او امروز یک پست بزرگ است – پر از کمدهای قدیمی، یک “حاشیه” کاشی (!!)، و یک وان پا پنجه ای. امروز ما طرح رسمی طراحی حمام مشترک بچه‌ها را برای شما داریم و اکنون که 2 ماه از استفاده فاصله دارد (ACK) می‌توانم از نزدیک به شما بگویم که بسیار عالی خواهد بود (برای دیدن نگاه‌های پنهانی به آن بروید). در سالن طبقه دوم است که یک دختر 6 ساله و پسر 8 ساله مشترک هستند که نمی دانند مادرشان چقدر روی این حمام برای آنها عرق ریخته است. هر دوی آنها در مورد “سبز” به توافق رسیدند و ما از اینجا شروع کردیم…

حمام اصلی

حمام طبقه بالا قبل از آخرین بازسازی خود در دهه 80 یا 90 چیدمان خوبی داشت، که ما توانستیم با آن کار کنیم… هدف از بازسازی حمام همیشه این است زیرا به محض اینکه شروع به جابجایی لوله کشی می کنید بودجه شما ضربه خوبی می گیرد، بنابراین ما هیجان زده شدند آنها آن را در دهه 90 بازسازی کرده بودند و کار با سلیقه ای انجام دادند. مسلماً این حمام می‌توانست به‌روز شده باشد، اما وقتی از نزدیک نگاه کردیم، برخی از مشکلات کیفی در نصب کاشی وجود داشت (بسیار مهم نیست، اما یک مشکل بزرگ ARCIFORM) و برای من خودخواهانه می خواستم با بقیه خانه همراه شود. وقتی متوجه شدیم که کل خانه قرار است برای تمام لوله‌کشی‌های برق و لوله‌کشی جدید تخلیه شود، احساس کردیم که این اتاق نیز باید به روز شود. من صادقانه می گویم که این تصمیم برای زمین نیست، اما این همان کاری است که ما می خواستیم انجام دهیم. فقط حس نمی کرد کیفیتش مثل بقیه ی خانه باشد. امیدوارم همه ما بتوانیم موافق باشیم (ha) که تصمیم درستی گرفتیم.

ما طرح یکسانی را با A. save money و B. حفظ کردیم زیرا آن را دوست داشتیم.

ما همچنین احساس کردیم که داشتن یک حمام و دوش جداگانه جذاب است (و ترجیح من) و برای دو کودک مناسب به نظر می رسد (حتی اگر آنها همزمان حمام نمی کنند – ما این حمام را زمانی که بچه ها 4 و 6 ساله بودند طراحی کردیم خیلی خنده دار است. اکنون که آنها 6 و 8 هستند، از دوران حمام یا دوش مشترک خارج شده ایم). من یک اتاق دوش سرپوشیده و یک وان مستقل را دوست دارم، بدیهی است – نه تنها از نظر بصری جالب‌ترین است، بلکه احساسی قدیمی و شیرین دارد.

ما توانستیم توالت، سینک پایه، و کابینت دارو را نجات دهیم و اهدا کنیم و در حال استفاده مجدد از وان در جایی خاص هستیم که بی صبرانه منتظرم تا در مورد آن به شما بگویم (شامل شلنگ و فرو رفتن سرد است).

طرح

از آنجایی که ما هیچ وسیله و لوله کشی را جابه جا نمی کردیم، تمرکز بر طراحی زیبایی در مقابل طراحی چیدمان باقی مانده بود. می‌دانستیم که می‌خواهیم کمی عجیب و غریب باشد، اما همچنان ساده، دلپذیر و آرام باشد. بچه ها روی رنگ اصرار داشتند، بنابراین ما این سبز تیره را که هر دو دوست داشتند، آوردیم.

با در دست داشتن لیست آرزوهای ما، ARCIFORM با دور اول طرح ها بازگشت. می دانستم که می خواهم این پیکت کشیده را از آنجا انجام دهم پرت + لارسون زیرا از الگوی الماس در پنجره های اصلی تقلید می کند.

دور اول طرح ها

کاشی های زیادی به آن شکل قلاب بود که احساس کردم الگوی الماسی پنجره های اصلی طبقه دوم را تقلید کرده است. پنجره‌های این اتاق ساده و در سمت کوچک‌تر بودند، بنابراین برنامه‌هایی برای شخصی‌سازی آن‌ها برای خاص‌تر شدن داشتیم.

READ  4 تغییر کوچکی که رایان می خواهد در اتاق نشیمن/ناهارخوری خود ایجاد کند (و او افکار شما را می خواهد!)

از دور اول طرح ها چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود داشت، اما ما می خواستیم و نیاز به تغییر چند چیز داشتیم. این معمولی است…بنابراین اغلب چیزی که در چشم ذهن شما فوق‌العاده به نظر می‌رسد، اما وقتی روی کاغذ (یا کامپیوتر) قرار می‌گیرد نمی‌افتد، بنابراین این روند رفت و برگشتی از طرح‌ها و رندرها بسیار مفید است.

بحث پنجره سفارشی

پنجره سمت چپ اصل برای خانه نیست، اما چوبی واقعی از دهه 1990 است که آنها بازسازی کردند (فکر می کنیم) و در شرایط خوبی قرار دارد. آنها ممکن است وان پشت وان را اضافه کرده باشند زیرا از نمای بیرونی کمی ناخوشایند است (اما در آن روز معمارانی وجود نداشتند که به راهنمایی این تصمیمات کمک کنند، بنابراین شاید این مکان اصلی از سال 1910 بود). همانطور که ما در حال طراحی این اتاق بودیم، من واقعاً می خواستم پنجره های بزرگتر بهتری داشته باشم (این یک الگوی با من است) و می خواستم آنها با چوب پنجره های اصلی که نگه می داشتیم مطابقت داشته باشند. آنه به طراحی این پنجره های خیره کننده در رندرها کمک کرد و من بدیهی است که آنها را تأیید کردم. ما آنها را فرستادیم تا توسط شرکت دیگرشان نقل قول شود همه کاره، چه کسی آنها را برای مطابقت با نسخه اصلی اجرا می کرد. ما می دانیم که ویندوزهای سفارشی فوق العاده می توانند بسیار گران باشند، بنابراین وقتی هر کدام 5 هزار دلار بازگشتند، نباید تعجب می کردیم. بنابراین 10 دقیقه در مورد آن فکر کردیم و متوجه شدیم که این اتاق در هر صورت زیبا خواهد بود و ما به سادگی 10 هزار دلار در بودجه نداریم که بتوانیم برای پنجره های حمام کودکانمان خرج کنیم. بنابراین، در حالی که از رفتن آنها ناراحت بودم، و فکر می‌کنم اتاق با آنها زیباتر می‌شد، به سادگی نمی‌توانستیم این کار را انجام دهیم. همچنین در حال نصب ویندوزهای جدید نیز رایگان نیستند – بنابراین 1000 دلار دیگر تا 2500 دلار نیروی کار برای بازسازی دیوار برای رسیدگی به پنجره های بزرگتر و سپس نصب آنها هزینه می شود. هیچ پنجره جدیدی در این اتاق وجود ندارد (و بله، گاهی اوقات پشیمان می شوم که یک پنجره با تصویر الماس قدیمی برای پشت وان حمام پیدا نکردم، مانند چند فضای دیگر – اوه خوب).

طاقچه وان حمام

ما همچنین کاشی را تا ارتفاع یک نرده چوبی پایین آوردیم (حدود 3/4 از دیوار). ما احساس کردیم که این فقط آن را از هم پاشید و به ما این امکان را داد که در قسمت های خاصی از اتاق یک ریل میخ داشته باشیم.

بله، یک حاشیه کاشی در پایین وجود دارد، تقریباً مانند یک قرنیز … اما با دندان 🙂 من این ایده را یک سال و نیم پیش به ذهنم رساندم – کف را کمی به دیوار بالا بیاورم و کمی هوس به آن بدهم. . گاهی اوقات می ترسم که برخی از ایده های اولیه من اکنون در خانه دیگری زندگی می کنند، اما گاهی اوقات بسیار هیجان زده هستم که برخی اتاق ها با برخی خطرات خاص تر به نظر برسند. حضوری ما آن را دوست داریم (سر به استوری های اینستاگرام برای بررسی آن).

READ  هشت فضای داخلی که در آن چوب برفکی بافت طبیعی ایجاد می کند

حالا که دارم به طاقچه با پرده ها نگاه می کنم، به نظر می رسد که آنجا شلوغ خواهد شد، هوم، اما من همیشه می توانم پرده را بردارم. می‌توانستم آن را بدون محفظه اطراف دهانه باز نگه دارم تا طاقچه ایجاد شود، اما از ایده کمی دنج‌تر بودن آن خوشم می‌آید. ما خواهیم دید 🙂 در حال حاضر آن پرده فوق العاده خسته کننده به نظر می رسد، اما من برنامه هایی برای آن دارم تا آن را سرگرم کننده و غریب کنم.

اتاق دوش

غرور قدیمی

ما در مورد قوانین طراحی و اینکه چگونه گاهی اوقات نیاز به شکستن آنها دارید، زیاد صحبت می کنیم. این به این دلیل است که وقتی درست انجام شود، انتخاب طراحی غیرمنتظره می تواند همان چیزی باشد که کل طراحی را خاص می کند، احساس GAH! بنابراین، همانطور که گفته شد، ما این قفسه سینه قدیمی را داریم و همانطور که می بینید در طول سال ها مورد علاقه و استفاده زیادی در خانه ما قرار گرفته است. این کاج است، با سوراخ های کلید کوچک شیرین و به هر دلیلی، یک سال پیش تصمیم گرفتم آن را تبدیل به غرور خود کنم. خیلی دوست داشتنی خواهد بود، اگر نه کمی غیر عملی (نه یک تن ذخیره سازی) اما آنها زنده خواهند ماند.

اکنون ممکن است برخی از شما با چیزی که در شرف دیدن هستید مشکل داشته باشید … پس خودتان را آماده کنید. ما جیمی را از الگوی ARCIFORM فضایی برای یک سینک در زیر سوار کردیم، یک سوراخ در بالای کمد ایجاد کردیم، و یک سینک را از زیر مهار کردیم. قول میدم ارزششو داشته باشه!!! ما استفاده کامل از کشوی بالا و 1/2 کشوی دوم را برای قرار دادن سینک و لوله کشی از دست خواهیم داد، اما همچنان برای اقلام روزمره در کناره کشوهای دوم و پایین انباری خواهیم داشت. امیدوارم. واقعاً بچه ها چقدر فضای ذخیره سازی نیاز دارند؟

یکی از چیزهایی که ما در مورد این قطعه دوست داریم گوشه های منحنی و لبه های اریب است و ما می خواستیم راهی برای حفظ آن نمایه پیدا کنیم. با یک ایده هوشمندانه و جالب وارد آن شوید. او پیشنهاد کرد که بالای اصلی را نگه داریم و یک قسمت بالای سنگی با همان گوشه‌های منحنی و لبه‌های اریب اضافه کنیم، اما 1/2 اینچ درج شده و جلوه‌ای پلکانی/ یک لحظه طراحی RAD اما ظریف را ایجاد می‌کند. من همچنین واقعاً می‌خواستم در جایی در این خانه سنگی به پا کنم، زیرا به‌طور کلاسیک «خانه‌ی مزرعه‌ای انگلیسی» است و این حمام تنها حمامی بود که از نظر سبکی منطقی بود (اما ما در این مورد جلو و عقب رفته‌ایم).

از آنجایی که قسمت بالایی آن بسیار خاص است، احساس می‌کردیم که پشت آن نیز باید باشد، در ابتدا طراحی آن به اندازه طول روشویی با یک طاقچه منحنی کوچک در بالا در بالا به این صورت بود…

کاملاً درست به نظر نمی رسید، بنابراین برایان در طی یکی از جلسات طراحی ما یک ایده عالی داشت که همه موافق بودند که کار می کند … بنابراین این طرح نهایی بک اسپلش است … خاص، منحصر به فرد، و با خطوط اتاق بسیار بهتر کار می کند. ما این هفته یک پرچم قرمز لحظه‌ای داشتیم که باید ضربه‌های سنگی را از بین ببریم زیرا ممکن است شیر ​​دیواری را بیش از حد به بیرون پرتاب کند، اما جیمی دوباره اندازه‌گیری کرد و همه ما خوب هستیم. مطمئناً می‌توانستیم شیر آب را مستقیماً از کاشی بیرون بیاوریم، اما به این ترتیب بیشتر شبیه یک حوض است، مانند یک قطعه پیدا شده.

READ  The Link Up: طراح Emily's Clog Dupes، مجموعه ای از YouTube که به طور غیرمنتظره ای دوستش داریم، و راحت ترین لباس بدن ما در این هفته

سنگ برای بالا و پشت اسپلش آرامش زیبایی است سنگ مرمر کاررا از BEDROSIAN. ما در مورد نوع ماده ای که باید استفاده کنیم به عقب و جلو رفتیم و در نهایت تصمیم گرفتیم اگرچه این یک ماده طبیعی است که نیاز به مراقبت و نگهداری دارد، سنگ مرمر واقعاً بهترین ظاهر را دارد. من می خواهم به شما هشدار دهم که فضای پیشخوان بسیار کمی وجود دارد. ما قصد داریم چند جا لیوان دیواری قدیمی برای مسواک/خمیر دندان اضافه کنیم و الیوت ممکن است وقتی بزرگتر شود به یک روشویی در اتاقش نیاز داشته باشد. احتمالاً یک قفسه قطار برای بالای توالت برای اضافه کردن فضای ذخیره‌سازی نیز تهیه کنید.

کابینت پزشکی/آینه

روشی که آنها در پشت دیوار روشویی قاب می‌کردند فقط یک کابینت دارویی با عرض 14 اینچ را مجاز می‌کرد و ما نمی‌خواستیم مجبور به قاب‌بندی و خشک‌کاری مجدد شویم (و تعداد کمی از کابینت‌های دارویی به این پهنا وجود دارد) بنابراین آن را حذف کردیم و یک دارو پیدا خواهیم کرد. آینه با آن همراه باشید.

هیئت محصول طرح کودکانه طراحی

1. دیوارکوب دو نوری فیرویو | 2. ایست مورلند 4 اینچی فیتر نیمه فلاش فیکسچر | 3. توالت کوهلر کاترین | 4. شیر آب دیواری تولسون | 5. جا دستمال توالت تولسون | 6. تولسون تک هوک | 7. صفحه کلید فشاری لوئیس | 8. وان پنجه ای دو سر | 9. نوار حوله تکی تولسون | 10. کاشی پیکت بزرگ

روشنایی و لوله کشی همه از جوان سازی و من عاشق این هستم که این خط تولسون چقدر بازیگوش است (در حالی که هنوز محکم است). وان نقره ای نیست – برنجی است. ما یک شاه ماهی در کف حمام، یک شش گوش در کف دوش، و یک حلقه دراز در سراسر (به رنگ سبز و سفید) داریم. همه از پرت و لارسon.

من عاشق ترکیب شدن آن هستم و چند عنصر طراحی شگفت انگیز دارم.

آن مرز شخصاً یک لحظه شگفت‌انگیز و در عین حال ظریف است که من بسیار خوشحالم که انجام دادیم. من تقریباً چند ماه پیش آن را رد کردم، نگران بودم که این حمام واقعاً متفاوت از بقیه باشد، اما کاشی و لوله کشی همه با هم کار می کنند، بنابراین انجام چنین عنصری فقط برای حمام بچه ها سرگرم کننده است.

احساس می‌کنم خیلی چیزها را به شما نشان داده‌ام، اما نگران نباشید – باز هم، ما چند عنصر شگفت‌انگیز داریم. علاوه بر این، من مطمئن هستم که بسیاری از شما بسیار کنجکاو خواهید بود که آیا کل این مرز کاشی واقعاً IRL کار خواهد کرد یا خیر. در اینجا باید برخی از ریسک‌های طراحی را بپذیریم و امیدوار باشیم که آنها نتیجه بدهند!

The post طرح طراحی حمام مشترک کودکان ما – حاشیه کاشی؟ کمد به عنوان غرور؟ و فقط شاید نه به اندازه کافی … اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید