در زمانی که برای دومین بار است که به طور کامل یک اتاق نشیمن طراحی می کنم، دیوانه وار عاشق یک میز قهوه خوری شده ام که باز هم “خیلی کوچک” است. جس، “چه چیزی یک میز قهوه را خیلی کوچک می کند؟” خوب، یک میز قهوه باید حداقل نصف طول مبل شما باشد. بنابراین به طور طبیعی، این اندازه گیری کاملاً به مبل شما بستگی دارد. در اولین آپارتمانم، با دو مسئله دیگر سر و کار داشتم – 1. اتاق نشیمن من کوچک و باریک بود و به طور کلی گزینه های زیادی برای اندازه میز قهوه برایم باقی نمی گذاشت و 2. دیوانه وار عاشق آن شده بودم و امنیت داشتم. پوف نیروی دریایی در عکس های بالا و پایین مشاهده می کنید. اوف من مشخصاً در نظر نمی گرفتم که قد پوف من برابر یا بلندتر از اکثر میزهای قهوه باشد… خیلی خوب. اما پس از ساعت‌ها و ساعت‌ها جستجو، آن میز بیضی شکل فلزی کوچک و شیرین به کمک من آمد و قد، شکل و متریالی عالی بود که می‌خواستم به زیبایی پوف را تضاد کنم. بنابراین بله، امروز می خواهم در مورد شگفتی های میزهای قهوه تودرتو و گزینه های متعدد شما در این دسته صحبت کنم! من همچنین می خواهم شما را در مورد وضعیت فعلی میز قهوه راهنمایی کنم زیرا “اوه دوباره این کار را کردم” 🙂

طراحی شده توسط جس بانج | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: تصاحب تغییر شکل: نشان دادن اتاق نشیمن (فضای کوچک) مورد انتظار جس

اما قبل از اینکه خیلی جلوتر برویم، بیایید به سه “قانون” اصلی (یا دستورالعمل های توصیه شده ما، زیرا قوانین همیشه می توانند شکسته شوند) برویم.

قانون شماره 1: می دانم که همین الان این را گفتم اما میز قهوه شما باید حداقل نصف طول مبل شما باشد. ترازو مناسب بسیار خوب به نظر می رسد و احساس می کند. آخرین چیزی که می خواهید این است که یک میز قهوه خانه شما را کوچکتر از آنچه هست نشان دهد. مقیاس برای یک اتاق خوب طراحی شده بسیار مهم است.

قانون شماره 2: میز قهوه شما نباید بیشتر از 4 اینچ بلندتر یا کوتاهتر از بالای کوسن های مبل شما باشد. این به شما فضای زیادی برای بازی می دهد تا من در مورد آن استرس نداشته باشم. فقط مطمئن شوید که از ارتفاعی که فنجان قهوه خود را پایین می گذارید خوشحال خواهید شد:)

قانون شماره 3: 16 اینچ تا 18 اینچ فاصله ایده آل بین مبل و میز قهوه خوری است. فضا را تنگ نکنید! این همچنین به این معنی است که شما می خواهید مراقب عرض میز قهوه خود باشید تا در نهایت با چیزی خیلی بزرگ مواجه نشوید که منطقه را اشغال می کند. این یک نقطه دردناک برای من بوده (و در حال حاضر هم هست) و گزینه های میز قهوه ام را محدود کرده است.

چیزی که من با آن کار می کنم

آیا می دانستم وقتی میز قهوه خانه را خریدم خیلی کوچک است؟ آره. اما می‌دانستم که می‌خواهم دوباره میزهای قهوه‌خوری تودرتو بسازم، زیرا می‌خواستم شکلی گرد داشته باشم و چیدمان نشیمن من نمی‌تواند یک میز قهوه‌خوری گرد بزرگ را تحمل کند. من همچنین صادقانه ظاهر میز تودرتو را دوست دارم زیرا فرصتی برای آوردن مواد، بافت و احتمالاً یک الگوی دیگر است. این میز قهوه قدیمی خاص نیز بسیار منحصر به فرد بود که نمی توان از آن گذشت. من باید حداقل یک ماه آن را در Craigslist دیده باشم و هرگز نتوانم آن را از ذهنم بیرون کنم. در حال حاضر، در حالی که من آن را دوست دارم، رسیدن به “رفیق تودرتو” ایده آل آن به آسانی آنطور که فکر می کردم نبوده است (این فکر زیاد من است که باعث تعجب هیچ کس نشد).

READ  دفتر پروژه ها داخلی را برای مرکز بهداشت روانی در ادینبورگ طراحی می کند

طبیعتا اول با میز فلزی امتحان کردم. وحشتناک نیست اما درست هم نیست. می‌خواهم میز چوبی ستاره باشد و با داشتن میز فلزی روی آن، در صندلی عقب قرار می‌گیرد. اوه، و اگر تعجب می کنید که پوف دریایی محبوب من کجاست، نگران نباشید، در حال حاضر به عنوان زیرپایی صندلی اداری من عمل می کند. آنقدر بلند است که نمی‌توان با میز جدیدم که متأسفانه هنگام خرید آن را هم می‌دانستم لانه کند. اما در مورد پوف، اجازه دهید با اولین گزینه من شروع به بازی کنیم…

گزینه شماره 1: پوف/عثمانی روکش دار

این ایده در حال حاضر به نظر پیشتاز است، اما در حال حاضر تمام چیزی که هست، یک ایده است. به راحتی می توانید ایده های جالبی را در ذهن خود داشته باشید، اما یافتن قطعه «مناسب» که اندازه، رنگ و قیمت مناسبی داشته باشد، آسان تر از انجام آن است (مانند اولین شماره ارتفاع میز قهوه خانه من). و چون من هستم، ممکن است ببینم که آیا می توانم یکی را بسازم یا نه، اما این چالش دیگری را اضافه می کند (چالش پول). من رویای یک پوف سفارشی را در سر می پرورانم زیرا دوست دارم از پارچه طرح دار استفاده کنم. تمام پفک‌های طرح‌دار که می‌توانم بخرم یا هدیه بگیرم، به سادگی سبک من نیستند یا اندازه مناسبی ندارند یا رنگ مناسبی ندارند. آیا گزینه پوف دیگری وجود دارد؟ البته!

من تمایل به استفاده از پف نرم بالش مانندی دارم که ممکن است در اتاقی با خطوط ساختاریافته ظاهری زیبا داشته باشد. با این سبک، من به طور بالقوه می توانم یک دوست بسیار با استعداد، زیبا، باهوش و باحال داشته باشم که می داند چگونه *سرفه* آرلین *سرفه* بدوزد به من کمک کند. آیا فکر می کنید چاپلوسی عمومی روی او کارساز خواهد بود؟ مادران شاغل معمولاً وقت آزاد زیادی دارند تا به دوستان خود در ساخت قطعات دکور کمک کنند، درست است؟ همچنین ممکن است آنقدر که من فکر می‌کنم گران نباشد، زیرا اساساً یک بالش است و یک مبلمان محکم‌تر نیست که به قاب چوبی نیاز دارد. اگر با رنگ ثابت موافق باشم، این یکی نیز کمی ساده تر است.

گزینه شماره 2: بالش های روی هم چیده شده

در آخرین (؟) پست وبلاگم در مورد این اتاق، در مورد تمام گزینه های میز قهوه و فرش که در نظر گرفته بودم و همچنین ایده بالش کف با نمونه های پارچه صحبت کردم. این گزینه همان ایده است، اما من متوجه شده ام که باید در انتخاب الگو بسیار مراقب باشم. من چند قطعه دکوری دارم که نمی توانید در این عکس ببینید (من آنها را برای فاش کردن ذخیره می کنم) که من را از اضافه کردن بیش از یک الگو بسیار عصبی می کند. انگیزه تزئین بیش از حد، با توجه به صدها ایده در سر من، قوی است. مدام به خودم یادآوری می کنم که باید آن را خنک کنم. با تمام آنچه گفته شد، فکر می کنم بتوانم الگویی پیدا کنم که کار کند و رنگ را به ارمغان بیاورد (احتمالاً آبی تیره). زمانی که من در ابتدا ایده بالش طرح دار را داشتم، قصد داشتم دو یا سه الگو را با هم ترکیب کنم، اکنون فکر می کنم فقط یک الگو برای هر دو بالش یا یکی طرح دار و یکی جامد. بعد از اینکه به آرامی از او پرسیدم که آیا او مایل است یا نه، آرلین از لحاظ فنی به او کمک کرد… اما چند هفته پیش که آویز اتاق غذاخوری‌اش را آویزان کردم، از او پرسیدم. این برنامه من نبود که قول می دهم! من نیت پنهانی نداشتم! من هنوز هم ممکن است برخی از آنها را پیدا کنم که دوستشان داشته باشم، اما تاکنون هیچ تاس وجود ندارد.

READ  خانواده بولزا قلعه ای 1000 ساله را به هتل Castello di Reschio تبدیل می کنند

گزینه شماره 3: میز قهوه دیگری

یکی دیگر از گزینه‌های فوق‌العاده، میز قهوه گرد (ish) یا بیضی شکل دیگری است که کوتاه‌تر از میز قهوه من است. در حالت ایده‌آل، این نیز برای افزودن روح و عمق بیشتر به اتاق، وینتج است. گرافیک من از نظر کمدی بد است، اما همانطور که می بینید من به دنبال چیزی سبک تر هستم، شاید با پاها. اندازه تنها بزرگترین چالش من است. پیدا کردن میز قهوه ای که دوست دارم با ارتفاع کمتر از 15 اینچ، قطر کمتر از 24 اینچ (حداکثر)، و نه چندان گران قیمت باشد، یک سفارش بلند است. اما چه کسی می داند! شاید یک روز به زودی گزینه عالی در جستجوی آخر شب Craigslist یا Facebook Marketplace ظاهر شود. هر چیزی ممکن است!

اما در مورد من کافی است و اجازه دهید در مورد شما صحبت کنیم. ابتدا اجازه دهید مطمئن شوید که بدون توجه به اندازه اتاق نشیمن خود، همیشه می توانید میزهای قهوه تودرتو داشته باشید. این فقط برای ساکنان فضای کوچک نیست. در واقع، اگر یک اتاق نشیمن واقعاً بزرگ دارید، این یک مزیت است که بتوانید میزهای قهوه خوری خود را برای پذیرایی از مهمانانی که در مناطق مختلف نشسته اند از هم جدا کنید. حالا که می توانیم همه آنها را داشته باشید، دو نوع وجود دارد – منطبق و غیر منطبق. یکی بهتر از دیگری نیست. این به سادگی ترجیح است. بنابراین، به طور طبیعی، من برخی از گزینه‌ها را در هر دو دسته جمع‌آوری کردم، بنابراین اگر به تنظیم میز قهوه‌خوری نیاز دارید و نمی‌خواهید مجبور به جستجو باشید، امیدوارم این مورد کمکتان کند.

مجموعه های تطبیق

ست های تطبیق به چند دلیل عالی هستند – تصمیم گیری کمتری برای ایجاد “لانه” شما ایجاد می کند و از نظر بصری آرام تر هستند زیرا با یکدیگر متضاد نیستند (مانند یک مجموعه ترکیبی). در اینجا موارد مورد علاقه فعلی من وجود دارد:

1. جداول مورو: ساده، ارگانیک و در عین حال مدرن، و با این همه سبک زیبا به نظر می رسد.
2. میز قهوه تودرتو: اگر می خواهید یک درام کوچک که از نظر بصری خیلی سنگین نباشد عالی است.
3. ست میز قهوه تودرتوی رزین ریخته گری عاج گرد Pompeo: مد روز اما به بهترین شکل و قابل استفاده در فضای باز!
4. میزهای قهوه تودرتو وید: امیلی قبلا از اینها استفاده کرده است و حضوری بسیار زیبا هستند. سنتی مدرن در بهترین حالت آنها در هر سه تن از آن چوب هستند، بنابراین شما می توانید ترکیب و مطابقت یا با یک تن.
5. ست میز قهوه تودرتو Cannellini: یکی دیگر از مجموعه های روند رو به جلو که من آن را دوست دارم. اگر فکر نمی‌کردم کوچیک خیلی کلفت است، آن را برای اتاق نشیمنم می‌گرفتم. همچنین، من تقریبا مطمئن هستم که آنها فقط به عنوان یک مجموعه فروخته می شوند…
6. ست میز کناری و قهوه گرد جواهر: مقرون به صرفه، ناز، و بافت زیاد، چه چیزی را دوست ندارید؟!

READ  Mooradian Studio فضای داخلی بوتیک را با خمیر روزنامه بازیافت شده اسپری می کند

مجموعه های غیر همسان

وقتی داشتم اینها را کنار هم می گذاشتم یاد چند چیز افتادم. قرار نیست همه میزهای قهوه تودرتو باشند. مگر اینکه این مجموعه ای باشد که برای یکدیگر ساخته شده اند، باید مطمئن شوید که میز قهوه خوری اصلی دارای برآمدگی است. این چیزی است که بیشترین لانه سازی را ممکن می کند. همانطور که در زیر می بینید، می توانید میز کوچک خود را بلندتر از میز اصلی داشته باشید، اما پس از آن، میز به یک آویز نیاز دارد. فقط چند فکر قبل از اینکه وارد این ترکیب ها شویم (اندازه گیری ها همه بررسی شده اند:))

1. میز قهوه آوگی چوب بلوط + میز کناری پایه گرد قهوه ای ویلی زغالی: من ظاهر کلفت مدرن را دوست دارم و این باعث می شود فکر کنم شاید به جای میز بیضی “بزرگتر” خود فقط به یک میز پایه کوچکتر نیاز دارم. میز قهوه در واقع دارد یک رفیق تودرتوی همسان در صورتی که شما آن نگاه را ترجیح می دهید
2. میز قهوه بلغور جو دوسر بیضی زکه + پوف سیاه بوکل: ساده، شیک، و مقرون به صرفه!
3. میز قهوه گرد الینگتون + اولیویا دور پوف: بازیگوش با آن عثمانی زیبا و زنگ زده (که در واقع به دو بالشتک طبقه تقسیم می شود!)
4. میز قهوه خوری پایه گرد حجمی + پوف جوت مدرن Hopedale: این حس یک فضای ارگانیک تصفیه شده است، درست است؟ همچنین این قیمت ها هم بد نیستند.
5. میز قهوه میری + پوف شطرنجی مربع عاج و زنگ: برای ظاهری مدرن تر، این عالی است. در حالی که پوف کمی بیشتر مد شده است، آن میز قهوه از نظر سبک مدت زیادی دوام خواهد آورد.
6. میز قهوه گرد چوب بلوط و مرمر ادای احترام + میز کناری کاسیوس: اوه من واقعا این یکی را دوست دارم. بسیاری از مواد مختلف. درشت و در عین حال ظریف عالیه:)

امیدوارم این یک مطالعه سرگرم کننده باشد که شما را به فکر دنیای وحشی میزهای قهوه تودرتو انداخته باشد و اگر به یکی نیاز داشتید، شاید آن را پیدا کرده باشید! برای من در ادامه سفر آرزوی موفقیت کنید 🙂

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط جس بانج | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: Makeover Takeover: Jess’ Long Waited (Small Space) Living Room Reveal

دیدگاهتان را بنویسید