طراح لبنانی رولا سلامون برای ایجاد آن نیازی به جستجوی فراتر از فرآیندهای ارگانیک خود طبیعت نبود صندلی های مجمع الجزایر و جداول طبقه. این مبلمان با استفاده از سرنخ هایی از دنیای طبیعی، عناصری را از مناظر جزیره ای و مطالعات توپوگرافی بیرون می کشد و کاربران را به نزدیک تر شدن و کشف جزئیات دعوت می کند.

مبل و صندلی صورتی گرد در فضای باز

اگر تا به حال یک سنگ بسیار صاف یا یک تکه شیشه دریا در ساحل پیدا کرده اید، شاهد روشی بوده اید که زمان می تواند اشیا را شکل دهد. کرسی های مجمع الجزایر لبه های حجاری شده خود را به شیوه ای مشابه نشان می دهند، در حالی که پایه های مخروطی آنها نمونه ای از فرسایش ساحلی است. تکیه گاه ها به صورت ارتفاعات در پس زمینه یک تصویر کنار دریا ظاهر می شوند. نشستن با هم، گروهی از جزایر و شبه جزیره‌ها را به ذهن متبادر می‌کند، اما آن‌ها با هم به همان اندازه که از هم جدا هستند برجسته هستند. پارچه های منطبق به متحد شدن آنها کمک می کند و در رنگ های انتخابی برای منعکس کننده محیط های مختلف طبیعی موجود هستند. آنها همچنین تجربه را برای ایجاد یک پاسخ حسی لمسی تر می کنند. صندلی‌های Archipelago هر کدام دست ساز هستند، با هسته‌های فوم ساختاری از چوب جامد را می‌پوشانند، قبل از اینکه با دست روکش شوند.

جزئیات صندلی صورتی گرد

مبل صورتی گرد در زمینه سفید

مبل صورتی گرد در زمینه سفید

صندلی صورتی گرد در پس زمینه سفید

صندلی صورتی گرد در پس زمینه سفید

مبل و صندلی صورتی گرد در فضای باز

میزهای مخطط در فضای باز

میزهای Strata به مجموعه فرش های Strata رولا گسترش یافته و آنها را به اشیایی سه بعدی تبدیل می کند که صخره ها و پشته های دریا را تقلید می کنند. طبقات تیز موجود در هر قطعه به نظر می رسد که توسط عناصر در طول زمان و همچنین توسط اعمال انسان ایجاد شده است. هر میز با استفاده از رزین و سنگ مرمر طبیعی با روش قالب گیری بصری با دست ریخته می شود. رولا به دقت سنگ های طبیعی را که بقایای صنعت ساخت و ساز بودند انتخاب کرد و محیط زیست را در نظر داشت. جداول Strata به لطف این ویژگی منحصر به فرد هستند و تنوع رنگ و بافت خاص خود را دارند.

READ  یک آپارتمان جمع و جور تایپه پر از جزئیات منحنی + لهجه های رزگلد

میزهای مخطط در فضای باز

میز مخطط در زمینه سفید

میز مخطط در زمینه سفید

میز مخطط در زمینه سفید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندلی‌های مجمع‌الجزایر و میزهای لایه‌ای، به این سایت مراجعه کنید roulasalamoun.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید