در طراحی میامی امسال/ 2022، کالج هنر و طراحی ساوانا (SCAD) با استودیو مکزیکی همکاری کرد سرامیکو سورو برای ارائه SCAD در میامی، اینستالیشن خیره کننده و غوطه ور که هنر، فرهنگ و هنر معاصر را در خارج از کشور تجلیل می کند. گروه دانش آموختگان از جمله نیکلاس باررا، لورن کلی، گونزالو هرناندز، کوری ایمیگ، آبل ماسیاس، و نیکیتا ناگپال، به گوادالاخارا سفر کرد تا مجموعه کاشی های لعابدار خود را با راهنمایی صنعتگران Cerámica Suro ایجاد کند. کاشی‌ها بعداً در نصب SCAD AT MIAMI نمایش داده می‌شوند، جایی که هر روز مجموعه‌ای متفاوت ارائه می‌شود. آلوم SCAD مارسلو سورو با نورپردازی و طراحی مبلمان جدید خود فضا را افزایش داد.

نصب کاشی در اتاق طاقدار

میز قهوه آبی و سبز

مجسمه های نورپردازی طلایی

مجسمه سفید

نصب کاشی در اتاق طاقدار

نصب کاشی شناور

نصب کاشی شناور

نصب کاشی شناور

نصب کاشی در اتاق طاقدار

نمای نزدیک از کاشی ها

نصب کاشی شناور

نصب کاشی شناور

نصب کاشی شناور

نصب کاشی شناور

نصب کاشی شناور

فارغ التحصیلان SCAD

پائولا والاس رئیس کالج هنر و طراحی ساوانا با فارغ التحصیلان آبل ماسیاس، نیکیتا ناگپال، مارسلو سورو، نیکلاس باررا، لورن کلی، گونزالو هرناندز و کوری ایمیگ

نصب کاشی در اتاق طاقدار

Nicolas Barrera در مورد مفهوم غرفه خود: “با الهام از سادگی و استحکام قوس، شکل غرفه SCAD امسال فضایی صمیمی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند تا در کارهای انجام شده توسط یک سری از فارغ التحصیلان SCAD غرق شوند. در داخل فضا، زمینه ای از کاشی های آویزان – که هر روز تغییر می کند – طرح های هر زاج را به نمایش می گذارد. این تجربه دائماً در حال تغییر و زودگذر، فضای منحصر به فردی را برای بازدیدکنندگان ایجاد می کند تا روزانه به کاوش بپردازند. الگوی کاشی‌های جلویی از طریق انتزاع الگوهای متمایز و راه‌راه کلاه‌ها به سومبررو vueltiao – کلاه سنتی کلمبیایی – ادای احترام می‌کند. کاشی‌های فلس‌مانند سفالی خام برای تجلیل از هنر کاشی‌سازی و غنای مواد باقی مانده بودند، اما عمداً در مناطقی لعاب داده می‌شدند تا نوارهای ضمنی برای چشم ایجاد شود. کاشی های سفالی خام با یک بشکه پلی کربنات مات صاف در کنار هم قرار گرفته اند. این تضاد امکان گفت‌وگو بین تکنیک‌های قدیمی‌تر صنایع دستی و روش‌های معماری مدرن را فراهم می‌کند، که نشان‌دهنده رفت و آمد مداوم بین ریشه‌های کلمبیایی من و سبک معاصر من است. علاوه بر این، شفافیت بشکه اجازه می دهد تا نور از طریق آن بتابد و کاشی های آویزان را در مرکز صحنه قرار دهد.

نمای نزدیک از کاشی های رنگارنگ

نیکلاس باررا

نیکلاس باررا در مورد مفهوم طراحی کاشی خود: «قرمزهای کانو کریستالس، نارنجی های شنی در لا گواجیرا، سبزهای روشن دره دل کوکورا، سبزهای عمیق آمازون، و آبی های تیره سواحل اقیانوس آرام. همه به تنوع کلمبیا ادای احترام می کنند. کلمبیا حتی با وجود اینکه ممکن است کشوری کوچک در نظر گرفته شود، از نظر مناظر، مردم و فرهنگ بسیار مهم است. هدف من این است که مردم را به کشورم نزدیک‌تر کنم و زیبایی کلمبیا را به نمایش بگذارم.»

نمای نزدیک از کاشی های رنگارنگ

آبل ماسیاس

آبل ماسیاس در مورد مفهوم طراحی کاشی خود: «برای من، کاشی‌ها می‌توانند کیفیتی درخشان و براق داشته باشند که رنگ را مانند یک جواهر منعکس می‌کند. بنابراین به همین دلیل از رنگ به عنوان تاثیر بصری اصلی برای طرح هایم برای نصب در Design Miami/ استفاده کردم. طبیعت همیشه منبع الهام است و با معکوس کردن رنگ‌ها روی هر کاشی دیگر، یک الگوی منظره شطرنجی موج‌دار ایجاد می‌کند که به صورت انتزاعی عمل می‌کند.»

نمای نزدیک از کاشی های رنگارنگ

لورن کلی

لورن کلی در مورد مفهوم طراحی کاشی خود: «طرح های کاشی من برای غرفه در SCAD در میامی، از تصاویر بزرگ شده کاغذ مرمر نشات می گیرد، که من با استفاده از روش های سنتی درست می کنم. من در کارم از سنگ مرمر کاغذ برای ایجاد الگوهایی استفاده می کنم که در نصب کاغذ دیواری و مجسمه های ویرایش شده به کار می برم. نصب غرفه من شامل پنج جفت کاشی مرمری آینه ای است که می توانند در پیکربندی های مختلف مرتب شوند. کاشی ها با استفاده از چاپگر زیرلایه چاپ می شوند که با لعاب سرامیکی مستقیماً روی کاشی ها چاپ می شود. کاشی‌ها با رنگ‌آمیزی رنگ‌آمیزی دستی از رنگ‌های آبی، بنفش، آبی و چارتری استفاده شده‌اند. من احساس وزن و عمقی را که شیب های رنگارنگ به سنگ مرمر اضافه می کنند، دوست دارم. کاشی ها به شکل الماس چیده شده اند و از مرکز سقف غرفه بیرون می آیند.

نمای نزدیک از کاشی های رنگارنگ

کوری ایمیگ

کوری ایمیگ درباره مفهوم طراحی کاشی خود: «طراحی کاشی‌های من برای غرفه SCAD Miami از رنگ‌های روشن و جسورانه تشکیل شده است که در انواع الگوهای هندسی با هم تلاقی می‌کنند. آویزان کردن کاشی‌ها به هم، محیط رنگی همه‌جانبه‌ای را ایجاد می‌کند که بازتاب رنگ‌ها، شکل‌ها و فرم‌های معماری منطقه آرت دکو میامی در ساحل جنوبی است.

نصب کاشی شناور

گونزالو هرناندز

گونزالو هرناندز در مورد کانسپت طراحی خود: «این ایده از یک اجرای ویدیویی که با کاغذ کنفتی ساخته‌ام می‌آید. این ویدئو دنباله ای از خودنگاره با کانفتی بود که از آسمان می افتاد. من سعی کردم آن لحظه موفقیت را نشان دهم که زمانی اتفاق می افتد که کنفتی ها در یک لحظه مهم جشن می افتند. بر اساس آن ویدئو، من به این فکر کردم که آن لحظه را برای کاشی‌ها به حالت تعلیق درآورم و نوعی مکث ایجاد کنم کوفتی ها در آستانه سقوط آویزان هستند

نصب کاشی در اتاق طاقدار

نیکیتا ناگپال

نیکیتا ناگپال در مورد مفهوم طراحی کاشی خود: «من همیشه از توهمات نوری و حرکت در الگوهایی که در درون این توهمات می بینیم الهام گرفته ام. من اشکال ساده را ساختم و ساختارشکنی کردم تا حس حرکتی مشابهی را در ابتدایی ترین الگوهای هندسی برای کاشی ها ایجاد کنم. نتایج بسیار جذاب بود.”

READ  با این قفسه های تخم مرغ در معرض خطر خود تعامل کنید

مارسلو سورو در مورد مفاهیم طراحی مبلمان و نورپردازی‌اش: «طلا را احمق می‌کند، مجموعه‌ای از لامپ‌های جانبی که استحکام و استحکام برنز ریخته‌گری شده را با شلی و کیفیت طرح‌واره‌ای فرم‌هایی که معمولاً با مواد مورد نظر مرتبط نیستند، در کنار هم قرار می‌دهند. با ادغام یکپارچه شیشه ذوب شده و سرامیک لعابدار، در این سری از میزهای کناری بازیگوش ماهرانه، در حالی که پتانسیل تولیدی در مقیاس کوچک گوادالاخارا را کاوش می کند، «بالا پایین» محدودیت های بین مواد را آشکار می کند. نسخه 4 جدول در هر چیدمان.”

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید