مهد کودک skylit و خانه سالمندان با حیاط داخلی سرسبز از جمله پروژه های متنوع طراحی داخلی در جدیدترین نمایشگاه مدرسه ما است که توسط موسسه طراحی بین المللی فلورانس طراحی شده است.


10 پروژه برجسته توسط دانش آموزان در سال آخر برنامه طراحی داخلی که توسط الخاندرو آمادور و جیووانی پیرانتونی در مدرسه طراحی ایتالیا تدریس می شد تکمیل شد.


مدرسه: موسسه بین المللی طراحی فلورانسl (FIDI)
دوره های آموزشی: پروژه تحقیقاتی طراحی و سیستم های ساختمان ، طراحی داخلی
درجه: طراحی BA (Hons)
مدرسین: الخاندرو آمادور و جیووانی پیرانتونی
هیات داوران بررسی نهایی: فدریکو گرازینی ، سیلویا اسکارپونی ، کیارا ساباتینی و لئوناردو روسانو

بیانیه مدرسه:

FIDI یک مدرسه طراحی بین المللی است واقع در مرکز فلورانس ایتالیا. دوره های پروژه تحقیقاتی طراحی و سیستم های ساختمان در سال آخر برنامه سه ساله طراحی داخلی برگزار می شود.

“هر پیشنهاد طراحی تقریباً 3000 متر مربع است و توسط هر دانش آموز به صورت جداگانه در ارتباط با تحولات اجتماعی و فرهنگی ، با تأکید بر راه حل های پایدار توسعه داده می شود. تصاویر ، طرح ها و بخش ها با مطالعات گسترده ای در زمینه طراحی سیستم ساختمان ، آکوستیک روشنایی و کارها همراه است. جزئیات.

“این برنامه سه ساله تدریس برنامه درسی فشرده در جنبه های مختلف طراحی داخلی را به منظور کسب مهارت ها و دانش پیشرفته و توسعه متخصصان حرفه ای در جامعه طراحی بین المللی ارائه می دهد. این دوره منجر به دریافت مدرک کارشناسی معتبر ، BA (Hons) Design ، صادر شده در همکاری با دانشگاه چستر. “


بازسازی کلیسای سان گالگانو

مرکز فرهنگی – هنگامی که فرهنگ و طبیعت با هم ملاقات می کنند توسط دانیلا کوواچیکووا

“دانیلا کوواچیکووا به طبیعت به عنوان بخشی از فرهنگ و میراث فرهنگی نگاه می کند. پروژه او ویرانه های صومعه تاریخی سان گالگانو در سیهنا را بازسازی و تبدیل به یک شیء کاربردی و متحرک می کند. این مرکز به گونه ای طراحی شده است که به ماژول ها تقسیم می شود و می تواند بسته بندی شود ، به مکان دیگری منتقل شود.

“تمرکز این پروژه تحقیقاتی تسهیل تجربه طبیعت ، ارتباط عمیق با آن و اعتبار بخشیدن به اهمیت آن در دنیای امروز از طریق محصول دقیق ، پایدار ، مبلمان ، معماری و طراحی داخلی بود.”

READ  15 سوال در مورد آشپزخانه مزرعه که همیشه از من پرسیده می شود ... پاسخ داده شده است

دانشجو: دانیلا کوواچیکووا
درجه: طراحی BA (Hons)


مرکز فرهنگ و هنر فلسطین DIA توسط زینا یغمور

مرکز فرهنگ و هنر فلسطین DIA توسط زینا یغمور

“DIA موزه ای است که به تاریخ ، هنر و فرهنگ فلسطین اختصاص داده شده است. یاغمور برای پروژه خود به بررسی نقش بیان هنری در تأیید هویت ملی پرداخت.

“او قصد داشت مرکزی را طراحی کند که عناصر معماری سنتی فلسطین را در چیدمان و ساختار ساختمان و همچنین در انتخاب مصالح مورد استفاده قرار دهد. این سایت ، با کارگاه ، مطالعه ، نمایش و نمایشگاه ، دارای یک تونل تاریخی منحصر به فرد است. و سطح شیب دار کتابخانه که به صورت عمودی در سطوح مختلف گسترش می یابد. “

دانشجو: زینا یغمور
درجه: طراحی BA (Hons)


مرکز BFM LGBTQ+ توسط Clementine Lumia

مرکز BFM LGBTQ+ توسط Clementine Lumia

“این سایت شامل یک مرکز LGBTQ+ است که برای ساختمان BFM طراحی شده است و در رودخانه رود در ژنو سوئیس واقع شده است. از طریق تعامل با معماری ، شکل و روانشناسی رنگ ، این مرکز فضاهایی را برای تجمع ، ادغام و زمین سازی فراهم می کند.

“تمام جزئیات معماری ساختمان ، از جمله جزئیات ساخت ، مصالح ، نورپردازی و آکوستیک در ارائه دانش آموز پوشش داده شده است.”

دانشجو: کلمنتین لومیا
درجه: طراحی BA (Hons)


تصویری از مرکز اجتماعی سکولار عمانی توسط محمد زکی

عمانی نوشته محمد زکی

“Umani یک مرکز اجتماعی سکولار است که برای استقبال از همه و هرکسی که محروم شده و علاقمند به رشد معنوی و پیشرفت به عنوان یک انسان است طراحی شده است. با الهام از آثار انسان در معادن سنگ مرمر و سنگ و با استفاده از نور برای تداعی تجربیات شگفت انگیز ، رویکرد زکی ایجاد فضایی بود که در آن انسان امتداد طبیعت تلقی می شد.

این مرکز با به تصویر کشیدن طبیعت و روابط انسانی در معماری و طراحی داخلی امانی ، یک سالن ، اتاق های مسکن و استودیوی ضبط و همچنین فضاهایی برای کارگاه ها و تفکر ارائه می دهد. »

دانشجو: محمد زکی
درجه: طراحی BA (Hons)


مرکز پرستاری که توسط الیزابت مایر طراحی شده است

ادن توسط الیزابت مایر

“ادن یک مرکز اجتماعی پرستاری است که برای تسهیل محیط حمایتی برای افراد مسن طراحی شده است. مایر طرح خود را بر اساس تحقیقات معماری عصبی ، بیوفیلی و تأثیر فضا بر رفاه بنا کرد.

READ  The Link Up: The Hammock Em بسیار هیجان زده است، لباس 40 دلاری Catilin همیشه می پوشد، و دئودورانت جادویی که ما را بوی تازگی نگه می دارد، مهم نیست چه باشد

“شامل چهار ساختمان ، هر یک به ستون متفاوتی از زندگی اختصاص داده شده است – خانواده ، بدن و روح ، فردیت و اجتماع – این تسهیلات در حیاط داخلی با سبزی دلپذیر قرار گرفته است.

“مایر جزئیات هر عنصر – پله ها ، آکوستیک ، چراغ ها ، اقلام جداگانه – را به دقت طراحی کرد تا به نیازهای ویژه ساکنان مسن پاسخ دهد و فضایی امن برای تجربه اجتماع و مراقبت ایجاد کند.”

دانشجو: الیزابت مایر
درجه: طراحی BA (Hons)


پیشنهاد مهد کودک skylit

حلقه کودکان نوشته سوفیا اچالی نیتو

“حلقه کودکان یک مهد کودک است که توسط سوفیا اچالی نیتو بر اساس تحقیقات او در زمینه رشد و یادگیری پیش دبستانی ایجاد شده است. نیتو هنگام طراحی فضایی که رشد شناختی ، عاطفی و اجتماعی کودکان خردسال را تسهیل می کند ، نیازهای مختلفی را در نظر گرفت.

وی با تصمیم به ایجاد تغییراتی در ساختار ساختمان ، بازکردن یک نورگیر و تخریب دیوارها برای طبقه همکف باز ، دسترسی به نور طبیعی را افزایش داد ، که به عنوان رفاه و عملکرد تحصیلی شناخته می شود.

“رنگها عمداً برای جهت گیری و به عنوان وسیله ای برای تحریک فرآیندهای شناختی استفاده می شوند. تمام مبلمان و فضاها مطابق دستورالعمل های ایمنی برای کودکان خردسال طراحی شده است.”

دانشجو: سوفیا اچالی نیتو
درجه: طراحی BA (Hons)


آفیسینا دل آرت اثر ونسا لورتال

آفیسینا دل آرت اثر ونسا لورتال

“L’Officina Dell’Arte یک مرکز برای جامعه و جوانان ونیزی است که برای استقبال از اعضای جامعه که علاقمند به مشارکت و کاوش در کارهای خلاق هستند طراحی شده است. یک اتاق درمانی ، استودیوی هنری ، فضاهای کارگاهی و سالن سخنرانی امکانات یادگیری جدید را فراهم می کند. مهارت و ایجاد پیوندهای قوی تر از طریق تولید هنر.

“در طراحی خود ، لورتال عناصری را ترکیب می کند که از نظر تاریخی برای ونیز مهم هستند ، در اینجا دوباره به سبک معاصر تجسم شده است.”

دانشجو: ونسا لورتال
درجه: طراحی BA (Hons)


مرکز دانشجویی آریستون - مکانی برای همه توسط اوا کلکا

مرکز دانشجویی آریستون – مکانی برای همه توسط اوا کلکا

“پروژه ایوا کلکا یک تسهیلات بزرگ برای دانش آموزان است که از شکل یک دایره و نمایانگر تداوم و سلامت آن الهام گرفته است. در نحوه استفاده از منحنی ها برای تعریف جریان فضاها و نحوه حرکت افراد در داخل آنها ، عملکرد آنها مشخص است. عملی است و کیفیت پویایی و فعالیت را به ارمغان می آورد.

READ  در سبدهای فروش سالگرد Nordstrom ما چیست (هشدار: تعداد زیادی چکمه زیبا وجود دارد)

“این مرکز فضاهای متنوعی را برای دانش آموزان مانند آزمایشگاه های کامپیوتر ، اتاق های چرت زدن ، مناطق مطالعه گروهی و خصوصی ، کتابخانه ، کافه ، اتاق چای ، اتاق یوگا و حتی باغ ذن و دفتر مشاوره ارائه می دهد.”

دانشجو: اوا کلکا
درجه: طراحی BA (Hons)


موزه حافظه و محیط نورد توسط هددا کلار

موزه حافظه و محیط نورد توسط هددا کلار

“موزه نورد واقع در شهر هلسینگبورگ سوئد به گونه ای طراحی شده است که مردم متوجه شوند حافظه و فرهنگ بازتاب محیطی است که آنها را احاطه کرده است. این موزه از طریق یک نمایشگاه تعاملی که احساسات را بر می انگیزد به بازدیدکنندگان محیط منحصر به فرد کشورهای شمال اروپا را آموزش می دهد. بودن در طبیعت

“در طراحی ، مصالح سنتی ، چوب قیر و آجر اصلی با شیشه و فولاد مخلوط شده است. این باعث ایجاد محیطی باز و مدرن می شود ، در حالی که هنوز ریشه در سنت نوردیک دارد.”

دانشجو: هدار کلار
درجه: طراحی BA (Hons)


راه توسط یفات لوی

راه توسط یفات لوی

“ایل کامینو یک مرکز بزرگسال برای افراد مبتلا به اختلال طیف اوتیسم (ASD) است. اختصاصی برای بهینه سازی رفاه و تعادل بین عملکرد و زیبایی ، با رعایت اصول تئوری طراحی حساس حسی و یک رویکرد جامع برای طراحی در نظر گرفته شده است.

“انتخاب مصالح ، رنگها و چراغها ، و همچنین مفهوم سازماندهی فضا با نیاز به ارائه راحتی و سکوت ، در حالی که ایمنی و قوام بصری فضاهای طراحی شده را تضمین می کند ، ایجاد می شود. Il Cammino تجربیات اجتماعی را تسهیل می کند و خدمات ارائه می دهد. برای ادغام جامعه و گسترش آگاهی در مورد اختلال ASD. “

دانشجو: یفت لوی
درجه: طراحی BA (Hons)


محتوای مشارکت

این نمایش مدرسه مشارکت Dezeen و موسسه طراحی بین المللی فلورانس است. در اینجا درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید