من در حال حاضر روی پروژه‌های زیادی کار می‌کنم و همه آنها یک نیاز مشترک دارند – یک چراغ روشنایی گسترده، چند لامپ و نیمه فلاش. و من خوشحالم که بگویم هیچ سوراخی در بازار وجود ندارد و برای یک بار هم که شده تعداد زیادی برای انتخاب وجود دارد. اما از آنجایی که به معنای واقعی کلمه همه پروژه های من به این نیاز دارند، متوجه شدم برخی از شما نیز ممکن است (یا حتی متوجه نباشید که به این نیاز دارید).

در اینجا دلیل آن است:

  1. تابع: اکثر خانه‌های قدیمی یا فاقد روشنایی فرورفته هستند یا نمی‌خواهند، اما یک لامپ روشنایی کافی را ندارد (مخصوصاً در ماه‌های تاریک شمال).
  2. مقیاس: داشتن فقط یک وسیله در وسط یک سقف بزرگ چندان جالب نیست و اگر اتاق در سمت بزرگتر باشد، مقیاس آن می تواند احساس شود.
  3. علاقه و تأثیر: شما نمی خواهید سقف را نادیده بگیرید و نور راه بسیار خوبی برای بیان این موضوع است، اما اکثر خانه های قدیمی فقط یک جعبه اتصال در وسط دارند (بنابراین گزینه چند پایه فلاش، که یک چیز نیز ممکن نیست. بدون کار/هزینه زیاد).
  4. سقف کم…مگر اینکه سقف‌های طاق‌دار داشته باشید، نمی‌توانید یک لوستر استاندارد قرار دهید، بنابراین نیاز «کم اما عریض» وجود دارد، که ساعت اکثر آنها کمتر از 16 اینچ است. اکثر موارد زیر برای سقف 8 اینچی کار می‌کنند، و اگر بالای تخت یا میز قهوه‌خوری باشد، می‌توانید حتی بیشتر آن را رها کنید (احتمالاً بیش از 18-24 اینچ).

هی همه! این جس است و من اکنون این پست را به عهده می‌گیرم. امیلی تعداد زیادی نورگیر انجام داد، اما از من خواست که چند گزینه دیگر را اضافه کنم، زیرا او در این هفته چیزهای زیادی در بشقاب خود داشت. بنابراین اگر سقف پایینی دارید، ما هر دو اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. در زیر 33 گزینه بررسی شده وجود دارد که فکر می کنیم شما را دوست خواهید داشت! چیزی برای همه وجود دارد:) بیایید شروع کنیم.

1. هاکسلی لارج | 2. فلاش مانت مدرن | 3. آلامدا

در حال حاضر، این دسته اول مسلماً مدرن است اما همچنین شیک و همه کاره است… اگر خودم بگویم. اولی (معروف به #1) نمی تواند ساده تر و در عین حال زیباتر باشد. با بلوزهای مات شده این زیباترین نور را منتشر می کند. خوب، در واقع این برای هر لامپ در معرض مات صدق می کند:) اما این لامپ همچنین به رنگ مشکی می آید و با افت 8 اینچی با گزینه های ارتفاع زیادی شروع می شود. گزینه نور میانی من شخصاً می توانم آن را تضمین کنم زیرا مالک آن بودم! ارتفاع آن فقط 10 اینچ است اما عرض آن 32 اینچ است. در عکس های بالا می توانید آن را در عمل مشاهده کنید. بنابراین، در حالی که سقف کوتاهی نداشتم، آنقدر وسایل زیبایی بود و اکنون در خانه بهترین دوستم در نیویورک زندگی می‌کنم که به نور کوتاه و وسیعی نیاز داشت. قیمتش هم بد نیست در نهایت، دیگری است جواهر پارک استودیو و خیلی باحاله قطعاً مدرن و دارای ارتفاع شروع 9 اینچ و عرض 60 اینچ است. چی؟! اگر بودجه کافی دارید، این یک گزینه بسیار شیک است که نور فوق العاده ای از خود به نمایش می گذارد.

READ  LG OLED و Shepard Fairey هنر دیجیتال را در Frieze Los Angeles ارائه می دهند

1. Altona Barebulb Semi-Flush Mount | 2. لوستر سه گانه | 3. فلاش مانت مدرن

با ادامه دادن به آن قطار ساده و خطی (اما با چرخش)، من این سه را دوست دارم. گزینه اول، از Rejuvenation محبوب ما، واضح است که زیبا است، اما با لهجه های چوبی کمی گرمتر احساس می شود که گزینه خوبی است. با این حال، آن را در سه رنگ دیگر می آید! همچنین تنها 15 اینچ قد و 29 اینچ عرض دارد (من معتقدم که منهای لامپ است بنابراین می توانید چند اینچ دیگر اضافه کنید!). گزینه دوم نگاه واقعی و بچه بزرگ است. حداقل ارتفاع آن 18.5 اینچ است اما عرض آن تقریباً 52 اینچ است. من همچنین فقط آن تن برنجی را دوست دارم. در نهایت، ما یک بازی عالی داریم گزینه کمی کوچکتر که فقط از سقف 8 اینچ می افتد اما 24 اینچ عرض دارد. این سرگرم کننده، تمیز، و همچنین بسیار مقرون به صرفه است.

عکس توسط تسا نوستاد | از: اتاق خواب سنتی التقاطی آشکار

1. رنه نیمه فلاش | 2. Boccia Curved Shade Flush Mount Light | 3. اشلی نیمه فلاش

لامپ های بیشتری می خواهید؟ هوات رو دارم. هر سه اینها احساس مدرن تری دارند (و در درجه اول MCM). بگیر اولین نور ما. این لپ‌تاپ‌های بزرگ مات‌شده با رنگ مشکی و کروم ترکیب شده است تا ظاهری بسیار مدرن و در عین حال کلاسیک داشته باشد. ارتفاع آن فقط 15 اینچ و عرض آن 28 اینچ است. همچنین تاثیر بصری زیادی دارد! اگر سبک شما بیشتر است، در رنگ مشکی و برنجی می آید. الان خیلی وسواس دارم #2 و اولین موردی است که Em آن را پین کرد. این محصول الهام گرفته شده از وینتیج است، چنین بیانیه بصری را ارائه می دهد و انصافاً قیمت بسیار خوبی دارد! همچنین، تنها 7.5 اینچ قد دارد اما عرض آن 34.5 اینچ است! آخرین مورد در سمت راست کوچکترین گروه است اما بسیار کلاسیک است (ببخشید، می دانم که این بخش می گوید که فقط چراغ های بزرگ است). این یکی با ارتفاع 18 اینچ و عرض 20 اینچ عرضه می شود، بنابراین برای اتاق های کوچک تا متوسط ​​عالی است! اوه، و همچنین در کروم می آید 🙂

1. Jensen Black Metal Semi-Flushmount Light | 2. استلا TRIENNALE | 3. لوستر نیمه فلاش برندل 3 بازو

اما برای کسانی که اتاق های بزرگ دارند، این سه اتاق عالی هستند. من جزئیات سوراخ شده روی سایه های فلزی را دوست دارم اولی. من فکر می کنم این می تواند با سبک های بسیار متفاوت کار کند و قیمت عالی است. همچنین ارتفاع فوق العاده ای در 15.75 اینچ و عرض 55 اینچ دارد! بچه وسط ما گرونه ولی آدم خیلی قشنگه این کاندیدای اصلی برای سقف کم است زیرا 9 اینچ ارتفاع و 34 عرض دارد. در صورت نیاز نور زیادی از خود ساطع می کند. سپس در نهایت، ما داریم مورد علاقه EHD که در حال حاضر در دو اتاق در خانه مزرعه (اتاق نشیمن، همانطور که در بالا نشان داده شده است، و اتاق خانواده). الهام گرفته از وینتاژ، کیفیتی که ما کاملاً پشت سر آن ایستاده ایم، و بسیار زیبا! ارتفاع آن بیش از 15 اینچ و عرض آن 40 اینچ است. و همانطور که می بینید، اتاق نشیمن امیلی کوچک نیست و از نظر اندازه کاملاً کار می کند. این در برنج و مشکی می آید 🙂

READ  16 هدیه آسان اما هنوز متفکرانه لحظه آخری (بدون نیاز به ارسال)
عکس توسط sara ligorria-tramp | از: تازه کردن “مشتری کودک” مورد علاقه ما – اتاق خواب 8 سال بعد

1. پایه سه نور طلایی نو با شیشه اوپال | 2. چراغ سقفی نیمه فلاش سبک جین 3 | 3. تینزلی نیمه فلاش مانت

بنابراین می‌دانم که عرض بخش بزرگی از نیازهای کنونی نور امیلی است، اما می‌خواهم چند گزینه دیگر (به معنای واقعی کلمه سه) کمی کوچک‌تر را در صورت نیاز به یکی برای اتاق کوچک‌تر ارائه دهم. اولی شبیه یکی از گزینه های بالا است اما حتی کوتاه تر است! این زیبایی الهام گرفته از پاریس با قد 11 اینچ و عرض کمی بیش از 25 اینچ عرضه می شود که اگر از من بپرسید عرض بسیار خوبی است، مخصوصاً برای قیمت. دومین حتی قیمت بهتری دارد، از نظر سبک نیز بسیار متنوع است، و با ارتفاع 6 اینچ و عرض 24 اینچ حتی کوتاه تر است! همچنین به رنگ سفید می آید. اما اگر چیزی می خواهید که کمی تزئینی تر به نظر برسد، من آن را دوست دارم #3. و این را دریافت کنید… ارتفاع آن فقط 4 اینچ است اما قطر آن 33 اینچ است. پس در واقع آنقدرها هم کوچک نیست 🙂

1. لوستر Decatur | 2. چراغ لوستر فلزی سفید ویلسون اواسط قرن | 3. چراغ سقفی نیمه برنجی خام

در حالی که معمولاً ما به دنبال روشنایی محیطی بیشتر برای وسایل بالای سر هستیم، وقتی تعداد زیادی لامپ در یک لامپ وجود دارد، لازم نیست نگران نورپردازی مناسب اتاق نباشید. پس بیایید در مورد آن صحبت کنیم اولی. من پتینه و شکل را دوست دارم. بله، آن هم الهام گرفته از وینتیج است، همانطور که بیشتر اینها هستند، اما خوب است. قیمت آن سنگین است، اما برای این نوع پتینه، من شوکه نیستم. از نظر اندازه، حداقل ارتفاع 16.5 اینچ و عرض 42 اینچ است! بنابراین اگر شکل عمومی شماره 1 را دوست دارید اما چیزی مدرن تر MCM (و برچسب قیمت پایین تر) می خواهید، دوم عالی است. من عاشق مواد هستم و هنوز هم آن شکل عالی را دارد. این یکی دارای حداقل ارتفاع 10.6 اینچ و عرض 45.5 اینچ است. وای وای! آخرین مورد ما به طور کامل در این دسته قرار نمی گیرد، اما فقط آن را نادیده بگیرید. این بسیار زیبا، کوچک، و قیمت عالی است. با ارتفاع کمی بیش از 6 اینچ و عرض 18.25 اینچ، یک گزینه عالی برای اتاق با اندازه مناسب است.

READ  چگونه آلبی با تجربه مریدین دنیای (طراحی) را که می خواست ببیند ایجاد کرد ... و شما می توانید بخشی از آن باشید!
عکس توسط کیتلین سبز | از: زیباترین بازسازی آشپزخانه سبز و صورتی که ما در 7 هفته تکمیل کردیم

1. لوستر دو سایه خطی Mid Century | 2. آویز خطی Madera | 3. سیستم تعلیق خطی گریفیث | 4. آویز 2 نور آندره وایت و برنج | 5. دیوارکوب دو مرکزی | 6. نصب دوگانه فلاش اوندو

خوب، حالا که جمع بندی بزرگتر شده است، یک پایان نامه کامل در مورد این خیره کننده ها برای شما نمی نویسم. با این حال، من از اینها سیر نمی شوم. از آنجایی که اینها سایه هایی دارند، می خواهید توزیع نور را در نظر بگیرید. این یعنی #2، #3، و #4 (که در عکس بالا می‌بینید) نور جهت‌دار/وظیفه‌ای بسیار بیشتری نسبت به سایر مواردی که لامپ‌ها در معرض دید بیشتری قرار دارند، خواهند داشت. اما اگر فضای شما نیازی به نورپردازی کامل ندارد، مانند یک اتاق ناهار خوری یا آشپزخانه، هر یک از اینها کاملاً کار می کند. اما واقعاً چقدر منحنی کوچک در آن ناز است #1??

1. لوستر دانا | 2. لوستر هارگرو 10 | 3. لوستر استون | 4. لوستر هاوانا | 5. پایه Flush Glass Globe Camryn XL | 6. FLUGBO | 7. COBE | 8. لوستر کیرا | 9. لوستر سقفی گوی شیشه ای

من بزرگترین و درخشان ترین (به معنای واقعی کلمه) را برای آخر ذخیره می کنم. اگر می‌خواهید با وجود سقف‌های کوتاه، ظاهری لوستر بیشتری داشته باشید، دیگر نگاه نکنید. هیچ یک از اینها بلندتر از 18.25 اینچ نیستند (و اکثر آنها حداقل چند اینچ زیر آن هستند). همه اینها به روش های خاص خود واقعاً خاص هستند و نور فوق العاده ای از خود می دهند! و در حالی که نیازی به انتخاب موارد دلخواه نیست شماره 7 غیرقابل انکار باورنکردنی است (و یکی دیگر از انتخاب های برتر ما بود) و صادقانه بگویم، من کاملاً با آن موافق هستم #9. به Target نگاه کنید که بسیار شیک شده است! من یه دختر بالا و پایین هستم چی بگم 🙂

ما واقعا امیدواریم که این مفید بوده باشد و ساعت ها در جستجوی شما در اینترنت صرفه جویی کرده باشیم. این کار ماست تا بتوانید راحت بنشینید و استراحت کنید. خرید نور مبارک.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط Annie Segal و Marieke Ochtman of ASOM HOME | استایل شده توسط ولیندا هلن، امیلی بوزر، و جولی رز | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ برای قوانین طراحی جدید | از: گشت در این خانه مدرن و متمایل به اواسط قرن طراحی شده توسط ASOM Home + 10 ترفند طراحی قابل دسترس که هر کسی می تواند انجام دهد

دیدگاهتان را بنویسید