اگر شما بر روی جدید اتفاق افتاده است Sonos Era 300 مستقیماً ممکن است تمایل داشته باشید که شانه هایتان را بالا بیندازید، هر چند به صورت تأییدکننده. با نگاهی رو به رو، Era 300 که به تازگی معرفی شده است، بسیار به نظر می رسد سونوس خانواده بلندگوهای صوتی، تا لوگوی تایپوگرافیک پالیندروم و نمایه مستطیلی مینیمالیستی کاملاً سوراخ شده آن. اما منحرف فقط کمی به چپ، راست یا از هر زاویه‌ای واقعاً، و همه چیز کمی… متفاوت می‌شود. سپس متوجه خواهید شد که Era 300 هیچ شباهتی به سایر محصولات Sonos قبل از خود ندارد و دلیل خوبی پشت این طراحی غیرعادی ساعت شنی وجود دارد.

Sonos Era 300 در روکش مشکی با طراحی مرکز حلقه‌دار، که از بالای سر زاویه‌دار نشان داده شده است.

دانا کریگر، معاون طراحی سخت‌افزار در Sonos هنگامی که در طی تماس ویدیویی با دیزاین میلک از آن سؤال شد، توضیح می‌دهد: «Sonos Era 300 یک طراحی «ورق کاغذ خالی» است. شش مبدل در اطراف محصول قرار دارد: یکی رو به جلو، دو توییتر در چپ و راست، دو ووفر در هر طرف، و یکی در مرکز به سمت بالا.

White Sonos Era 300 از نمای بالا نشان داده شده است.

Sonos Era 300 در روکش مشکی با طراحی مرکز حلقه‌دار، از بالای سر با زاویه و زاویه نشان داده شده است.

فرم Era 300 در هسته خود به گونه ای طراحی شده است که صدا را نه تنها از جلو و کناره ها به طور مطلوب به سمت شنونده هدایت می کند، بلکه از بالا نیز به صورت شنیداری با یک توییتر با قابلیت شلیک بالا طراحی شده است تا پخش فضایی جذاب و فراگیر را تولید کند.

شخصی که به سمت نوار لغزنده حجم خازنی جدید طراحی شده جدید Era 300 می رود.

Era 300 همچنین دارای یک نوار لغزنده حجم خازنی جدید طراحی شده با یک کانال کم عمق ظریف است که به طور مستقیم ارتباط برقرار می کند: “انگشت خود را به اینجا بکشید.”

White Sonos Era 100 و 300 در کنار هم در کنار پس‌زمینه گرادیان نارنجی تا زرد روشن نشان داده شده‌اند.

Era 300 با انتشار یک نسخه کوچکتر ملحق شده است دوران 100، «بازسازی از پرفروش ترین ها
Sonos One

کریگر می‌گوید: «طبق گفته تیم صوتی ما، موقعیت بهینه بین صفر تا 20 درجه از محور عمودی است.» و این طراحی باعث می‌شود [center-top] مبدل درست در 10 درجه. بنابراین، گرفتن آن زاویه 10 درجه و پیچیدن آن به دور محصول، هر یک از آن شش مبدل را در بهترین مکان خود برای یک تجربه فضایی قرار می دهد.

READ  یک کابین مدرن فرار در میان درختان

Black Sonos Era 300 در سمت راست میز گردان کم مشخصات با صفحه وینیل سبز برای پخش.

طراحی Era 300 ممکن است برای بهترین تجربه فضایی پیکربندی شده باشد، اما به جرات می توان گفت که طراحی آن ممکن است از نظر زیبایی شناختی تقسیم شود، مشکلی که برند Sonos عموماً توانسته است از آن اجتناب کند زیرا خط تولید فعلی آن بسیار با سلیقه مینیمالیست است. Era 300 که اساساً از فرم‌های استوانه‌ای اکسترود شده تشکیل شده است که بارها و بارها ثابت کرده‌اند که با اکثر محیط‌های اتاق سازگاری فوق‌العاده دارند، Era 300 تقریباً همان فرم Sonos امضا شده است، اما با مرکز فشرده‌ای که کمی متفاوت است.

زوجی که در اتاق نشیمن با دکوراسیون مدرن نشسته‌اند و در حال تماشای تلویزیون با دو بلندگوی Sonos Era 300 با پیکربندی صدای فراگیر پشتی روی پایه‌های زمین، مکمل نوار صوتی Sonos Arc و Sonos Sub هستند.  مرد سمت چپ دست هایش را دور شانه زن به سمت راست قرار داده است.

جایی که قابلیت های فراگیر Sonos Era 300 به جذاب ترین پیشنهاد تبدیل می شود زمانی است که با Sonos Arc و Sonos Sub جفت می شود. ما قصد داریم در هفته‌های آینده در مورد عملکرد فضایی و Dolby Atmos Era 300 گزارشی ارائه کنیم تا مشخص کنیم که آیا طراحی جدید چیز خوبی برای برند Sonos است یا خیر.

Sonos طرفداران برند شرط بندی است و مشتریان جدید به سرعت به تفاوت در طراحی عادت می کنند، در عوض بیشتر بر روی فاکتور شگفت انگیز ارائه شده از طریق عملکرد صوتی فضایی بلندگو تمرکز می کنند، پیشنهادی که با پیکربندی دو Era 300 جالب تر و قانع کننده تر می شود. تنظیم صدای فراگیر چند کاناله Dolby Atmos در پشت. در کنار برند جفت شده است قوس یا پرتو نوار صدا و زیر، این پیکربندی دو برابر زیبا باید یک قلمرو شنیداری غوطه‌ورکننده را در 360 درجه از بالا و اطراف تداعی کند، جایی که سایر اسپیکرهای باحالت فقط می‌توانند به صورت نیمه کاره اجرا کنند.

READ  مبل منحنی برای متناسب با فضای شما طراحی شده است، نه برعکس

کل مجموعه بلندگوهای صوتی Sonos به رنگ سفید نشان داده شده است، شامل سه نوار صدا، دو ساب ووفر، سه بلندگو و دو بلندگوی بی‌سیم قابل حمل.

این دوران 300 و دوران 100 از تاریخ 28 مارس 2023 با قیمت 449 و 249 دلار در سطح جهانی در دسترس خواهد بود و هر کدام برای پیش‌سفارش امروز در لیست قرار خواهند گرفت. Sonos.com.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید