بنیانگذاران استودیوی بروکلین، Civilian، یک خانه شهری تاریخی را برای خود و خانواده جوانشان بازسازی کرده اند، چیدمان را دوباره مرتب کرده و عناصر معاصر را برای عملکرد بهینه اضافه کرده اند.


نیکو الیوت و کسنیا کاگنر، که تأسیس کردند غیر نظامی در سال 2018، ساختمان سه طبقه در محله بروکلین Bedford-Stuyvesant، که اغلب به Bed-Stuy کوتاه می شود، تعمیرات اساسی کرد.

آشپزخانه با جزیره مرمری و هود اجاق گاز قرمز روشن
بازسازی خانه شهری شامل انتقال آشپزخانه و اتاق نشیمن به سطح سالن بود

آنها اکنون دو سطح پایینی خانه تراس دار را که در سال 1895 ساخته شده است، پس از پیکربندی مجدد برنامه آن برای مطابقت با نیازهای آنها و دو فرزندشان، اشغال کرده اند.

این استودیو می‌گوید: «این پروژه از ترکیبی متنوع از ارجاعات، از پالت مواد غنی موجود در خانه‌های میلانی گرفته تا استفاده جسورانه از رنگ در آثار معمار فرانسوی رابرت مالت-استیونز، نشأت می‌گیرد.

نمای بلوک آسیاب از آشپزخانه تا اتاق نشیمن
یک بلوک آسیاب افرا برای تقسیم فضاها و ایجاد انبار اضافه شد

سیویلیان افزود: «فضای حاصل، حلقه خلاق هنرمندان و سازندگان نیکو و کسنیا را پیش‌زمینه می‌کند و در عین حال احساس راحتی و راحتی را حفظ می‌کند که از تشریفات روزمره طراحی رو به رشد و خانواده جوان آنها پشتیبانی می‌کند.»

تغییرات شامل انتقال آشپزخانه و اتاق نشیمن از سطح پایین باغ به سطح سالن است که دارای سقف های بلند 10 فوت (سه متر) و جزئیات تاریخی است.

اتاق نشیمن با مبل های قرمز تیره و شومینه بازسازی شده
ویژگی های تاریخی در اتاق نشیمن بازسازی شد

یک “بلوک” تمام قد از آسیاب افرا برای تقسیم فضاها اضافه شد که از طریق راهرویی که با ورقه ورقه آلومینیومی پوشیده شده است به هم متصل می شوند.

آسیاب‌کاری قفسه‌هایی را در سمتی که رو به اتاق نشیمن و کابینت است و یک ایستگاه کار خانگی در آشپزخانه ایجاد می‌کند، در حالی که اتاق پودر را نیز در خود جای داده است.

READ  استودیوی پر جنب و جوش Camille Walala's Where Happiness + Joy Are Born
اتاق پودر در بلوک آسیاب
بلوک آسیاب یک اتاق پودر را نیز در خود جای می دهد

فضای نشیمن که از طریق یک هشتی وارد می‌شود، دارای یک شومینه بازسازی‌شده، تاج‌سازی و مدال سقف است. کفپوش بلوط آمریکایی جدید به پارکت مورب اصلی اشاره دارد.

در آشپزخانه، یک جزیره فولادی با میز مرمری Arabescatto فضاهای آشپزی و ناهارخوری را از هم جدا می کند، در حالی که یک هود اجاق گاز قرمز رنگی را ارائه می دهد.

یک پنجره مرکزی با یک در شیشه ای جایگزین شد که دسترسی مستقیم به باغ را از طریق یک راه پله فلزی سفید رنگ فراهم می کند.

یک راه پله بلوط داخلی از یک دیوار آجری سفید شسته به طبقه پایین می آید، جایی که الیوت و کاگنر تصمیم گرفتند اتاق خواب ها را قرار دهند.

لانه خانوادگی با رنگ سبز
در سطح باغ، یک لانه خانوادگی به عنوان اتاق مهمان دو برابر می شود

این سطح به طور کامل تخریب و مرتب شد و راهروهای تنگ را با مناطق دنج خواب و استراحت جایگزین کرد.

قسمت جلویی توسط لانه ای اشغال شده است که به عنوان یک اتاق مهمان عمل می کند، که به رنگ سبز رنگ آمیزی شده و با ترکیبی از قطعات معاصر مبله شده است.

اتاق خواب اصلی با ملافه زرد روشن
اتاق خواب اصلی در پشت طبقه پایین قرار دارد و دسترسی مستقیم به حیاط دارد

این تیم گفت: “قفسه بندی جدید کنار یک میز تاشو به اندازه یک تشک دوتایی برای بازدیدکنندگان قرار دارد.” “سقف با یک روکش براق رنگ آمیزی شده است تا نور طبیعی را در اعماق اتاق منعکس کند.”

اتاق کودک روشن با سقف راه راه و حمام سیاه و سفید چشمگیر در طرح ساندویچ شده است.

READ  سقف چوبی شکل تاج رستوران مالدیو توسط Atelier Nomadic
حمام سیاه و سفید دراماتیک
یک حمام سیاه و سفید چشمگیر بین اتاق خواب ها قرار گرفته است

در پشت اتاق خواب اصلی قرار دارد، جایی که تیرچه های سقفی اصلی به رنگ سفید رنگ شده اند و یک تخته سر با روکش سفارشی در Raf Simons برای پارچه کوادرات پیچیده شده است.

یک در جدید دسترسی اضافی به حیاط را فراهم می کند، که با تخته سنگ های آبی احیا شده در اطراف یک باغ سبزی و یک چمنزار چند ساله سنگ فرش شده است.

نمای بیرونی خانه شهری با رنگ سفید
پشت خانه شهری سفید رنگ شده بود و شامل یک راه پله جدید از آشپزخانه است

خانه‌های شهری بروکلین توسط نیویورکی‌هایی که به دنبال فضایی بیشتر از آنچه در منهتن یافت می‌شوند، شکسته و بازسازی می‌شوند.

از جمله نمونه‌هایی از این بازسازی‌های خلاقانه می‌توان به خانه فورت گرین با پیکربندی مجدد برای سرگرمی، اقامتگاه Carroll Gardens با حداقل فضای داخلی و ملک ویلیامزبورگ که اندازه آن دو برابر شد، اشاره کرد.

عکاسی توسط برایان فری.


اعتبار پروژه:

پیمانکار عمومی: آمریپراید
معمار سابقه: CH آرچ
ساخت مبلمان: سفارشی خوارز

دیدگاهتان را بنویسید