که من را ناراحت کند، واقعاً. پتانسیل زیادی داشت و درب ورودی بزرگ و شیرینی داشت (که ما نگه داشتیم). یک پاسیو سیمانی جانبی داشت که به حیاط خلوت منتهی می‌شد و به نظر می‌رسید می‌توانست محل نشستن خوبی باشد. اما مشکل این بود که من رویای یک اتاق آفتابگیر را می دیدم و قسمت کناری مکان مناسبی برای آن فضا بود.

چند ماه بعد…

همیشه قبل از اینکه بهتر شود بدتر می شود و این مرحله واقعاً پایین بود. از نظر طنز. این همان چیزی بود که خانه در فوریه به نظر می رسید، زمانی که برایان و من آمدیم تا قبل از زندگی در پورتلند خانه را بررسی کنیم. ما از والدین و دوستانم دعوت کردیم که بیایند و پیشرفت را ببینند و عبارات دلسوزانه و گیج کننده زیادی وجود داشت. دیدن پتانسیل (حتی برای ما) در برخی مواقع بسیار سخت است، و ما بسیاری از “آیا مطمئن هستید که این تصمیم درست بوده است؟” پرشور، اما هیچ کس در واقع نپرسید.

فکر نمی‌کنم زیاد در مورد سایدینگ اصلی یا جدید صحبت کرده باشم، اما وضعیت اینجاست: وقتی خانه را خریدیم (در سال 2020) یک لایه از جنس آلومینیوم یا وینیل روی سایدینگ OG قرار داشت که سفید رنگ شده بود. بنابراین ما چند کار اکتشافی انجام دادیم و دیدیم که در زیر آن چوب OG وجود دارد. ما سایدینگ جدیدتر (اما بسیار ضعیف) را برداشتیم و برای اینکه ببینیم آیا می‌توانیم نسخه اصلی را بازیابی کنیم یا خیر، قیمت‌ها را دریافت کردیم. همانطور که می بینید، رنگ (مملو از سرب) بسیار بد خرد می شد، بنابراین ممنوعیت زیادی داشت. البته، ما پروفیل‌های مختلفی را که می‌توانستیم نصب کنیم، بررسی کردیم – اگر از ابتدا شروع می‌کردیم، گزینه‌های دیگری داشتیم، اما در نهایت تصمیم گرفتیم سایدینگ چوبی جدید را با همان پروفیل اصلی نصب کنیم، زیرا کلاسیک بود و ما آن را دوست داشتیم. بنابراین ما مجبور شدیم نه تنها سایدینگ آلومینیومی/وینیل بلکه سایدینگ OG پر از سرب را نیز کنده کنیم. همچنین اگر به فکر رفتن به یک حرفه پرسود غیر هوش مصنوعی هستید، شاید کار تخریب را در نظر بگیرم. احترام زیادی برای این افراد وجود دارد، زیرا این یک کار بسیار پرزحمت و خطرناک با بسیاری از چیزهایی مانند سرب و آزبست است که اکثر ما نمی خواهیم با آن مقابله کنیم، اما خدای من ارزان نیست! 🙂

READ  Arlyn's Under 100 Roman Shade DIY (بدون نیاز به چرخ خیاطی)

بنیاد ایوان با نام مستعار The Concrete Pad

در اصل، ما می خواستیم اتاق آفتاب را روی این پد بتونی قرار دهیم، جایی که پاسیو OG در آن قرار داشت (جایی که من در بالا ایستاده ام) و صادقانه بگویم، من به یاد ندارم که چرا در نهایت این کار را نکردیم. فکر می کنم یا به اندازه کافی بزرگ نبود یا قرار بود موارد بیشتری را به آن اضافه کنیم تا به ایوان پشتی متصل شود یا به اندازه کافی در شرایط خوبی نبود که بتوان یک اتاق را بالای آن قرار داد. یا شاید ما نیز به فضای خزیدن برای مکانیک نیاز داشتیم؟ خنده دار است که این احتمالاً چیزی بود که همه ما در مورد آن تصمیم گرفتیم، اما بیش از دو سال بعد، به یاد ندارم که چرا ما این صفحه بتنی را برای قرار دادن یک پایه بتنی جدید که بزرگتر بود، آزمایش کردیم.

بنیاد جدید Sunroom/Porch

بنابراین یک پایه جدید ریختیم و شروع به ساخت اتاق آفتاب کردیم. دلیل اینکه همه اینها مرتبط هستند این است که واقعاً به ما کمک کرد تا “اتاق” ایجاد کنیم تا ایوانی صمیمی تر ایجاد کنیم. «ورودی» کمتر و بیشتر «بنشینیم و گپ بزنیم».

قاب PP + خط سقف جدید

بدیهی است که به دلیل آب و هوای پورتلند، ما می خواستیم ایوان جلویی پوشیده شود و خط سقف آفتابگیر باعث شد تا به راحتی گسترش یابد و یک ایوان سرپوشیده جلو ایجاد شود. و اگر متوجه نشدید، دوست دارم بگویم که ما یک پنجره چهارم در طبقه دوم اضافه کردیم، زیرا خانه تنها با سه پنجره شروع شد. من فکر می کنم ما آن پنجره را از اتاق مهمان دزدیدیم اما کاملاً به یاد ندارم.

یک تغییر / چرخش

ابتدا قرار بود دیوار آجری که در بالا می بینید یک در کشویی از اتاق آفتابگیر باشد. در آخرین لحظه، تصمیم گرفتم آن را حذف کنم، زیرا متوجه شدیم که داشتن یک دیوار محکم در اتاق آفتاب برای ذخیره سازی ضروری است. اساساً داشتن درب بودن این دیوار واقعاً به این معنی بود که ما حتی راهی برای ذخیره نمونه کاغذ دیواری نداریم. همانطور که می دانید ما نسبت به نور طبیعی در خانه بسیار حریص شدیم (احتمالاً بیش از حد) و این یکی از مکان هایی بود که تصمیم گرفتیم سرعت چرخش خود را کاهش دهیم. آیا اتاق آفتابگیر نیاز به دسترسی به ایوان جلو دارد؟ جواب منفی. همانجا یک در ورودی داشتیم و اتاق آفتابگیر هنوز درهای فرانسوی به ایوان پشتی دارد. همچنین متوجه شدم که این بهترین “اتاق نشیمن” در فضای باز با پتانسیل داشتن مبل یا سکشنال خواهد بود. اما اگر درب کشویی وجود داشته باشد، گزینه های ما را برای مبلمان محدود می کند. بنابراین ما دهانه را بستیم و آن را برای آجر آماده کردیم. خیلی خوشحالم که انجام دادیم.

کف چوبی + لکه

خوب، این می تواند به تنهایی یک پست کامل باشد. ما یک عرشه چوبی لکه‌دار می‌خواستیم، اما نمی‌خواستیم از چوب Ipe به دلیل منبع آن استفاده کنیم و همچنین نمی‌خواستیم صنوبر داگلاس (بیشتر به این دلیل که رنگ چوب مورد علاقه من نیست). بنابراین ما این شرکت را پیدا کردیم به نام رابی که ادعا می کند به طور پایدار از چوب بسیار بادوام – مانند Ipe، اما بهتر است. ارزان نبود (مشابه Ipe) اما ما فکر می کردیم دانه های چوب زیبا است. در عکس بالا نیمی از آن را به شکل اصلی می بینید و نیمی دیگر لکه دار شده است. حالا وقتی برای اولین بار نصب شد، ما عاشق چوب طبیعی بودیم و این تصور را داشتیم که مهر و موم می شود و شاید کمی صاف می شود، اما لحن زیبا را حفظ می کنیم. بنابراین وقتی به یکی از نقاشانمان برخورد کردیم که چوب را رنگ آمیزی کرد (بالا) نگران شدیم. آیا ما هنوز آن را دوست داشتیم؟ مطمئناً، اما آن چیزی که ما تصور می کردیم نبود. اما نیمه تمام بود و از بین بردن آن امری واقعی بود. و اگر صادقانه بگویم که ما خیلی به مهاجرت نزدیک بودیم، ناامید شده بودیم که یک بار دیگر نگذاشتیم، بنابراین این یکی را رها کردم. اما بعد…

READ  Brasserie des Pres از تاریخ پر جنب و جوش محله لاتین پاریس استفاده می کند

حتی تاریک تر شد

در اینجا می توانید ببینید که چند مورد اول لکه دار هستند، اما تیره تر به نظر می رسند. من گیج شده بودم، اما صادقانه بگویم، من نیز غرق شده بودم و احتمالاً غمگین بودم و از این که آن کسی بودم که همه چیز را جدا می کرد متنفر بودم. خیلی تاریک‌تر به نظر می‌رسید و بعد از صحبت با همه در محل و احتمالاً کمی بی‌حرکت، در نهایت آن را تمام کردیم. اگر می‌توانستم به گذشته برگردم، حدس می‌زنم که از آنها بخواهم آن را بردارند یا سنباده‌شان را بردارند و تازه شروع کنند. اما من نکردم…

نمی دانم بین لایه اول و دوم لکه چه گذشت! یا شاید آنها تمام شده و یک لکه تیره تر در تصادف خریدند؟ ما فکر می کردیم که درزگیر شفاف را سفارش داده ایم، اما همه اینها واضح نبود. همه می گفتند “این همان چیزی است که تو می خواستی” و “فقط صبر کن تا خشک شود” و من فقط به یاد دارم که از همه، از جمله خودم، بسیار ناامید بودم، اما خیلی دیر شده بود. ما واقعاً امیدوار بودیم که یک دکور سبک تا متوسط ​​به سبک اسکاندیناویایی داشته باشیم. خیلی تیره تر شد و به جرات می توانم بگویم بنفش تر.

بعد از خشک شدن کت دوم برگشتم (نباید به کت دوم بله میگفتم) و فوق العاده ناراحت شدم. این موقعیت بدی است که همه باید در آن حضور داشته باشند – هیچ کس قصد ندارد مشتری را از بین ببرد. کار بسیار سختی روی این عرشه ها کشیده شد. من از اینکه کسی باشم که از کار راضی نیست متنفرم. بنابراین کاری را که همیشه انجام می‌دهم انجام دادم و سؤالاتی را که همیشه می‌پرسم پرسیدم: گزینه‌های من چیست و چقدر هزینه دارند؟ اساساً من دو گزینه داشتم – 1. نوار، ماسه و مهر و موم مجدد با امید به پایان سبک تر. این کار روزها طول می کشد و حتی در آن صورت خلاص شدن از لکه تیره درون شیار بسیار سخت خواهد بود. تا آنجا که هزینه، من نمی دانم – چند پسر برای چند روز نمی تواند کمتر از 2000 دلار باشد. همچنین واقعاً از اینکه مردم چیزها را دوباره انجام دهند بسیار متنفرم – احساس می‌کنم این برای روحیه تیم بد است و همه را در روحیه بدی قرار می‌دهد، و از این انرژی متنفرم وقتی مردم سخت تلاش می‌کنند تا خانه‌ام را بسیار زیبا و مطابق با استانداردهای بالای من کنند. . بنابراین گزینه دیگر این بود که منتظر بمانم و ببینم با گذشت زمان چقدر محو می شود و اگر امسال یا سال آینده هنوز هم برای من مشکل ایجاد می کند، تصمیم بگیرم که سنباده یا رنگ آمیزی کنم. حالا که یک سال گذشته است، دیگر متوجه آن نمی‌شوم و می‌توانم به طور عینی بگویم که واقعاً زیبا است – نه آن چیزی که می‌خواستم. احساس می‌کنم می‌توانستم این ظاهر را با داگلاس فیر به دست بیاورم که بسیار بسیار ارزان‌تر بود. من می‌خواهم واضح بگویم که این تقصیر ARCIFORM نبود – مطمئن نیستم که رابی رنگ اشتباهی ارسال کرده یا اینکه رنگ اشتباهی را سفارش داده‌ام. چه کسی می داند و من حتی دوست ندارم از طریق ایمیل هایم برگردم و بفهمم چه کسی مقصر است زیرا هیچ کاری برای حل مشکل انجام نمی دهد. جیمی و تیمش یک عرشه زیبا را اجرا کردند و نقاشان آن را کاملاً رنگ آمیزی کردند – فقط رنگ آن اشتباه بود. هوپس. همچنین اگر به دنبال این هستید، همانطور که می بینید، چوب ساسافراس رابی را سفارش دادیم اینجا.

READ  لاین هاوس کافه ای با مضمون فضایی برای شیرینی بلک استار در شانگهای طراحی می کند

بنابراین این آخرین عکسی است که از پیش لکه چوب دارم، که کمی مرا آزار می دهد (اما در واقع اکنون کاملاً از آن گذشته ام).

عکس توسط کیتلین سبز | از: درب ورودی ما آشکار می شود – در مورد انتخاب رنگ مناسب + آنچه که با روح من و جذابیت محدود ما انجام داد

بعضی ها را بردی و بعضی ها را از دست دادی!

نقاشی درب قرمز

رنگ قرمز درب آخرین تصمیم اشتباه من بود، اما تصمیمی که به من آموخت که A. این رنگ، پوانستیا توسط Sherwin-Williams، قرمز روشن فوق‌العاده است، و قرمز B. در برابر سفید بیش از حد زرق و برق دار است (برای من و این تنظیمات). اما نگاه کنید که او چه زیبا به نظر می رسد وقتی که او را به زیبایی ظاهر می کرد!

عکس توسط کیتلین سبز | از: درب ورودی ما آشکار می شود – در مورد انتخاب رنگ مناسب + آنچه که با روح من و جذابیت محدود ما انجام داد

بنابراین فردا خواهید دید که ایوان جلو نمایان می شود، تمام شده، آراسته شده و امیدوارم مانند من، به سختی متوجه لکه تیره تر شوید. خنده دار است که چگونه کار می کند (و خدا را شکر). بگذارید این درسی برای همه ما باشد – بله، ما باید مشتاقانه روی جزئیات وسواس داشته باشیم تا وقتی در حال سرمایه گذاری در بازسازی خانه خود هستیم، به آنچه واقعاً در خانه خود می خواهیم نزدیکتر شویم، اما با یک ظاهر طراحی و دکوراسیون مناسب، می توانید متوقف شوید. توجه به برخی از چیزهایی که قبلا به عنوان یک اشتباه بزرگ می دیدید. هیچ چیز یک تاب ایوان و یک پرنده چوبی 7 اینچی نمی تواند درست کند!! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید