این استودیوی طراحی در ورشو، لهستان که توسط Justyna Fałdzińska و Miłosz Dąbrowski تأسیس شده است، چشمان من را به خاطر ظروف پر جنب و جوش و پرینت سه بعدی آنها جلب کرد. من یاد گرفتم که پایداری اولویت بالایی برای طراحان است، بنابراین آنها فقط از مواد کمپوست پذیر یا بسیار قابل بازیافت استفاده می کنند. از گلدان‌ها تا مجسمه‌ها، توتم‌ها گرفته تا شمع‌دان‌ها، هر قطعه بر اساس نیاز تولید می‌شود، که به معنای ذخیره صفر و ضایعات صفر است.

ظروف پرینت سه بعدی رنگارنگ

ظروف پرینت سه بعدی رنگارنگ

ظروف پرینت سه بعدی رنگارنگ

مرکز چمن بافته شده

من به این زودی برای عروسی یا شام فانتزی بزرگی که نیاز به وسایل اصلی داشته باشد برنامه ریزی نمی کنم، اما نمی توانم از گلفروشان مدرن الهام بگیرم، یعنی خانم های پشت سر استودیو موندین، یک استودیوی طراحی گل مستقر در سانفرانسیسکو که ایجاد می کند. خلاقیت های گلی بسیار متحرک و عمدی. وقتی شروع به دنبال کردن بسیاری از حساب‌های IG گلفروشی می‌کنید (این کار آسان است، زیرا چه کسی دوست ندارد گل‌های زیبا در خوراک خود قرار داده شود؟)، متوجه گرایش‌ها و سبک‌های مشابه زیادی می‌شوید، اما Studio Mondine از ماندن در هر یک از آنها منحرف می‌شود. جعبه خاص همانطور که آنها به طور مداوم در حال تکامل و ظرافت سبک خود هستند (من عاشق کاری هستم که آنها در حال حاضر با علف های بافته شده و برگ های نیلوفر آبی انجام می دهند). دفعه بعد که در یک هتل مناسب هستید یا آخرین ها را بررسی می کنید عروسی ووگ ویژگی، اسکن سریع اعتبار گلفروشی را انجام دهید – ممکن است متوجه شوید که از طرفداران Studio Mondine نیز هستید.

READ  ده آشپزخانه L شکل با فضای آشپزخانه گسترده

(PS: آنها همچنین یک کتاب نوشته اند به نام Ikebana Unbound، کتابی زیبا که پر از الهام است، حتی اگر به این زودی گل نزنید.)

عروس با دسته گل مدرن

علف های بافته شده روی میز

نصب گل های بزرگ در عروسی

نمایشگاه باغ گیاه شناسی نیویورک

به دنبال تم گل در اینجا، من به شدت توصیه می کنم اگر می توانید در نمایشگاه ارکیده باغ گیاه شناسی نیویورک امسال شرکت کنید، ببینید. معمار منظر و هنرمند لیلی کوونگ، محوطه را به سرزمین عجایب ارکیده های رنگارنگ، عجیب و غریب و به زیبایی جذاب تبدیل کرده است و به بازدیدکنندگان آرامشی طبیعی از شلوغی شهر ارائه می دهد. کوونگ با الهام از میراث خود در طراحی فضا، ظاهراً تصاویر را از طومارهای چینی بیرون می کشد و وارد دنیای واقعی می کند. این نمایش که اکنون در بیستمین سال خود قرار دارد، تا 23 آوریل 2023 در معرض دید عموم قرار دارد.

نمایشگاه باغ گیاه شناسی نیویورک

لیلی کوانگ

هنر کاغذ آبرنگ

چه می توانم بگویم؟ حدس می زنم بهار روی مغزم است! برخلاف گلچین های قبلی من، هنر کاغذی هنرمند دانمارکی Silke Bonde برای همیشه ماندگار است. من از کشف روش‌های مختلفی که هنرمندان تا کردن کاغذ را در آثار خود می‌گنجانند لذت می‌برم و به‌ویژه دوست دارم که Bonde در هنر آبرنگ در آثارش تا می‌کند.

هنر کاغذ آبرنگ

هنر کاغذ آبرنگ

در نهایت، من فقط قصد دارم این ویدیو را برای شگفتی بی پایان شما اینجا بگذارم…

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

READ  معماران Schemata آرایشگاه LIM را برای یادآوری یک مرکز صنعتی طراحی می کند

دیدگاهتان را بنویسید