طراح داخلی مقیم تورنتو وازکن کاراگیوزیان کار عمدتاً بر پروژه‌های مسکونی، خرده‌فروشی و مهمان‌نوازی در سراسر خاورمیانه، آسیا، اروپا و آمریکای شمالی متمرکز شده است و قطعات مختلف مبلمان سفارشی را در طول مسیر طراحی می‌کند. در حالی که در جستجوی مبلمان گربه برای دو گربه سانان خود، گریسون و الا بود، طراح متوجه شد که باید مقداری از همان استعداد را در خدمت دو مشتری مهم سبیل به کار گیرد (و همچنین برای رفع میل خود به یک انسان از نظر زیبایی شناختی دلپذیر. راه حل دوستانه). بدین ترتیب، پاپوکارمنی به معنای «نرم و کرکی» متولد شد.

وازکن کاراگیوزیان در کنار درخت گربه کانکت و یکی از گربه سانانش در فضای داخلی دکور مدرن ایستاده است.

پاپوک CONNECT مجموعه رویکردی مدولار برای ساخت و طراحی درخت گربه دارد، با یک قطعه مبلمان سیستم چند سطحی که می تواند با مجموعه ای از لوازم جانبی قابل اتصال شخصی سازی شود تا گزینه های راحتی و فعالیت های تفریحی را برای هم اتاقی هایی که مستعد خراشیدن و بالا رفتن از اثاثیه انسانی هستند، افزایش دهد.

درخت گربه و گربه خالدار نشسته در بالای یکی از سکوها را در فضای داخلی دکور مدرن به هم متصل کنید.

Connect Tree به عنوان بخش اساسی یک سیستم چند جانبه که شامل یک پد خراش، بالشتک، پلت فرم سینی و اسباب بازی آویزان است، عمل می کند که هم به صورت بسته نرم افزاری و هم به صورت à la carte موجود است.

درخت گربه و گربه خالدار را که در بالای یکی از سکوهای بالشتکی دراز کشیده، در فضای داخلی دکور مدرن به هم متصل کنید.

درخت گربه و گربه خالدار را که روی زمین دراز کشیده و در حال آویزان کردن اسباب بازی گربه در یک فضای داخلی دکور مدرن است، به هم متصل کنید.

در یک مصاحبه با تورنتو گاردینبنیانگذار/طراح پاپوک خاطرنشان می‌کند که لوازم جانبی اضافی در رنگ‌ها، مواد و پرداخت‌های جدید قرار است هر فصل منتشر شود و از صاحبان گربه دعوت می‌کند تا درخت گربه‌ای را متناسب با تمایل گربه‌های خاص خود طراحی کنند.

درخت گربه و یک گربه سفید کرکی که بالای یکی از سکوها نشسته است را با پس زمینه ای به رنگ بژ وصل کنید.

درخت گربه و گربه سفید کرکی که روی سکوی پایینی نشسته است را در پس زمینه ای به رنگ بژ وصل کنید.

کاراجئوزیان خاطرنشان می کند که مأموریت او در طراحی مجموعه CONNECT Papuk Cat Furniture نیز به این دلیل بود که متوجه شد ارزان ترین مبلمان گربه ساخته شده اغلب به دلیل ساخت و ساز ضعیف و طرح های مشکوک از نظر زیبایی شناختی به محل دفن زباله ختم می شود. این طراح سوری کانادایی در طراحی یک درخت گربه که با رولپلاک های خاکستر جامد، قفسه های تخته سه لا روکش شده با روکش خاکستری و لوازم جانبی محکم شده با تسمه های چرمی ساخته شده است، راه حلی برای “شادی بین گونه ها” ارائه کرده است که به شدت در رده حیوانات خانگی وجود ندارد.

READ  NFTs توسط Jeres، Charley Harper Tiles، DIY Treehouses + بیشتر

جزئیات بالشتک سکوهای درخت گربه و سازه های رولپلاک چوبی و در پس زمینه بژ مایل به قهوه ای.

درخت گربه اتصال در برابر پس زمینه تمام سفید صحنه.

Connect Cat Tree از 531 دلار شروع می شود و بسته کامل شامل تمام لوازم جانبی فعلی با قیمت 837 دلار در دسترس است. papuk.co.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید