فقط چند اتاق وجود داشت که می دانستم باید برایشان خرید کنیم – که مبلمان ما کار نمی کند. این اتاق یکی از آنهاست، و پسر خوشحالم که منتظر ماندم تا هر گونه ماشه ای را روی مبلمان بکشم تا کاشی هفته گذشته پایین بیاید. این اتاق افزوده جدیدی است که قرار است این فضای رویایی ویکتوریایی داخل/خارج باشد که فوق العاده خاص است. قطعاً سبک/احساس متفاوتی با بقیه خانه است، اما کار می‌کند زیرا به اندازه کافی مجزا است و به نظر می‌رسد/احساس می‌کند مانند یک باغ تزئینی (به یک اتاق آفتابگیر متصل به پشت خانه آجری در انگلستان فکر کنید). ما آن را به جای پوشش چوبی با آجر می پوشانیم تا احساس جدا بودن آن را حفظ کنیم (اما آن را سفید رنگ می کنیم). این فقط عالی است. از نظر عملکردی، از آن برای کار/نوشتن، جمع‌آوری، سرگرمی و غیره استفاده خواهم کرد. از نظر زیبایی‌شناختی، این جنبه عجیب و غریب مادربزرگ انگلیسی من است که می‌تواند از اینجا الهام بگیرد، پست‌های وبلاگ سرگرم‌کننده بنویسد، سپس به خانه آرام خود بازنشسته شود تا سوپ بخورد.

درباره ساختن اتاق آفتاب (معروف به استودیوی نوشتن من)

من آن را در خواب دیدم و ARCIFORM آن را ترسیم کرد، آن را به یک مهندس داد تا تأیید شود، و غیره. و سپس برای ریختن فونداسیون آن را کندیم و آن را مانند یک اتاق قانونی ساختیم. ماه ها و ماه ها طول کشید، چندین زیرمجموعه در مدت زمان تقاضای بسیار بالا. سخت است که بدانیم در کل چقدر هزینه خواهد داشت، اما قطعا بیش از 100 هزار تومان است. خوشبختانه، از آنجایی که ما «از خانه کار می‌کنیم» این «استودیوی نویسندگی» من خواهد بود، حداقل می‌توانیم کمی از طریق شرکت آن را حذف کنیم. این پول رایگان نیست، اما کمک می کند.

بزرگترین تغییرات – بعد از طراحی “بلاتکلیفی”

در ابتدا قرار بود روی هر سه و نیم دیوار پنجره یا درهای فرانسوی داشته باشد که دیوار شرقی آن درهای فرانسوی روی ایوان جلو باشد. اما بعد متوجه شدم که ما به معنای واقعی کلمه هیچ فضای دیواری نداریم، مانند کل این خانه، که از بسیاری جهات خوب است (ما به جای آن پنجره‌ها را انتخاب کردیم که بسیار از آن راضی هستیم) اما این به معنای عدم وجود مبلمان برای نگهداری حتی کاغذ است. یا لوازم اداری اوف ما همچنین واقعاً نیازی به دسترسی به ایوان جلویی نداشتیم. درب ورودی درست همانجا بود و ما در این خانه فضاهای تفریحی کم نداریم. بنابراین تصمیم گرفتیم در عوض این دیوار را ببندیم، بیرون را مانند بقیه اتاق آفتاب آجرکاری کنیم و آنقدر بزرگ کنیم که بتوانم یک کریدنزا یا یک کلبه داشته باشم. به این ترتیب ما همچنین می‌توانیم یک قسمت نشیمن در ایوان جلویی ایجاد کنیم (با یک مبل چون سرپوشیده است) در حالی که درهای فرانسوی آن را محدود می‌کردند.

در طول این مدت، عرشه پشتی تبدیل به ایوانی سرپوشیده شد – تا آن را در اطراف بپیچانیم (که ما آن را دوست داریم) و در روزهای بارانی چند قسمت برای نشستن در فضای باز به ما بدهد. همه چیز خوب و خوب است، اما نور ورودی به درهای فرانسوی اتاق آفتاب را محدود کرد.

نورگیرهای بیشتر نورگیرهای همیشه بیشتر.

همچنین در این مدت (ماه‌ها پیش)، ما پنجره‌های سقفی این اتاق را از ترس اینکه مبادا نصب آن‌ها در جایی که قرار بود شبیه یک هنرستان قدیمی‌تر باشد، عجیب و غریب باشد، حذف کردیم، به‌ویژه از نظر نمای بیرونی. بنابراین پس از نصب پنجره های الماس طرح دار سفارشی (که بدون نوار سایه میانی وارد شدند و به لطف ما در حال تعویض هستند سیرا پاسیفیکخدمات مشتری عالی است)، وارد اتاق شدیم و به طرز عجیبی آنطور که انتظار داشتیم روشن نبود. برای اکثر مردم، به اندازه کافی روشن است. اما چون رو به شمال به ردیف درختان بلند است و ایوان را پوشانده بودیم و همچنین از شر در کشویی شرقی خلاص شده بودیم، به نور بیشتری نیاز داشتیم. بنابراین درست قبل از دیوار خشک، تماسی برقرار کردیم که هر دوی ما را دیوانه‌ها حس می‌کردیم – اما بله، تصمیم گرفتیم نورگیرهای Velux برگشتیم و خوشبختانه برای ما قاب بندی و برق کار را آسان کرد. ما همچنین متوجه شدیم که با رانندگی به سمت خانه، آنقدر پایین هستید که واقعاً نمی‌توانید بالای سقف اتاق آفتاب‌گیر را ببینید – کمی کوچک اما به سختی! بنابراین در حال حاضر سقف باز شده و منتظر نصب کاشی هستیم تا بتوانیم آن مکنده ها را دوباره به آنجا پرتاب کنیم. (ما آنها را قبلاً سفارش داده بودیم و من برای قرار دادن آنها در “آشپزخانه” آینده برنامه ریزی کرده بودم).

READ  تور خانه دی مورفی به همه ما والپیپر حسادت می دهد

اوه خدای من، کاشی نصب!

خوب پس اکنون ما به نصب کاشی می پردازیم – و BOY OH BOY هیجان انگیز است. کاشی پرت و لارسن بسیار با کیفیت است، رنگ‌ها عالی هستند – روشن، شاد، پرانرژی، و جزئیات نصب توسط تیم ARCIFORM بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این یک رنگ سفارشی است (به صورت شخصی بسیار روشن تر) اما اگر می خواهید فقط آن را درخواست کنید. برای اطمینان از اینکه مثلث ها را به طور مساوی به نصف تقسیم می کنیم (نه برش نامناسب) مرز نیاز به عیب یابی داشت. مرز در طول یک مسیر مستقیم طولانی به راحتی قابل تشخیص است (من می گوید) اما وقتی آن را بچرخانید باید نحوه کارکرد آن را عیب یابی کنید و اغلب ریاضیات به درستی انجام نمی شود. اما بچه ها از مرحله پلآnه (اریک، جرمی، الکس، سرگی) بسیار اهمیت دادند و ما ساعت‌ها قبل از تنظیم دائمی آن را به تمسخر گرفتیم.

مبلمان – میز ناهار خوری

من یک سال است که به این اتاق می چسبم – در مورد روزهای آرام نوشتن و مهمانی های شام پر انرژی خیال پردازی می کنم. من شروع به جستجوی وینتیج کردم زیرا این ترجیح عمومی من است، اما پس از یک سال رسماً آن را برای یافتن قطعات وینتیج مناسب نام بردم و دلیل این امر این است:

  1. مقیاس جدولی که به آن نیاز داریم به سختی پیدا می شود – طول 11 در عمق 40 اینچ. عمیق‌تر و می‌تواند شبیه میز کنفرانس به نظر برسد (42 اینچ می‌توانست خوب باشد، اما صادقانه بگویم با 8-10 صندلی زیاد است). میزهای “برداشت” زیادی وجود داشت که 30 اینچ عرض داشتند (بسیار باریک) یا پیش بند عمیقی داشتند که به سختی می توانید پاهای خود را زیر آن ببرید و من آنها را دوست دارم. متأسفانه، آنها برای استراحت 8 نفر عملی نیستند.
  2. چند جدولی که من در 1stDibs خوب انجام دادم در اروپا و بیش از 10k بود. حتی اگر من چنین پولی داشته باشم، خرید آن غیرقابل مشاهده و خرج کردن 2000 دلار برای حمل و نقل آن، و غیره، غیرعاقلانه به نظر می رسد. اگرچه مانند هنر، برخی از کسانی که دوستشان داشتم از سازندگان مهمی بودند و کارشان قابل قدردانی است، اما با این فرض که ما از آنها بسیار مراقبت خواهیم کرد و خوب، این امر به نظر غیرعاقلانه است.
  3. ما از چوب سبک می خواستیم تا کاشی را گرم کند (بنابراین نه سفید، سیاه، مرمر و غیره). ما شیک بی‌انتها و کلاسیک می‌خواستیم، اما نه خیلی شیک. ما همچنان می‌خواستیم کمی اصلاح‌شده اما نه پرمدعا.
READ  هشت فضای داخلی که به‌هم‌ریختگی «ثروت قفسه کتاب» را جشن می‌گیرند

بنابراین انتظار می‌رود میزهایی که بیشتر جذب آن‌ها شدم، سفارشی، در آمریکا، گران‌قیمت و صراحتاً زیبا بودند.

1. میز پن بیضی | 2. میز کار شیکر کوه لبنان | 3. میز پن

برای کسانی از شما که به دنبال نسخه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری هستند که طول آن‌ها را ندارند (مشکل شدن سخت‌ترین بخش است) در اینجا چند نسخه دیگر وجود دارد که من آنها را دوست داشتم.

1. میز ناهار خوری قابل افزایش Hargrove | 2. میز مزرعه پروونس | 3. میز ناهار خوری شیکر

بنابراین، این میزی است که ما به تازگی سفارش دادیم، پس از تقریباً یک سال خیره شدن به آن:

میز مزرعه بیضی چوبی احیا شده

و دلیل برنده شدن او این است: طراحی آن عالی است – کلاسیک و جاودانه، اما غیررسمی. آن پای برگردان بسیار زیبا است، با مقیاسی ظریف و در عین حال به اندازه کافی بزرگ و می دانید که من چگونه بیضی را ترجیح می دهم (مخصوصاً در برابر تمام مربع ها). ما همچنین دوست داریم که از چوب بازیافتی ساخته شده است، در این روکش کاج موم شده زیبا، ساخته شده در کالیفرنیا، و کاملاً توسط یک شرکت متعلق به زنان قابل تنظیم است. رونق. ما آن را بدون ساق وسط سفارش دادیم بنابراین با صندلی‌ها انعطاف‌پذیری داشتیم و ابعاد آن را به طول 11، عمق 40 اینچ و ارتفاع 30 اینچ تغییر دادیم. برای سفارشی‌سازی مجبور شدیم 20 درصد شارژ بپردازیم، که کاملاً منصفانه به نظر می‌رسد و در کل حدود 5 هزار دلار برای ما هزینه داشت. من متوجه شدم که این برای یک میز زیاد است، اما پس از یک سال جستجوی اندازه، احساس می‌کنم که منصفانه است و ما دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهیم از هر نظر بدست می‌آوریم. و نه، این هدیه یا حتی تخفیف داده نمی شود، اما آنها ارسال رایگان ارائه می دهند و اگر می خواهید آن را بررسی کنید تعداد زیادی قطعه واقعا زیبا دارند. فقط آن را در اینجا تصور کنید:

حالا برای 8 صندلی ناهار خوری قدیمی؟ نایاب

من همزمان برای میز و صندلی ها خرید کردم و در سمت راست منتظر ماندم تا ماشه ای را که می دانستم روی دیگری تأثیر می گذارد فشار دهم. اما این قبل از آن نبود که من یک سال را صرف تماشای صندلی های غذاخوری کردم. باز هم، بسیار خوشحالم که منتظر ماندم، زیرا هنگامی که کاشی نصب شد، متوجه شدیم که خطوط کمتری می‌خواهیم و تکمیل‌های کمتری می‌خواهیم – کاشی ستاره است، بنابراین صندلی‌ها باید شخصیت پشتیبان باشند. همچنین به یاد داشته باشید، من به 8 تا 10 صندلی نیاز دارم … این تعداد زیادی صندلی است، بنابراین باید نسبتاً مقرون به صرفه باشند. اما قبل از آن این چیزی است که من در نظر گرفتم:

صندلی وبهلسترد راحت – همانطور که می دانید ما به راحتی اعتقاد داریم، بنابراین من خیلی تلاش کردم تا صندلی هایی بخرم که برای شام های طولانی راحت باشند. هشت تا ده مورد از اینها تقریباً غیرممکن است که وینتج را پیدا کنم (جایی که بتوانم به اندازه کافی هزینه کنم یا به اندازه کافی دوست داشته باشم). بنابراین در اینجا چند مورد است که من در حال حاضر در بازار بحث کردم:

READ  لینک بالا: یک تور خانگی که آن را دوست داشتم، سازماندهی عالی باتری 25 دلاری جس، و یک کیسه آشپزخانه زیبا

1. صندلی غذاخوری Vaquero | 2. ولفگانگ | 3. صندلی غذاخوری آلن

صندلی پشتی شیکر اسپیندل – آه چقدر من اینها را دوست دارم و برای همیشه خواهم داشت، و در حالی که شلوغی خطوط با کاشی می تواند کاملاً خوب باشد، در نهایت خیلی زیاد است. اما اینها کسانی بودند که دوستشان داشتم:

1. صندلی کماندار | 2. صندلی غذاخوری ریان

حصیری، Rattan Bistro – ما سال‌ها و سال‌ها اینها را دیده‌ایم، اما به این دلیل است که ظاهری عالی دارند، مقرون‌به‌صرفه هستند، و حال و هوای معمولی داخل/خارج را دارند. بنابراین مواردی که من در نظر داشتم در اینجا آمده است:

1. صندلی کناری گوش ماهی لینتون (مجموعه 2 تایی) | 2. صندلی ناهارخوری بافته شده Rustler | 3. صندلی ناهار خوری Riviera آفتاب شویی

صندلی کاپیتان | صندلی بغل | آویز | میز غذاخوری

وقتی صندلی‌ها را به مردم نشان می‌دهم (که هنوز باید بخرم اما احساس بسیار خوبی نسبت به آنها دارم) از مردم عذرخواهی می‌کنم، زیرا آنها این طرح جدید دیوانه‌کننده یا هر چیز دیگری نیستند. اما همانطور که در تابلوی خلق و خوی زیر می بینید، آنها واقعاً عالی به نظر می رسند، به هم چسبیده اند و اجازه می دهند کاشی بدرخشد. بعلاوه آنها با بقیه حال و هوای خانه کار می کنند (تعداد زیادی از رنگ های چوبی، Scandi و Casual). من ممکن است یک صندلی سرگرم کننده برای من بسازم (طاووس؟ بال روکش دار؟).

پس اینجا جایی است که ما در آن هستیم!!! طبقه ستاره است. صندلی ها و میز بسیار زیبا و معمولی (اما آرام) هستند و چراغ های روشنایی بسیار زیبا هستند که به خوبی با کف کار می کنند. پنجره های سفارشی از سیرا پاسیفیک باورنکردنی هستند (قاب ها سبک تر از آنچه در بالا می بینید) و آن کلبه دیوانه کننده است (اگرچه ممکن است در نزدیکی آشپزخانه زندگی کند تا رنگ را به آنجا بیاورد). البته من چند گیاه اضافه می‌کنم و همه چیز را سبک می‌کنم.

تعیین حاشیه سخت بود تا مطمئن شویم که الماس را کاملاً از وسط بریده‌ایم و حاشیه را به‌گونه‌ای کشیده‌ایم که گوشه‌ها کاملاً مطابقت داشته باشند بدون اینکه الگوی دویدن به هم بریزد. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد آن به داستان ها سر بزنید (و با تشکر فراوان ARCIFORM، پرت و لارسون، و سطح هواپیما برای انجام یک کار باورنکردنی). من آنقدر در مورد این اتاق هیجان زده هستم که حتی نمی توانم به شما بگویم. امیدوارم همه ما آن را به همان اندازه که در ذهن من دوست دارم دوست داشته باشیم 🙂

دیدگاهتان را بنویسید