بدون سیستم هرج و مرج وجود دارد. و در حالی که من به طور فزاینده ای به مد فانتزی (همه گیر + کار از خانه در مزرعه گل آلود + دور شدن از لس آنجلس + به ندرت خانه را ترک می کنم) هستم، هنوز به سیستمی بهتر از دو قفسه چرخشی و یک کمد نیاز دارم. من به طور عجیبی هنوز سه لباس در روز می پوشم – لباس تمرین + لباس های کاربردی راحت + ست لباس خواب. و به طرز عجیبی من در اینجا به لباس های بیشتری نسبت به لس آنجلس نیاز دارم – نه از نظر کمی، بلکه از نظر تنوع زیرا ما فصل داریم. و گل و لای من چیزی به نام “گیج ژاکت” دارم – و در هر روز سه کت مختلف می پوشم – پشم گوسفند زیبا، کت بارانی، پارکی سبک که همچنین می تواند باران را دفع کند – ناگفته نماند که اگر بخواهم بیشتر در کنار هم به نظر برسم و جذاب. چکمه‌ها هم همین‌طور – من چکمه‌هایم را برای روزهای سرد اما خشک، روزهای سرد اما گل‌آلود، روزهای گرم اما گل‌آلود، و در نهایت روزهای گرم (ش) و خشک (آنها زیبا هستند) دارم. آب و هوا باعث می شود که شما به سادگی به گزینه های بیشتری برای استفاده روزمره نیاز دارید. صرف نظر از اینکه هر چند وقت یکبار لباس می پوشم، به چیزی بهتر از این دو قفسه ی ژانکی نیاز داشتم. و در حالی که ما به چیزی شیک نیاز نداشتیم، نمی‌خواستم کوته فکر باشم و در مورد نحوه استفاده از کمدمان یا اینکه شخص دیگری ممکن است از آن استفاده کند (اگر هرگز بفروشیم) فکر نکنم. اینجا جایی است که ما در حال حاضر هستیم:

من کار کرده ام کمدهای کالیفرنیا در خانه ما در لس آنجلس و رک و پوست کنده خدمات مشتری، تخصص و محصول آنها را دوست داشتم. همچنین یک واقعیت جالب – تیم Oregon CC 100% زن هستند که دانستن آن بسیار خوب است. بنابراین امی بودی (یکی از طراحان اصلی کمد لباس آنها) با من در خانه ملاقات کرد و همه این سؤالات را از من پرسید تا به راهنمایی عملکرد کمد کمک کنم. گنجه (و وقتی صحبت از کمدها می شود، سرنخ های عملکرد شکل می گیرند). آنها اطلاعات شما را می گیرند و طرحی را به شما ارائه می دهند (این سرویس کامل است). اینها همه سؤالاتی در سبک زندگی هستند که مشخصاً با نحوه زندگی شما بسیار شخصی هستند. من و برایان هر دو طرف درهم و برهم هستیم، بنابراین به کمک بیشتری نیاز داریم تا مطمئن شویم که آن را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم که نگهداری آن آسان باشد و چیزها به راحتی کنار گذاشته شوند (مثل بچه‌های واقعی – بد است).

  1. به طور متوسط ​​در روز چه می پوشید؟ من: لباس برای سگ‌بازی/تفریحی، پس اگر عوض کنم تا مردم بیایند و بعد برای شلیک کردن (فعالیتی که هفته‌ای دو بار انجام می‌شود) شلوار «سخت‌تر» (شلوار جین اگر راحت باشد) و زیباتر می‌پوشم. سویی شرت. سپس لباس خواب – و من فقط ست می پوشم.
  2. اگر یک فضای مشترک است، نسبت وسایل ترکیبی شما چقدر است؟ (50/50، 70/30 و غیره)  اجازه دهید که “املاک” کلی هر کاربر در گنجه را تعیین کند. ما احتمالاً 70 (من) / 30 (بری) هستیم.
  3. آیا دوست دارید آویزان کنید یا تا کنید؟ این سخت است زیرا گاهی اوقات این همان چیزی است که شما به آن عادت دارید. به عنوان مثال، ما هرگز یک کمد دیواری نداشتیم، مگر در اجاره‌ای که در سال گذشته داشتیم، که فقط چهار میله بزرگ بود (خانه کوهستانی بیشتر شبیه یک گالری است، اما از نظر فنی می‌توان وارد آن شد) بنابراین من هرگز فضای کافی برای آن را نداشتم. شلوار جینم را آویزان کن این همه باید بگویم از آنجایی که من از بخار دادن یا اتو کردن متنفرم، دوست دارم بیشتر تاپ هایم (نه تی شرت) را آویزان کنم اما شلوارم را نه. من همچنین دوست دارم یکشنبه‌ها در حین تماشای تلویزیون با بچه‌ها لباس بشویید، بنابراین تا کردن لذت بیشتری نسبت به آویزان کردن آویز دارد. برای ما، فضای آویزان “بالا” کافی می‌خواستیم، اما کشوها و قفسه‌های بیشتری را ترجیح می‌دهیم.
  4. چند چیز “بلند” دارید – لباس یا کت؟ من فقط حدود 10 لباس بلند دارم اما 7 مانتو بلند نسبتا حجیم دارم. برایان 1 کت و شلوار و 1 کت بلند دارد که هرگز آنها را نمی پوشد اما آرزو دارد دوباره در ماه دسامبر در نیویورک بپوشد.
  5. آیا دوست دارید کفش های خود را به نمایش بگذارید؟ میخواهی آنها را ببینی؟ این یک نه آسان برای ما بود و من از بهم ریختگی متنفرم (چون من آن را ایجاد می کنم) بنابراین نمی خواستم یکی از آن قفسه های کفش فانتزی از کف تا سقف با چراغ های فانتزی وجود داشته باشد. من یک “آدم کفش” نیستم که طعنه آمیز است، زیرا پاهای من به شدت غیرجذاب است (اشکال ندارد، خجالت نمی کشم، فکر می کنم خنده دار است) بنابراین فکر می کنید من می خواهم آنها را بپوشانم. اما فکر می‌کنم کفش‌های بامزه‌ای که می‌خواهید به نمایش بگذارید، کفش‌های ظریفی هستند که نمی‌توانم بپوشم، زیرا آنها واقعاً گوش‌های من و انگشتان سوسیس رنگ پریده یا نارنجی من را برجسته می‌کنند. آنها خیلی خاص هستند!
  6. چه مقدار از لباس های خود را می خواهید ببینید و چند “گام” را می خواهید برای به دست آوردن لباس بردارید؟ ابتدا فکر می‌کردیم همه چیز را دور از چشم می‌خواهیم، ​​اما متوجه شدیم که A. خسته‌کننده به نظر می‌رسد و B. تا حدی آزاردهنده است که هر روز باز شود. به علاوه پوشاندن همه اینها هزینه زیادی را به همراه دارد و در حالی که ما در این زمینه شریک بودیم، نمی خواستیم حریص باشیم. ما بودجه ای داشتیم که سعی می کردیم آن را تامین کنیم.
  7. چگونه می خواهید جواهرات خود را به نمایش بگذارید؟ من جواهرات زیادی ندارم (فکر می‌کنم یک چیز حسی دارم زیرا بلافاصله آن را در می‌آورم و جاهایش را می‌گذارم. بنابراین فکر می‌کنم برخی از قلاب‌ها خوب هستند، اما به کشو نیازی نداریم.
  8. آیا به یک آینه تمام قد در کمد نیاز دارید؟ بله، اما خواهیم داشت این بزرگ از Rejuvenation در اتاق خواب ما (نورپردازی بهتر برای پست های مد)، اما یک آینه تمام قد هنوز در اینجا خوب است (اگر بخواهم در آن عکس بگیرم فقط نور پس زمینه فوق العاده ای دارد).
  9. آیا می خواهید یک مانع در کمد وجود داشته باشد، یا اگر املاک و مستغلات تنگ است، باید به حمام، اتاق خواب یا اتاق لباسشویی منتقل شود؟ ما امیدواریم که در اینجا مانعی داشته باشیم و در حالت ایده آل در اطراف شناور نباشیم 🙂
  10. آیا چیزهای غیر پوشاک دیگری که ترجیح می دهید در کمد لباس وجود دارد؟ (توشه، بخارشو و …) جواب منفی! چمدان‌هایمان را جای دیگری نگه می‌داریم و من از بخارشوهای کوچک استفاده می‌کنم، نه فول سایز. کلاه … من چند کلاه دارم که نگهداری آنها سخت است!

دو نکته اضافی از کمدهای کالیفرنیا: باز شدن در کجاست؟ اجازه دهید تعیین کند که کشوها، سطل ها و/یا سبدها کجا فرود می آیند. کشوها و سطل ها/سبدها زیباترین مواردی هستند که می توان به آنها نگاه کرد و در صورت باز شدن بهترین عملکرد را خواهند داشتدر داخلراهروی در (مثلاً در کمد دیواری.) برای ورود به اتاق، سعی کنید وسایلی را در امتداد دیوارهایی که بیشترین عمق را دارند (و ترجیحاً دور از درگاه) آویزان کنید.

READ  The Link Up: لباس 24 دلاری دنج Em's Kids Won't Off، عینک شیک Mal's Coup و شلوار مورد علاقه ما

اگر فضای کافی در کمد برای تمام لباس‌هایتان ندارید، به همراه لباس‌های زیر روزانه‌تان، آنچه در فصل است را در اولویت قرار دهید. از یک کمد در اتاق خواب برای وسایل خارج از فصل استفاده کنید و چند سطل و/یا کشو در کمد برای لباس‌ها، سوتین و جوراب‌ها رزرو کنید تا بتوانید به جای پینگ‌پنگ کردن در کمد، یک جا در کمد خرید کنید. حمام به اتاق خواب، به کمد، به اتاق خواب … شما ایده.

بنابراین فرآیند این است – آنها برای اندازه گیری به شما مراجعه می کنند، شما صحبت های طولانی در مورد پایان و سبک دارید (که بهتر است در نمایشگاه آنها انجام دهید تا بتوانید واقعاً همه چیز را تجربه کنید) سپس طراح شما به آن ضربه می زند و طرح را به شما ارائه می دهد. . این فوق العاده است. یک بار دیگر من به شدت تحت تاثیر سرعت، دانش و تخصص آنها قرار گرفتم. هنگامی که شما فقط طراحی فضای ذخیره سازی را در تمام روز مانند آنها انجام می دهید، چنین تخصص هایی را به ارمغان می آورند که عملکرد و لذت طولانی مدت را تضمین می کند.

نسخه A – قفسه بندی باز با منطقه سقوط

بنابراین امی (جادوگر کمد ما) هفته بعد دو گزینه فرستاد و ما بسیار هیجان زده شدیم.

این نسخه دارای تقارن زیادی است. آینه در وسط (با چکمه های بلندتر پشت آن). در این نسخه (و بقیه که فکر می کنم) من سمت چپ و پشت را می گیرم، برایان سمت راست و چند کشو در امتداد پشت می گیرد. قبل از اینکه فکر کنید من به نوعی دارم برایان را می چرخانم (که به معنای واقعی کلمه هرگز اتفاق نمی افتد)، برایان به تعداد کمی لباس که دارد افتخار می کند. بنابراین بله، ما هر دو به سرعت توافق کردیم که من فضای بیشتری نسبت به او داشته باشم.

READ  Intg سالن بانک کره ای را با "اتاق جلسه شناور" طراحی می کند

این نسخه برای هر دوی ما یک “منطقه رها کردن” ایجاد می کند – برای خالی کردن جیب ها و پرتاب کیف های خود. ما متقاعد نشده بودیم که آنها را زیبا نگه داریم و توجه زیادی را به خود جلب کنیم.

فکر می‌کنم بازخورد ما برای این نسخه نیز این بود که برایان چیز زیادی برای آویزان کردن ندارد، بنابراین او قفسه‌های بیشتری می‌خواست تا جای آویزان.

نسخه B – همه محصور شده است

حالا این نسخه بر اساس درخواست اولیه ما بود که نتوانیم تا حد امکان آشفتگی را ببینیم. به محض اینکه دیدیم چه شکلی است، اگرچه تصمیم گرفتیم که آنها درست می‌گویند – که فرآیند “دو مرحله‌ای” آزاردهنده خواهد بود و این از نظر بصری کمتر خوشایند است.

نسخه C (نسخه نهایی)

بنابراین امی از بازخورد ما استفاده کرد و نسخه نهایی را انجام داد.

این برای ما عالی بود – ترکیبی زیبا از آویزان، قفسه بندی و کشو.

قفسه های سمت چپ به دلیل خروجی باید به عقب بروند، اما به جای آن چوب را می بریم تا پریز را نمایان کنیم و یکپارچه کنیم. ما آن را آنجا نگه داشتیم زیرا من زیاد از بخارپز استفاده می کنم بنابراین باید آن را به راحتی به برق وصل کنم. فضای زیر قفسه ها برای یک مانع است – من تازه خریدم این یکی، که مسلماً اکنون که آمده ممکن است خیلی بلند باشد – نه به این دلیل که جا نمی‌شود، ابعادش خوب است، اما آنقدر عمیق است که اگر می‌خواهید چیزی را که در پایین انداخته‌اید بیرون بیاورید، باید بردارید. همه چیز تمام شد و یک آشفتگی بزرگ ایجاد کرد. خواهیم دید که آیا این خیلی ما را آزار می دهد یا مشکلی ندارد.

READ  یک مدیر بازاریابی سابق اسرار دستیابی به بهترین معامله را در مورد مبلمان فاش می کند

در این نسخه، قسمت پایینی برای 16 جفت کفش و بدیهی است که فضای بیشتری برای کفش های فصلی در قسمت پایینی قسمت های آویزان یا بالای قفسه ها (مانند سطل کفش تابستانی) وجود دارد. و باز هم چکمه های بلندم (که خیلی دارم) پشت آینه است.

در این نسخه، برایان بخش “تمام قد” خود را ندارد، اما من مقدار زیادی از آن را دارم، بنابراین او هر چیزی را که تمام قد باشد (احتمالا فقط یک کت زیبا و تنها کت و شلوارش) را روی دیوار پشتی می اندازد. .

ما چوب طبیعی سبک را انتخاب کردیم – بیشتر به این دلیل که آن را دوست داشتم کمد جوی و احساس می کرد که بیشترین گرما را دارد (اما آنها دارای تناژهای مختلف یا چوب یا رنگ های نقاشی شده برای انتخاب هستند).

بنابراین ما این طرح را تایید کردیم (و بسیار هیجان زده هستیم).

The post طرح کمد اولیه ما + نکاتی در مورد طراحی کمد لباس برای نحوه لباس پوشیدن ظاهر شد اولین بار در امیلی هندرسون.

دیدگاهتان را بنویسید